0

kiper09
WIEŻE , że Reyo ( kto ? ) da czadu tak jak ty pisząc to

daniel191
o kurde ale zabawne, ubaw po pachy

0

za moich czasow nie bylo facebooka

0

gdzie ci co sie smieja byli podczas drugiego meczu superpucharu na Santiago?

0

za moich czasow nie bylo punktow

0

za moich czasow nie bylo korkow

0

za moich czasow nie bylo sabotażów

0

za moich czasow nie bylo kibicow

0

za moich czasow nie swietowalo sie mistrza

0

za moich czasow nie bylo medali

0

za moich czasow nie bylo tabeli

0

za moich czasow nie bylo mandarynek

0

rozumiem

slabe zupki byly

za moich czasow bylo malo zupek :C

0

Saviola

myslalem ze skoro sie nie jadlo to i nie bylo, coz...

za moich czasow kamieni sie nie jadlo : /

0

kamilusssss

Być MORZE masz rację !

0

SeBaS PrO FCB

wpisalem " gangram style" i nic : |

za moich czasow nie bylo yt

0

Saviola88

nie bylo zupek? jak to ?

0

messi.09

wiem ze liczba to wiek , moglbys byc moim prawnuczkiem

za moich czasow nie bylo takich smarkaczy

0

za moich czasow nie mozna bylo minusowac postow

0

SeBaS PrO FCB

co to gangram style ?

0

za moich czasow nie bylo odwolywania meczow

0

poza tym za moich czasow nie bylo walkowerow

0

aniawroclaw

nikt tutaj nie mowi o walkowerze, takim klubom nie przystoi wolac o walkowery

0

za moich czasow nie bylo prądu wiec nie wiem o co ta afera

0

OK PODBIJAMY HOPAKI Z GIMNAZJUM

Real - Barca 2:1 superpuchar

kto podbije wiecej ?

0

gimnazjum won do nauki bo dalej bedziecie pisac wyrazu typu
BESCENY

0

Czemu nikt nie podbijał podczas superpucharu na Santiago? : /

0

malutkiFCB
w tej chwili Real ma 16 miejsce nie źle widok besceny

DOKŁADNIE, BESCENY !

0

Ciekawe komentarze.Pewnie większość dalej rozpamiętuje ten jednostronny pojedynek (z Barcą) na Santiago : (

0

Los_Kamilos

Dokładnie.Strzelenie 50 bramek przez Messiego jest dużo ważniejsze niż jakiś tam marny pucharek.

0

Czy jest tutaj ktos kto ma powyzej 12 lat? Chyba nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?