0

Bale głupie usmieszki na ławce..
ojj bedzie sie działo :D

0

Jakie jest wasze zdanie na temat WTC 11 września? Czy kiedykolwiek dowiemy sie prawdy?

0

Włączam sie.

0

Widziałeś go?
Zrodlo?

0

Myślicie ze Real sie podniesie od nowego sezonu?

0

Juve



0

A jeszcze całkiem nie dawno Malcom zaladowal brameczke z Interem. Tak to pieknie wszystko sie zapowiadało..

0

Zna ktos adres Leo w Barcelonie?

0

Matko,co ten mlody ma w glowie? Skad mial ten noz?

0

Mi własnie na odwrót :D

1

Stary nie załamuj sie! Bedzie dobrze :)

0

Lambrowicze! Lądował ktos z was kiedys na lotnisku Reus w Barcelonie i wie jak najszybciej dojechac do centrum?

1

Świetna robota mordo

3

Ooo jak sie ciesze! PSG jest w Europie na chwile obecna po prostu za slabe zeby cokolwiek zdobyc.

0

Pracuje na stacji juz od 3,5 roku i nie wyglada to wszystko tak jak myslicie.

5

Dobra a gdzie wodka?

0

Jutro 3 pkt!

0

DEKLASACJA!!

1

Robisz mega robote stary!

0

Poda ktos link?

0

Jaka pojemność stadionu?

1

Korki adidas?:D

0

Doładowanie ciolku

10

Oby wiecej takich kolego

8

Ty to chyba chlopie nie masz co robić.

0

Sie nie doczekasz chyba xd

0

To ile miesiecznie bedzie zarabiał w przeliczeniu nana PLN?

8

Widzialem juz wczoraj. Szybki jak kuna w agrescie

0

Ciekawe..:>

0

Widzieliscie zdjecie Tuska z Neymarem? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?