0

kandale1:
"Czy ktos ma jescze jakies watpliwosci co do złotej pilki?? Messi czy ronaldo??"


heheeheheehehe

0

kandale1:
"Czy ktos ma jescze jakies watpliwosci co do złotej pilki?? Messi czy ronaldo??"


heheeheheehe

0

FCbarcaGOL

patologia ktory rozyebala barce w superpucharze

0

Zrozumcie, że to nie wina EA tylko Barcy i T-Mobile, którzy chcą wielkich pieniedzy za byle co.To tylko gra przeciez.

0

Fc Barcelona - więcej niż klub, a na kase polecieli.Ciekawe ile chcieli.

0

Fajnie by było gdyby Ronaldo odszedł, bo nie miałby kto ośmieszać obrońców Barcy

0

to trzeba byc pojebanym, pewnie 99% z was jest smutnych, że nie zmarł

0

'Real kupuje, a Barca wychowuje'...w Arsenalu,Valenci np.

0

Rosell wgl nie ma przyjaciol.

0

ale hummels zostal przeciez objechany jak dziecko przez cassano :0

0

nagroda fair play > mistrzostwo hiszpani !

0

oj panie Rossel, zapomnial pan kto strzelil pana druzynie zwycieskiego gola na CN ?

0

woro1
benisza hehhe

0

@down

ja ci powiem, zabij
trzeba być debilem, żeby porównywać mecz towarzyskie z meczem Euro
Messi zagrał dobrze, ale Ronaldo również

0

Ciekawe czemu w meczach o stawke (CA) nie grają tak 'wspaniale'

0

za faule to do więzienia się powinno iść

0

co z tego, że wiele osiągnął , zachowuje sie jak pajac po prostu
najwidoczniej chce skłócić pilkarzy

0

0

Jak pique ma grac na Euro tak samo jak w tym sezonie, to niech lepiej na środku obrony stanie Albiol.Ten sam poziom

0

Oh messi ,jakiż on cudowny , co nie?

0

markus32
kto to Rolando ??

0

lechu55
na pewno bedzie plakal z tego powodu, omg...

0

foczka FCB
kiedy zdobyłaś KMŚ ???

0

niestety komentuje mecz Realu i muszę go słuchać ... : /

0

dobry261
Po tym co napisales TEZ MI SIE CHUMOR POPRAWIL !

0

vienio
wnioskuje po twoim poscie ze Granada jest o wiele lepsza od Barcy,bo prowadzi z Realem, a Barca przegrała z Realem.
Ok.

0

klocek
ale zrozum, że wszyscy kcą bejla bo on jest fajny i drogi !!!

0

zp nie jest za rekordy jak pokazał zeszły rok

0

a w tym sezonie Barca coś osiągnęła mimo rekordów Messiego?
w tym sezonie bramki Ronaldo chyba też były znaczące

0

widzę , że jednak brakuje wam tych argumentów :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?