0

@Douglasinho szynka ser onomom

0

@kkbarca zapomnij. Nawet nie ma co liczyć xd

2

Hahaha śmiać mi się już chce serio :D
Prawie udusilem się pizza jak czytam o Dembele

2

Ansu czy to ty?;D

2

Dembele zesrany jak dziecko bo wie ze będzie ciężko wstać z ławki xd

3

Pytanie? Od jakich legend Ansu ma już więcej bramek? :D

6

Co Nelson porobił o ja cię nie mogę

0

Liverpool wygra lm :/

1

@Lisek tylko nie on xd

0

Jakim napastnikiem gra sie wam najlepiej w fifie 20?

1

Masakra. Od 8 jestem u lekarza. Teraz jeszcze na 15:30 spirometria i na dzisiaj koniec. Nie życzę tego nikomu ale niestety trzeba :(

0

@Mario96w nie wiem jak to się robi xd

3

Jest! Mogę pochwalić się zdjęciem z nasza mistrzynią UFC Joanna Jędrzejczyk!!

6

Ale bym sobie obejrzał taki meczyk ręcznej Wenty. P.s ostatnio miałem okazje rozmawiać z Siodmiakem. Ogólnie to dziwny typek ale pełen szacun dlatego gościa!

3

@Fanatyk666 Real zdecydowanie

0

@Transu96 dzięki

0

Powiem wam ze i tak nie widzę jakiegoś załamania u was po wczorajszym przegranym meczu ;p

0

@Hiacynk Puyol Piqué Chellini

2

Nie wiem czemu ale nie lubię Rivaldo..

0

@AdrianStoku opelkiem ;)

5

@BarcaInfo no i bajlando

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kebab w boxie czy w bułce?

0

Klopp czy Guardiola?
Toni Kroos czy Modric?

6

Nie zapominajmy ze to tylko Granada

5

Komentarz usunięty

0

@Skaramuczi oho zawiało nuda

2

Dzień bez la ramblii dniem straconym :)

0

@patrykzmc2000 30mln (kariera managera)

0

Na szybko potrzebuje dobrego napastnika za małe pieniądze. FIFA 20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?