jemzupke
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakby złota piłka była za rekordy to w zeszłym roku dostalby ją Ronaldo
0
Ciekawi mnie za co ta złota pilka dla Messiego.Chyba za gran derbi
0
Myślicie, że dzięki Granadzie Real straci mistrzostwo, że tak niektórzy się cieszą z tego 1:0 ?
0
Di Marie i Ozila też zniszczył.
Neymar się do Wisły nie nadaje.
0
Real w ogóle w tym sezonie nie zasłużył na mistrza.Macie racje.
To wszystko przez sędziów.W dodatku przeciwnicy źle murawę podlali.
0
sawik_10
hahaah, duża zasługa sędziów to była w LM w waszych meczach,
Uważasz, że zwyciestwo na cn też bylo z pomocą sedziow?
0
Astad
nie da się w sportowej walce, trzeba z pomocą sędziów
0
sawik_10
"Wy zaczeliscie ten temat :) "
0
blaugrana7
a ile ta twoja Barca wygrała przez 100 lat ?
0
RmxMessi10
w ciągu całej historii Real też nie dorasta do pięt Barcelonie?
0
czarek434
po jaki uj tu sie kłócisz z nimi ?
0
constantine16
Madryt słabszy?To ja chyba inne gran derbi oglądałem.
0
za dużo youtube chłopaki
0
HAHAHAHAHA
to pojechał z grubej rury
0
Ten sezon pokazuje kto tak naprawdę strzelać potrafi tylko ogórkom.
0
Na GD mogli tak celebrować bramkę Ronaldo.
0
Martinez i Bale to dwa niemożliwe transfery.
0
oj za szybko przeczytałem , sorka ;
0
Keita wyceniony na 35 mln hahahaahahahaahahah
0
misiek112
haha o czym my tu gadamy, nie stać ich przecież na Martineza, który latem trafi do Realu
0
Van Persie,Martinez, a może Aguero?
Przecież w Barcelonie grają sami wychowankowie!
Co tu sie dzieje ? : O
0
Martinez przejdzie do Realu...
0
KamilDM
No , masz rację , Madryt nic nie gra, samo się wygrało na CN.
0
średnia wieku tutaj to chyba 10 lat , co 3 post to błąd ortograficzny, to chyba przez tych piłkaŻy : /
0
JoeBlack
Za zagranie ręką w polu karnym powinien być rzut karny, co nie ?!
Oglądnij mecz Chelsea - Barca
0
hehe ronaldo juz 2 razy sam na sam byl , lecz znowu "spalony"
0
ehh Ronaldo to jeszcze nie ta klasa aktorstwa co buskets czy alwis
0
0
ale farty
0
KamilDM
Ten gol o ktorym mowisz zapisano Pepemu.W przeciwnym razie Ronaldo mialby 41 goli, a nie 40.