0

Paulinho póki co pewnosc. Semedo kocur. Dembele miazga!

0

I teraz przemyślenia "kurde wydało się że sam jestem gimbem XD"

0

Hmm zawsze podziwiam Leo że tak mało udziela wywiadów :)

0

A Veratti takim stylem nie powinien grać dla nas

0

Pokaż zdjęcia

0

Skąd to info?

0

Dlaczego?

0

Nie wiem dokładnie czy the Sun to wiarygodne źródło..

0

Javier, bezdyskusyjnie jeden z najlepszych naszych transferów.

1

nooo zgasil wszystkich ;d

0

Jak grał wczoraj benzema? Nie wiem z czego ta beka xD nie oglądałem meczu :p

0

Siemanko masz fajne wdzianko xd

0

O to mi właśnie chodziło mordo

0

Panowie i panie przyznam się bez bicia.. NIE MAM POJĘCIA JAK GRA DEMBELE. Do kogo można go porównać z byłych i dotychczasowych piłkarzy Barcy?

0

A są gdzieś zdjęcia?

0

Czemu akurat ten? :)

0

Nie, Kasia

1

Mam doła. Kaśka już nie dzwoni.. Chłopaki?! Czy ona ma innego? :(

0

a na co to komuu

2

Wiadomo co sie dzialo z Guardiola po meczu z Evertonem? Czemu tak szybko spieszyl sie do szatni?

0

lepiej sie spiesz xD
choc ja tez musze avatar zmienic :D

0

tydzien

6

Pierdziele, nie wchodzę na tą stronkę bo niedługo zobaczymy newsa że Leo nie przedłuża umowy

0

A do czego ten chłop wogulebl się nadaje?

0

Meczu niestety nie oglądam, ale po waszym komentowaniu widzę że źle z Barceloną nie jest jak na razie?

2

Żeby Torres był takim dzikiem jakim był w Liverpoolu

0

Bardzo fajna kolorystyka. Pozdrawiam

2

Kolejny co jest za Leo a nie za Klubem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Niektorzy mysla ze Leo bedzie zyl wiecznie i gral caly czas tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?