jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamietacie co stalo sie z Interem Mediolan? W kilka sezonów praktycznie znikneli z LM i LE a o Serie A juz nie wspomne. Obyśmy nie poszli w ich ślady..
0
Eee majstry? Wiadomo już co powiedział Messi do Ramosa? Gdy ten wyrzucił mu piłkę?
16
"Zdzwilbym się gdyby Messi nie przedłużył umowy"
Coś tu śmierdzi że do niego tak z dupy nawiązał..
Mówcie co chcecie, ale mi tu coś nie pasuje.
1
Też chciałbym to wiedzieć Krzychu
0
To cwaniak...
0
Hehe robo xD
0
Elo mordy, ciepło u was? :D
0
Ronaldinho..
1
Pozdrowienia z przystanku kolego :)
0
Komentarz usunięty
0
Dokładnie to odpowiedziałem mojej kobiecie :)
0
Dziewczyna pytała mnie przed chwilą czy Neymar jest w tej chwili lepszy od Cristiano. I jeżeli lepszy to czy dużo brakuje mu do Messiego. Odpowiedź była oczywista :)
A wy? Co byście odpowiedzieli? Czekam na wasze odpowiedzi :) Tylko spamy od razu out :]
0
Aha
0
Jak myślicie? Jak pozegnaja Neymara? Czekam na wasze odpowiedzi! :D
0
Najlepsze jest to że on sobie nic z tego nie robi xD
1
Niby dlaczego nie robi się takich rzeczy przed startem sezonu? Taki piłkarz jak Neymar ma wiele kontraktów, a to przekłada się na wiele wyjazdów i spotkań w różnych częściach świata :)
0
Tak wgl w przypadku gdy Liverpool sprzeda Coutinho maja kogoś w jego miejsce? Na kogo celuja? Wiecie może?
1
Dokładnie, takie jaja bo Brazylijczyk. Typowa gwiazdeczka..
0
No dokładnie..
0
Korzystam od 3 mies i jestem meeega zadowolony!
1
Ten Neymar mnie denerwuje.. Niech idzie gdzie chce. Kupimy kogoś bardziej doświadczonego i gitara
1
A niech będzie nawet sprzed 10
77
"Moja żona nie lubi piłki nożnej, ogląda ja ze względu na Messiego"
-Roger Federer
0
Siema, jeśli chodzi o plotki transferowe to które gazety, radia itp są najbardziej wiarygodne?
0
Dzięki dzięki :)
0
Szybkie pytanie bo zapomnę, Neymar był zaproszony na ślub Leo? Jeśli był ok, a jeśli nie to dlaczego? :) p.s bo żadnych zdjęć z nim nie widziałem :p
0
Dziękuję mistrzu
1
W Trójmieście się zbiera
0
Witam wszystkich, proszę o pomoc. Gdzie mogę wydrukować zdjęcie żeby było w dużym rozmiarze, i od razu w antyramie? Chciałbym powiesić to na ścianie, lecz nie wiem gdzie mogę to załatwić. Liczę na was :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika