jemzupke
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lubie kwejka hheheh
0
http://kwejk.pl/obrazek/937761
0
http://kwejk.pl/obrazek/926521/10,punkt%C3%B3w.html
0
daro2
Casillas
0
bartek 93
http://kwejk.pl/obrazek/902337/kibice,barcelony.html
0
Messi moze lizać but maradonie
0
60%-40% ,to Twoja opinia
0
Valdes jest najlepszy.Jego gra nogami...WSPANIAŁA!W dodatku często "asystuje", np. w meczu z realem
0
hehe przewaga realu jest niesprawiedliwa , jak to mawia czavi
0
Minusujcie , minusujcie
0
Barcelona powinna się uczyć od CSKA.
Nie płaczą jak dziewczynki po faulach.