0

Welcome Coutinho?

1

i za te nerwy na Gomesa..

0

to oni pili mleko?:D

0

SIEMANKO! Lambrowicze, co uważacie o śmierci Magdaleny Żuk? Jakie są wasze opinie na ten temat?

0

Osobiście nie lubię Terrego. Ale bardzo fajna wypowiedź z jego strony :)

1

Xavi jest spoko :D

0

Panowie co oznacza "klauzula strachu?

0

Spoko, był spokojny. Za to dziś Sobota :D

0

Witam po Banie :3

0

Myślałem ze dostaje sie jakies kary..;>

0

Jedziesz jeszcze na T9?:D

14

Tez macie takie wrazenie ze Alex Sandro pojawil sie tak nagle znikad? I nagle nachodzi mnie mysl "gdzie taki dobry obronca sie ukrywał"?

0

Myslalem o tym. Ale ryzykujesz tym samym,zakazem stadionowym

1

Lechia go nie chciala czasami?

0

Dobra,przepraszam :p

22

Uspokoj sie kolego,ja jestem 96' i czuje sie baardzo młodo! :)

0

Panowie,kto z Gdańska? :D

1

Dobranoc Cules!

0

Dokladnie. Tylko czy,nasze gwiazdeczki pojda na to?

0

Haha wygrales ;p

0

Właśnie tak zrobilem miszczu :)

17

Kuuurde Pany! Wkońcu przypomnialo mi sie haslo do fcbarca.com i moge zalogować sie mobilnie na telefon :D
Uff boże jaki ja genialny..xDDD

1

uspokoisz sie czy mam tam podejsc?

15

Panowie,dzisiaj o 20:45 wszyscy bez wyjatku dopingujemy naszym. Bedziemy 12 zawodnikiem tego meczu i wierze ze nie damy im jakichkolwiek szans! Niech dzis w kazdych pubach i domach bedzie bordowo-granatowo!
Wiara czyni cuda! Vamooos Barça!

0

Oby to nie był dzis znak kleski..

0

no spoko jest. Ale trzeba sie troche wpatrzec zeby zobaczyc ze rzeczywiscie jest tam król :)

2

ahahahah,chce Walkowera niech tak stawia

0

Panowie 22 godziny!

0

czyli chwile po 12 mamy spodziewac sie ogloszenia ws. Neya?

0

Adriano. Ten to na kazdej pozycji może zapierdzielac ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?