jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak gra Krysia? Niestety nie mam jak obejrzec meczu bo jestem w trasie ;c
3
Oby był juz bliżej niz dalej..
0
Włączam się! :)
2
Ostatnio coś pisaliście o tym kto ubiera piłkarzy, ponawiam pytanie. Chodzi o te koszule jeansowe spodnie itp. Jaka to firma?
Proszę o pomoc. Tylko bez głupich odpowiedzi:)
2
Nie ma czego się czepiać.. Wszystko co napisałeś jest prawda. Brakuje nam prawdziwych kapitanow. I tyle:) łap lajka
0
To tak jak Buffon na LM :)
0
No Ramblowicze, dzis idę na 18stke :p Kiedy to się chodziło na takie imprezy :) Zobaczymy co bedzie:)
2
Też tak uważam, poczekajmy jeszcze troszkę i nie będzie już takich triumfow.. Ale i tak na zawsze w naszych sercach! Vamos Barca!
7
Pozdrawiam z ciepłego Gdańska!
0
Proszę, tylko nie polityka..
1
Ale byłoby zdziwienie jak przychodzi czas na ogłoszenie nowego trenera,a tam nie Valverde :D Połowa specjalistów z La Ramblii by sie zdziwiła :d
0
chyba chodzi o tą z głowki gdzie Leo zgubił buta;)
0
Messi jest najlepszy na świecie, nadaje się wszędzie :)
1
Paco Paco!
Po Hat-trika!
1
Połowa tu takich :)
0
Woooow!
4
Juuudaaaaasz!
1
Pozdro dla Cb xD
0
tym ze nic sb z tych przzyspiewek nie robi?
0
haaha dobre :D
Wikipedia jest na tyle zle zrobiona ze edytowac moze ja kazdy ;c
0
własnie o to mi chodzilo ;>
0
"Powiedzmy" -.-
1
Powiedzmy ze Valverde juz obejme Barce,to jak bedzie wyglądała nasza podstawowa 11 ustawieniem 4-2-3-1?
O ile takim ustawieniem bedziemy grali :) Pytam tylko z ciekawosci;)
0
Nie mów chop zanim nie przeskoczysz dobre?
2
To Kante wygoni z pierwszej 11 pulpecika Casemiro :D
Ojj jaaak mi przykro!
0
haha ja prdl xd (12 znaków)
10
To az strasznie wyglada jak Polska jest tak osamotniona..
Dzieki Bogu ;o
0
Pamietacie?
0
Jak ja go widze to mi sie żygac chce.
0
Chodzi o sprawy polityczne.
Wokaliści protestują