jemzupke
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kandale1:
"Czy ktos ma jescze jakies watpliwosci co do złotej pilki?? Messi czy ronaldo??"
heheeheheehehe
0
kandale1:
"Czy ktos ma jescze jakies watpliwosci co do złotej pilki?? Messi czy ronaldo??"
heheeheheehe
0
FCbarcaGOL
patologia ktory rozyebala barce w superpucharze
0
Zrozumcie, że to nie wina EA tylko Barcy i T-Mobile, którzy chcą wielkich pieniedzy za byle co.To tylko gra przeciez.
0
Fc Barcelona - więcej niż klub, a na kase polecieli.Ciekawe ile chcieli.
0
Fajnie by było gdyby Ronaldo odszedł, bo nie miałby kto ośmieszać obrońców Barcy
0
to trzeba byc pojebanym, pewnie 99% z was jest smutnych, że nie zmarł
0
'Real kupuje, a Barca wychowuje'...w Arsenalu,Valenci np.
0
Rosell wgl nie ma przyjaciol.
0
ale hummels zostal przeciez objechany jak dziecko przez cassano :0
0
nagroda fair play > mistrzostwo hiszpani !
0
oj panie Rossel, zapomnial pan kto strzelil pana druzynie zwycieskiego gola na CN ?
0
woro1
benisza hehhe
0
@down
ja ci powiem, zabij
trzeba być debilem, żeby porównywać mecz towarzyskie z meczem Euro
Messi zagrał dobrze, ale Ronaldo również
0
Ciekawe czemu w meczach o stawke (CA) nie grają tak 'wspaniale'
0
za faule to do więzienia się powinno iść
0
co z tego, że wiele osiągnął , zachowuje sie jak pajac po prostu
najwidoczniej chce skłócić pilkarzy
0
0
Jak pique ma grac na Euro tak samo jak w tym sezonie, to niech lepiej na środku obrony stanie Albiol.Ten sam poziom
0
Oh messi ,jakiż on cudowny , co nie?
0
markus32
kto to Rolando ??
0
lechu55
na pewno bedzie plakal z tego powodu, omg...
0
foczka FCB
kiedy zdobyłaś KMŚ ???
0
niestety komentuje mecz Realu i muszę go słuchać ... : /
0
dobry261
Po tym co napisales TEZ MI SIE CHUMOR POPRAWIL !
0
vienio
wnioskuje po twoim poscie ze Granada jest o wiele lepsza od Barcy,bo prowadzi z Realem, a Barca przegrała z Realem.
Ok.
0
klocek
ale zrozum, że wszyscy kcą bejla bo on jest fajny i drogi !!!
0
zp nie jest za rekordy jak pokazał zeszły rok
0
a w tym sezonie Barca coś osiągnęła mimo rekordów Messiego?
w tym sezonie bramki Ronaldo chyba też były znaczące
0
widzę , że jednak brakuje wam tych argumentów :(