jarek771
Dołączył/a: październik 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Strays77 wszyscy ten dwumecz z Bayernem wspominają, a zapominają że Vidala już w 5 minucie nie powinno być za wjazd od tylu w Achilles, do tego gol na 2:1 dla Bayernu padł że spalonego bez tego by nie było dogrywki i dalszych błędów.
Barcelona również można wiele wspomnieć jak choćby historyczna remontada z 2 karnymi z kapelusza i brakiem czerwonej i karnego dla psg za faul masherano na do marii.
Pamietasz jak Van Pierse dostał 2 żółta za kopnięcie piłki po gwizdku? Gdzie wynik był na styku?
Pamietasz jak Alba kopnął w ziemię czubkiem buta i Barca dostała karnego. Jak Chelsea dostała czerwień że Terry ledwo dotknął Sancheza w tym pleców, dwu mecz z Chelsea i ovrebo.
Podsumowując nie chce Ci powiedzieć, że Real jest dobry A Barca zła. Tylko topowe drużyny zawsze są lekko faworyzowane. A Ty widzisz tylko zle rzeczy Realu, a Barca jest święta.
0
@zibiku dokładnie, pokazuje to szczególnie że jako jedyny ma ujemny bilans karnych, podyktowanych dla nich i przeciwko nim w topowych europejskich klubach. Brawo za skrupulatność wypowiedzi
9
Jeśli go sciagna to pokażą impotencje umysłowa. W czym on jest lepszy od Suareza? Dla mnie urugwajczyk jest lepszym pilkarzem. Sciagnijmy Aguero dla Leo żeby mogli sobie podreptac razem w klasyku.
0
@antymadrista1 chodzi mi o to że Barca długo będzie się zbierać po Messi. Napewno będzie w top 4 tylko jeśli skończą sezon na 4 miejscu to kogo to będzie interesować że nie ma Leo? Real dostał 100 mln za Ronaldo, a Barca nic nie dostanie.
Myślę że mogą uzbierać na Mbappe bo mają na sprzedaż Mayorala co sobie radzi w Romie, brahima w Milanie, Ceballosa, Jovica, Kubo, Reiniera do tego isco Marcelo, Mariano. Z Mbappe jest taka sytuacja że teraz albo nigdy A sam wiesz że jak przyjdzie Mbappe to Real robi kolejny krok do przodu, a jeśli Messi nie zostanie to Barca zrobi 2 albo 3 do tyłu
Czas pokaże ale nie widzę poza Messim nikogo kto by strzelił +30 goli w sezonie i to będzie ciężkie do zalatania. Real strzela tyle goli co Atletico bez Ronaldo...
0
@Sylvvester932 w przeciągu 2 sezonów nie będzie Ramosa, Mordica, Benzemy i Marcelo. Ale będzie Militao, Odeegard jest Medny i prawdopodobnie Mbappe. Nie licząc Hazarda, którego pech może przestanie prześladować, jakoś to źle nie wygląda. Tak naprawdę niewiadomo ile pogra Modric.
1
@Matix90 Kontakt tam był i mógł być karny. Mi bardziej chodziło o niby karnego na braithwaitcie. Poruszasz tylko jedną kwestie, odnieś się do całości. Jesteś fanatykiem w klapkach na oczach i grasz w grę, którą proponuje klub. Wszystko jest wspaniale tylko Ci sędziowie. Realowi też nie dają karnych, z Atletico nie dostali choć Hernandez sprawdzał osobiście i jeszcze się mu taka sytuacja nie zdażyła, że VAR w takich sytuacjach mówi "sprawdź bo naszym zdaniem popełniasz błąd" a on swoje, z Liverpoolem to podobne sytuacje do Dembele nawet bardziej ewidentne były 2 i nie dostali, a i tak wygrali i nikt nie płacze jak trener Barcy.
0
Jeśli liczysz wszytkie strzały jak główka Moriby złapana w koszyczek Tibo to masz rację, Jeśli patrzymy na mocne zagrożenie to średnio
2
@zwyklykibic93 Masz rację tylko mają wiekszy wachlarz możliwości. Mogą sprzedać Jovica, Mayorala, Isco, Mariano, Reiniera, Brahima, Kubo, Marcelo (raczej odjedzie penjsa tylko). Nie piszę tu zawodowników niesprzedawalnych jak Bale, Hazard.
Barca musi w tym okienku zapłacić za Pjanica i to też ograniczy ruchy.
Messi i Dembele jeszcze nie zdecydowali czy zostaną w Barcy, a kontrakty sie kończą więc nie wiem czy są w podobnej sytuacji. Widać, że jest życie bez Ramosa, a Modricowi jak tak gra to na wiek bym nie patrzyl.
