0

lubie kwejka hheheh

0

0

daro2

Casillas

0

0

Messi moze lizać but maradonie

0

60%-40% ,to Twoja opinia

0

Valdes jest najlepszy.Jego gra nogami...WSPANIAŁA!W dodatku często "asystuje", np. w meczu z realem

0

hehe przewaga realu jest niesprawiedliwa , jak to mawia czavi

0

Minusujcie , minusujcie

0

Barcelona powinna się uczyć od CSKA.
Nie płaczą jak dziewczynki po faulach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?