0

Jak gra Krysia? Niestety nie mam jak obejrzec meczu bo jestem w trasie ;c

3

Oby był juz bliżej niz dalej..

0

Włączam się! :)

2

Ostatnio coś pisaliście o tym kto ubiera piłkarzy, ponawiam pytanie. Chodzi o te koszule jeansowe spodnie itp. Jaka to firma?

Proszę o pomoc. Tylko bez głupich odpowiedzi:)

2

Nie ma czego się czepiać.. Wszystko co napisałeś jest prawda. Brakuje nam prawdziwych kapitanow. I tyle:) łap lajka

0

To tak jak Buffon na LM :)

0

No Ramblowicze, dzis idę na 18stke :p Kiedy to się chodziło na takie imprezy :) Zobaczymy co bedzie:)

2

Też tak uważam, poczekajmy jeszcze troszkę i nie będzie już takich triumfow.. Ale i tak na zawsze w naszych sercach! Vamos Barca!

7

Pozdrawiam z ciepłego Gdańska!

0

Proszę, tylko nie polityka..

1

Ale byłoby zdziwienie jak przychodzi czas na ogłoszenie nowego trenera,a tam nie Valverde :D Połowa specjalistów z La Ramblii by sie zdziwiła :d

0

chyba chodzi o tą z głowki gdzie Leo zgubił buta;)

0

Messi jest najlepszy na świecie, nadaje się wszędzie :)

1

Paco Paco!
Po Hat-trika!

1

Połowa tu takich :)

0

Woooow!

4


Juuudaaaaasz!

1

Pozdro dla Cb xD

0

tym ze nic sb z tych przzyspiewek nie robi?

0

haaha dobre :D
Wikipedia jest na tyle zle zrobiona ze edytowac moze ja kazdy ;c

0

własnie o to mi chodzilo ;>

0

"Powiedzmy" -.-

1

Powiedzmy ze Valverde juz obejme Barce,to jak bedzie wyglądała nasza podstawowa 11 ustawieniem 4-2-3-1?
O ile takim ustawieniem bedziemy grali :) Pytam tylko z ciekawosci;)

0

Nie mów chop zanim nie przeskoczysz dobre?

2

To Kante wygoni z pierwszej 11 pulpecika Casemiro :D
Ojj jaaak mi przykro!

0

haha ja prdl xd (12 znaków)

10

To az strasznie wyglada jak Polska jest tak osamotniona..
Dzieki Bogu ;o

0

Pamietacie?

0

Jak ja go widze to mi sie żygac chce.

0

Chodzi o sprawy polityczne.
Wokaliści protestują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?