0

@down

a co mial powiedziec? jestem koksu bo strzelilem 5 bramek,a reszta niech ssie ?

0

Chyba za jajka go kupią.

0

Pokonałbym ich |:

0

0

mam .

0

kolejne wydane miliony za wychowanka !

LA MASSSSSIA !

0

Zaraz wyskoczy artykuł, że Messi jest lepszy od Pele`go i Zidane`a
bk

0

Messi jest słaby.

0

0

Barca przegra z atletico i 13 pkt !

0

ALE GOL !
CR7 > MESSI !

0

Roni10

No , atleticowi czy tam mallorce nalezalo sie 6 karnych w jednym meczu : (

0

Tylko że real nie miał takiej sytuacji, gdzie ich przeciwnik powinien mieć przynajmniej 6 karnych odgwizdanych (mecz chelsea : )

0

jahafcb

spytaj sie swojej nauczycielki w podstawowce jak sie pisze "huj"

0

roni10

jak sfaulują to bedzie karny...

0

galford - przykładowy sezonowiec |:

0

I tak skonczy sie na 0:3/4

0

Guardiola z inną drużyną nic nie osiągnie
A gdzie jest Mourinho tam jest sukces: Porto,Chelsea,Inter,Real

0

klocek

wiem, ale ta sytuacja pokazuje, że sędzia się pomylił na niekorzyść realu

tomcias

można

0

btw

Jak można być kibicem barcelony i oglądać mecze realu ? \O/

0

hahah ale wy jestescie poje... ludzie
sedzia zagwizdał spalonego higuainowi kiedy byl sam na sam, gdy spalonego nie bylo

zobaczcie to sobie i zastanówcie sie komu sedziowie pomagają
http://www.sportfan.pl/artykul/28197/sedziowie-pomagaja-barcelonie-nie-wierzysz-to-zobacz

0

0

0

0

Ja jestem kibicem pewnego klubu jakies 5 lat a mam konto na stronie od ok. roku |:

0

0

daro2

To już było dawno temu i nikt tego nie pamięta.

0

ja daje sobie co innego uciąć...noge

0

daro2

Owszem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?