jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paulinho póki co pewnosc. Semedo kocur. Dembele miazga!
0
I teraz przemyślenia "kurde wydało się że sam jestem gimbem XD"
0
Hmm zawsze podziwiam Leo że tak mało udziela wywiadów :)
0
A Veratti takim stylem nie powinien grać dla nas
0
Pokaż zdjęcia
0
Skąd to info?
0
Dlaczego?
0
Nie wiem dokładnie czy the Sun to wiarygodne źródło..
0
Javier, bezdyskusyjnie jeden z najlepszych naszych transferów.
1
nooo zgasil wszystkich ;d
0
Jak grał wczoraj benzema? Nie wiem z czego ta beka xD nie oglądałem meczu :p
0
Siemanko masz fajne wdzianko xd
0
O to mi właśnie chodziło mordo
0
Panowie i panie przyznam się bez bicia.. NIE MAM POJĘCIA JAK GRA DEMBELE. Do kogo można go porównać z byłych i dotychczasowych piłkarzy Barcy?
0
A są gdzieś zdjęcia?
0
Czemu akurat ten? :)
0
Nie, Kasia
1
Mam doła. Kaśka już nie dzwoni.. Chłopaki?! Czy ona ma innego? :(
0
a na co to komuu
2
Wiadomo co sie dzialo z Guardiola po meczu z Evertonem? Czemu tak szybko spieszyl sie do szatni?
0
lepiej sie spiesz xD
choc ja tez musze avatar zmienic :D
0
tydzien
6
Pierdziele, nie wchodzę na tą stronkę bo niedługo zobaczymy newsa że Leo nie przedłuża umowy
0
A do czego ten chłop wogulebl się nadaje?
0
Meczu niestety nie oglądam, ale po waszym komentowaniu widzę że źle z Barceloną nie jest jak na razie?
2
Żeby Torres był takim dzikiem jakim był w Liverpoolu
0
Bardzo fajna kolorystyka. Pozdrawiam
2
Kolejny co jest za Leo a nie za Klubem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Niektorzy mysla ze Leo bedzie zyl wiecznie i gral caly czas tak samo.