0

jakby złota piłka była za rekordy to w zeszłym roku dostalby ją Ronaldo

0

Ciekawi mnie za co ta złota pilka dla Messiego.Chyba za gran derbi

0

Myślicie, że dzięki Granadzie Real straci mistrzostwo, że tak niektórzy się cieszą z tego 1:0 ?

0

Di Marie i Ozila też zniszczył.
Neymar się do Wisły nie nadaje.

0

Real w ogóle w tym sezonie nie zasłużył na mistrza.Macie racje.
To wszystko przez sędziów.W dodatku przeciwnicy źle murawę podlali.

0

sawik_10
hahaah, duża zasługa sędziów to była w LM w waszych meczach,

Uważasz, że zwyciestwo na cn też bylo z pomocą sedziow?

0

Astad
nie da się w sportowej walce, trzeba z pomocą sędziów

0

sawik_10

"Wy zaczeliscie ten temat :) "

0

blaugrana7

a ile ta twoja Barca wygrała przez 100 lat ?

0

RmxMessi10

w ciągu całej historii Real też nie dorasta do pięt Barcelonie?

0

czarek434
po jaki uj tu sie kłócisz z nimi ?

0

constantine16
Madryt słabszy?To ja chyba inne gran derbi oglądałem.

0

za dużo youtube chłopaki

0

HAHAHAHAHA
to pojechał z grubej rury

0

Ten sezon pokazuje kto tak naprawdę strzelać potrafi tylko ogórkom.

0

Na GD mogli tak celebrować bramkę Ronaldo.

0

Martinez i Bale to dwa niemożliwe transfery.

0

oj za szybko przeczytałem , sorka ;

0

Keita wyceniony na 35 mln hahahaahahahaahahah

0

misiek112
haha o czym my tu gadamy, nie stać ich przecież na Martineza, który latem trafi do Realu

0

Van Persie,Martinez, a może Aguero?
Przecież w Barcelonie grają sami wychowankowie!
Co tu sie dzieje ? : O

0

Martinez przejdzie do Realu...

0

KamilDM
No , masz rację , Madryt nic nie gra, samo się wygrało na CN.

0

średnia wieku tutaj to chyba 10 lat , co 3 post to błąd ortograficzny, to chyba przez tych piłkaŻy : /

0

JoeBlack

Za zagranie ręką w polu karnym powinien być rzut karny, co nie ?!
Oglądnij mecz Chelsea - Barca

0

hehe ronaldo juz 2 razy sam na sam byl , lecz znowu "spalony"

0

ehh Ronaldo to jeszcze nie ta klasa aktorstwa co buskets czy alwis

0

0

ale farty

0

KamilDM

Ten gol o ktorym mowisz zapisano Pepemu.W przeciwnym razie Ronaldo mialby 41 goli, a nie 40.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?