jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Welcome Coutinho?
1
i za te nerwy na Gomesa..
0
to oni pili mleko?:D
0
SIEMANKO! Lambrowicze, co uważacie o śmierci Magdaleny Żuk? Jakie są wasze opinie na ten temat?
0
Osobiście nie lubię Terrego. Ale bardzo fajna wypowiedź z jego strony :)
1
Xavi jest spoko :D
0
Panowie co oznacza "klauzula strachu?
0
Spoko, był spokojny. Za to dziś Sobota :D
0
Witam po Banie :3
0
Myślałem ze dostaje sie jakies kary..;>
0
Jedziesz jeszcze na T9?:D
14
Tez macie takie wrazenie ze Alex Sandro pojawil sie tak nagle znikad? I nagle nachodzi mnie mysl "gdzie taki dobry obronca sie ukrywał"?
0
Myslalem o tym. Ale ryzykujesz tym samym,zakazem stadionowym
1
Lechia go nie chciala czasami?
0
Dobra,przepraszam :p
22
Uspokoj sie kolego,ja jestem 96' i czuje sie baardzo młodo! :)
0
Panowie,kto z Gdańska? :D
1
Dobranoc Cules!
0
Dokladnie. Tylko czy,nasze gwiazdeczki pojda na to?
0
Haha wygrales ;p
0
Właśnie tak zrobilem miszczu :)
17
Kuuurde Pany! Wkońcu przypomnialo mi sie haslo do fcbarca.com i moge zalogować sie mobilnie na telefon :D
Uff boże jaki ja genialny..xDDD
1
uspokoisz sie czy mam tam podejsc?
15
Panowie,dzisiaj o 20:45 wszyscy bez wyjatku dopingujemy naszym. Bedziemy 12 zawodnikiem tego meczu i wierze ze nie damy im jakichkolwiek szans! Niech dzis w kazdych pubach i domach bedzie bordowo-granatowo!
Wiara czyni cuda! Vamooos Barça!
0
Oby to nie był dzis znak kleski..
0
no spoko jest. Ale trzeba sie troche wpatrzec zeby zobaczyc ze rzeczywiscie jest tam król :)
2
ahahahah,chce Walkowera niech tak stawia
0
Panowie 22 godziny!
0
czyli chwile po 12 mamy spodziewac sie ogloszenia ws. Neya?
0
Adriano. Ten to na kazdej pozycji może zapierdzielac ;D