jemzupke
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kiper09
WIEŻE , że Reyo ( kto ? ) da czadu tak jak ty pisząc to
daniel191
o kurde ale zabawne, ubaw po pachy
0
za moich czasow nie bylo facebooka
0
gdzie ci co sie smieja byli podczas drugiego meczu superpucharu na Santiago?
0
za moich czasow nie bylo punktow
0
za moich czasow nie bylo korkow
0
za moich czasow nie bylo sabotażów
0
za moich czasow nie bylo kibicow
0
za moich czasow nie swietowalo sie mistrza
0
za moich czasow nie bylo medali
0
za moich czasow nie bylo tabeli
0
za moich czasow nie bylo mandarynek
0
rozumiem
slabe zupki byly
za moich czasow bylo malo zupek :C
0
Saviola
myslalem ze skoro sie nie jadlo to i nie bylo, coz...
za moich czasow kamieni sie nie jadlo : /
0
kamilusssss
Być MORZE masz rację !
0
SeBaS PrO FCB
wpisalem " gangram style" i nic : |
za moich czasow nie bylo yt
0
Saviola88
nie bylo zupek? jak to ?
0
messi.09
wiem ze liczba to wiek , moglbys byc moim prawnuczkiem
za moich czasow nie bylo takich smarkaczy
0
za moich czasow nie mozna bylo minusowac postow
0
SeBaS PrO FCB
co to gangram style ?
0
za moich czasow nie bylo odwolywania meczow
0
poza tym za moich czasow nie bylo walkowerow
0
aniawroclaw
nikt tutaj nie mowi o walkowerze, takim klubom nie przystoi wolac o walkowery
0
za moich czasow nie bylo prądu wiec nie wiem o co ta afera
0
OK PODBIJAMY HOPAKI Z GIMNAZJUM
Real - Barca 2:1 superpuchar
kto podbije wiecej ?
0
gimnazjum won do nauki bo dalej bedziecie pisac wyrazu typu
BESCENY
0
Czemu nikt nie podbijał podczas superpucharu na Santiago? : /
0
malutkiFCB
w tej chwili Real ma 16 miejsce nie źle widok besceny
DOKŁADNIE, BESCENY !
0
Ciekawe komentarze.Pewnie większość dalej rozpamiętuje ten jednostronny pojedynek (z Barcą) na Santiago : (
0
Los_Kamilos
Dokładnie.Strzelenie 50 bramek przez Messiego jest dużo ważniejsze niż jakiś tam marny pucharek.
0
Czy jest tutaj ktos kto ma powyzej 12 lat? Chyba nie