jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tamto Juve miało lepsza pake na moje
0
gwóźdz do trumny? :D
2
dokładnie. Wkoncu moze od paru lat posmakuja co to liga mistrzow i prawdziwi przeciwnicy :)
0
Hahaha o k** :D jak czytam forum przescieradeł to mnie az bania boli. Oni tak sie teraz pocieszaja wszyscy na około ze trafili na Bawarczyków,bo mogli trafic zawsze gorzej xd
Tak czy tak,maja ból dupy bo chociaz raz losowanie im nie wyszlo i nie mają zadnych ogórkow tylko przeciwnika swiatowej klasy :)
Lewy? Poprosze o powtorke 4 bramek,jak jeszcze reprzentowales BVB :D
0
Jezeli mialby sie trafic taki meczyk,to bedzie koniec REALU! :D
1
Ludzie? Serio nie chcecie dwumeczu z Realem? :D
1
p8 lite jest tez bardzo dobry. Mam go rok i jestem z niego mega zadowolony. No i za taka cene czego chciec wiecej?;)
0
Taaa wtedy by było..;D
2
No to Real juz pewnie cieszy morde,bo znając życie dostaną Leicester xD
A my kogo? Hmm..Pewnie bez niespodzianek. Pewnie Bayern :D
0
ahahhahaaha,dajmy odrazu jakiegos wafla z Madrytu xD
0
to jest stare wydanie.
Ale tez jak to zauwazylem nie moglem z beki XD
0
i ten Messi...
Az nie chce o tym myslec ;x
2
moze wkoncu zobacze hajs z komunii xD
2
dobre staty ;D
Ale i tak najwazniejszy jest mecz z PSG i remontada!
0
sorry moj bład ;)
0
a na bosiku nie wie o co chodzi?
0
Real bez CR7 w składzie gra jakąs lepsza piłke co nie?
1
odejdzie Masche,chcialbym Bellerina i jakiego mlodego ogarnietego pomocnika typu Dybala. Choc wiem ze to trudny temat..
0
a grales ze jestes taki obcykany?
0
dlatego czasem wole wejsc na inne forum;)
0
wow mocne..
Cham a nie trener.
0
jaki to byl mecz?
0
Ludzie co z kontraktem Messiego? Wszystko ucichło ;o
1
Mathieu..
Rafinha! Czekamy na twoj przebłysk!
0
z tymi ludzmi? Człowieku..
0
od niego duuuuzo bysmy sie dowiedzieli ')
wyszlo by pewnie na jaw co dzieje sie w szatni Realu ;>
0
jop,wez paragon;)
1
skopiowane. Czytalem juz to ;p
0
zaraz bedzie Neews " City wykorzysta brak funduszy na nowy kontrakt Messiego!"
0
dokładnie,i od tego zaczna sie kiepskie derby ;/
Powiedzmy ze Real dostanie bęcki to wymówką bdz to ze w skladzie zabrakło CR7, czy Kroosa ;)