Nie mówię, że Barca się nie ogarnie bo okazało się że jest wiele jakości w szkółce tylko jeśli się okaże że Mbappe pójdzie do Realu to odskoczą mocno.
1
@antymadrista1 za 2 lata nie będzie tu Messiego, Alby, Busiego i Pique. Kto przejmie pałeczkę po Messim? Na ten moment nie widzę nikogo kto kupuje Griezmanna czy Coutinho, możliwe że Dembele ale jak nie przedłuży kontraktu to max 40 mln mozna dostać. Na wypożyczeniach jest Alena za 10-15 mln, kogo sprzedasz aby uzupełnić skład?
Araujo i Mingueaza to mają przebłyski, Fati to zagadka kiedy i jak wróci. Jedynie Pedri ma zadatki na cracka.
Bez Messiego trzeba będzie budować wszystko od nowa tak naprawdę jak w Realu tylko oni dostali 100 mln za Ronaldo, a Barca nic nie dostanie. Oni po 3 latach zaczynają się powolutku podnosić, a Messi jest bardziej kluczowy niż Ronaldo.
1
@KibicBarcy84 Nie zdominował, a jednak miał dużo więcej sytuacji i mogło być 5:1. Barca miała piłkę ale nic z tego nie wynikało. Każdy z tej 3 może być jeszcze mistrzem choć Real ma trochę łatwiejszy terminarz
16
@mikokarla A Barca będzie bez Messiego, Pique, Alby, Busiego. Real miał 2 słupki i strzał Vasqueza na pustą, i 3 kontry, 2 na 2 tylko koncertowo to zepsuł. Busi bez kartki za kolano w Vasqueza, Sanki na Casemiro i sędzia do tego nie wrócił i równie dobrze był kontakt na Viniciusie w polu karnym jak drobiazgowo podchodzimy do sprawy. Sędzia się mylił w obie strony i jak spojrzysz na chłodno to Barca miała piłkę a Real sytuacje, poza tą poprzeczką to Barca miała 2 wolne i tyle. Mogło się tak potoczyć że by było 4:0 do przerwy, można gdybać
0
Dużo zależy jak Barca będzie wyprowadzać piłkę ze swojej połowy, czy będzie umiała radzić sobie z pressingiem, bo tu często jest problem gdy przeciwnik wysoko podchodzi. Dlatego De Jong raczej w obronie i możliwe, że z Pique bo on się nie podpali w rozegraniu, gorzej z prostopadłymi piłkami w obronie + powroty do obrony Alby bo z tym różnie bywa.
Kolejnym aspektem jest intensywność patrząc na to, że wyjdzie Busi z Messim. Myśle, że Real wyjdzie tak samo jak z Liverpoolem, a z ławki od 60 wejdzie Valverde na podmęczoną pomoc Barcy.
Kolejnym czynnikiem jest skuteczność. Bo sytuacji zawsze jest multum tylko mało z tego wynika. Real wystawi trochę bardziej doświadczony skład tam Vini i Militao będą niepewni w Barcy Mingueza, Araujo,(o ile razem wyjdą) Pedri, Dest, i mimo wszystko Dembele
0
@johny11 Napisałem, że Vinicius zagrał super mecz co jest prawdą i tyle. Bez odbioru
0
@johny11 Dlatego, że się z Tobą nie zgadzam?
0
@johny11 jakoś arsenal dostał łomot kilka dnia temu wiec się nie popisałeś tym postem
0
@johny11 bo strzelił je luverpoolowi w 1/4 A nie valladolid, zagrał świetny mecz i warto to podkreślić. Jakby trinaco czy dembele taki mecz zagrali to by też dostali podobne tytuły
0
@catalanian09 ma tak słaba psyche że kolejny najlepszy mecz notuje w fazie pucharowej LM... celna uwaga
0
@lukas10 gdyby Dembele zagrał taki mecz to byś miał odmienne zdanie. Fakty są takie że w najważniejszych meczach nie pęka w porównaniu do Francuza
0
@Pustelnik to jest bardziej aspekt psychiczny niż umiejętności. W mlodziezowce był w topie strzelców. Po prostu na najwyższym poziomie głowa nie dojeżdża. Jednak może coś mu przeskoczy po takim meczu. Gdyby dembele strzelił 2 gole z Liverpoolem też byś się zachwycał
0
@zibiku tak im pomogli, że nie dali im karnego z Atletico. Nie gadaj bzdur bo tak można napisać o każdej drużynie równie dobrze.
