0

@masq myślę ze lewa flanka bedzie jego

0

Mozemy sie spodziewac jak Neymar zostanie w PSG, jak bdz wygladal jego pierwszy mecz :)

1

@YNS Juz Ci mowie. We Wrzeszczu jest pub SportsPub. Polecam fajny klimat no i tanie piwko:)

0

Wlasnie! Bym zapomniał. Czemu pilkarze Barcy grali na treningu w "oficjalnych" strojach? Przyznam ze nie mam pojecia dlatego pytam

0

@draxidox niestety kolego

0

@Lincolm Masakra nic nie mow.

0

@kkbarca Oglądaleś "Focus"?

0

Kiedys Ney jak byl mlodszy gral z jakimś plastrem na nosie. Po co?

0

@Kamiloza91 w chuj nie pasuje xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Barwindg wez nie lubie tej z tgnim roku xd

6

Ale w Barcelonie jest pieknie ale i za gorąco :D Pozdrawiam!

1

Wlasnie czekam na lot do Barcelony i juz jutro wchodze na Camp Nou. Marzenia sa po to by je spelniac ❤

0

@Arkon bale to szklanka.

0

@BulaKG podłączam sie!

0

Walker dzikun...

1

@KmN Poszlo kolego! Trzymaj sie

0

@kiper09 Galeria Metropolia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cześć,do kiedy bedzie trwala wymiana murawy na Camp Nou?

0

@Colon Guti jaka narodowość?

0

@maly2012 lol,cos im od tych upalow sie pojebawszy :D

1

@Danny Gaucho Mial papiery na dobre granie ale wyszlo jak zawsze

0

@sidzej Rado jest,bekowy. Ostatnio zaczolem ogladac filmy "Jak to ogarnąć?"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Witekk10 Tylko ze perła jest w kartonach xd

1

Na którym Copa America?

2

@Commando chyba go admin nie polubil

4

@Denver srogi wpie*dol

0

Moze jak leo zdobędzie kolejny złoty but to ma szanse na złotą piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?