1
@Barcelonista94 no i? Ma dopiero 20 lat A mocno przybliżył zespół do awansu do półfinału. Mógł nawet mieć 3 bramki gdyby Asensio nie zachował się jak amator. Ciekawe czy w podobnym tonie byś napisał gdyby dembele strzelił 2 Liverpoolowi
0
@szkutnik91 Z tego co kojarzę Barca zaksiegowala pieniądze za Arthura w tamtym okienku,a pieniądze za pajnica są przełożone na następne okno. Popraw mnie jeśli nie mam racji
1
Barca póki co musi Juve zapłacić za Pjanica i przedłużyć kontrakty z Messim i Dembele, co wcale jeszcze nie jest pewne. Real ma taką przewagę, że ma na wypożyczeniu: Jovica, Kubo, Brahima, Ceballosa, Reiniera, Odeegarda, Mayorala. W przypadku takich wzmocnień tylko norweg jest raczej nie na sprzedaż. Mówi się również o sprzedaży Varana i w razie konieczności Viniciusa. Tylko i tak uważam, że Real nie będzie w walce o Haalanda bo ruszą po Mbappe, a na 2 to nie ma szans.
Barca ma mniejsze pole manewru. Coutinho nie jest w tym stanie na sprzedaż, Dembele jak nie popisze to 40-50 mln (jeśli podpisze to jest nie na sprzedaż dla mnie), Emerson z 25 mln, Firpo 15, a Griezamnn nie odejdzie bo nikt nie da 70-80 mln, które by satysfakcjonowało Barce. Brakuje dużo bo trzeba spłacić juve, więc tak naprawdę tego nie widzę. Prędzej Wijnaldum, Depay bo Messi za podpis raczej stratny nie będzie.
Może być tak jak z Lewym. BVB wolało zostawić go do końca kontraktu niż wziąć 30-40 mln od Bayernu. Tu może być podobnie, można sobie pogdybać :)
1
@333tricampeones333 też się zastanawiam jak do tego doszli :D
0
@Pawel13sz jeśli Messi zostanie to za rozsądne pieniadze tak, pytanie czy Benfica zgodzi się na 40 np. Jeśli Messi odejdzie to musi przyjść ktoś kto zagwarantuje bramki inaczej Barca będzie mieć te same problemy co Real, a nawet gorzej bo ich ratuje pomoc jeszcze.
3
@Rourke no właśnie teraz brakuje, jak Messi odejdzie to to odstraszy część sponsorów, a inni nie będą dawać takich stawek jak wcześniej. Dużo tu zależy od Leo
9
@Laza raz że pensja Coutinho jest za wysoka na bvb, dwa że po co im zawodnik co pół roku nie grał? Trzy Coutinho nie jest aktualnie wart 60 mln
1
Wszystko zależy kogo się uda sprzedać za rozsądne pieniądze. Dembele ma rok kontraktu, nie wiadomo co zrobi Messi, Coutinho to może być max to co z Balem wypożyczenie na rok. Pjanic wątpię żeby ktoś zbliżył się z ofertą 50 mln więc też się nie zdziwię jak zostanie. Griezmann to jedna z nielicznych opcji na pozyskanie dużej ilości gotówki. Neto to raczej za drobne, Firpo tak samo, Umtiti podobnie. Ja nie widzę zbytnio szans na duży transfer.
Przyjdzie Depay, wijnaldum i Garcia przy wariancie że Messi zostaje.
Może być tak że Messi odejdzie i Demebele stwierdzi że nie przedłuża i odchodzi za 40 mln i wtedy jest prawdziwy problem.
Kolejna sprawa to że nawet jakby przyszedł Haaland to Barca z takim napastnikiem nie grała od bardzo dawna, też nie wiem czy to idealny profil na Barca czy najlepsze hasło marketingowe w tym momencie.
Jeśli Messi odejdzie to Haaalnd tu nie przyjdzie bo trzeba będzie budować od nowa i to może potrwać. Ludzie z jego otoczenia mówią że projekt będzie najważniejszy. Messi sam to ciągnie kolejny rok. Messi jest formie to się mówi o super Barcy jak Messi wpadnie w dołek to przyjdą remisy znowu.
Dla mnie Barca zrobi to co Real rok temu zacisnie pasa i będą budować z tego co mają.
0
@yla Tak jak w Barcy oprócz Messiego, Też stegena, De Jonga i Alby i Giezmanna
9
Większe obawy mam o pomoc. Wielki test dla Pedriego, Sergio na mecz o wielkiej intensywności się nie nadaje. Brak 9 i 2 nowicjuszow w obronie. Na papierze to wcale Barca nie jest faworytem. Sevilla wygrała środek pola A jakiś wirtuozow tam nie ma.