jemzupke
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@down
a co mial powiedziec? jestem koksu bo strzelilem 5 bramek,a reszta niech ssie ?
0
Chyba za jajka go kupią.
0
Pokonałbym ich |:
0
0
mam .
0
kolejne wydane miliony za wychowanka !
LA MASSSSSIA !
0
Zaraz wyskoczy artykuł, że Messi jest lepszy od Pele`go i Zidane`a
bk
0
Messi jest słaby.
0
0
Barca przegra z atletico i 13 pkt !
0
ALE GOL !
CR7 > MESSI !
0
Roni10
No , atleticowi czy tam mallorce nalezalo sie 6 karnych w jednym meczu : (
0
Tylko że real nie miał takiej sytuacji, gdzie ich przeciwnik powinien mieć przynajmniej 6 karnych odgwizdanych (mecz chelsea : )
0
jahafcb
spytaj sie swojej nauczycielki w podstawowce jak sie pisze "huj"
0
PayPay
http://www.sportfan.pl/artykul/28197/sedziowie-pomagaja-barcelonie-nie-wierzysz-to-zobacz
Dziekuje
0
roni10
jak sfaulują to bedzie karny...
0
galford - przykładowy sezonowiec |:
0
I tak skonczy sie na 0:3/4
0
Guardiola z inną drużyną nic nie osiągnie
A gdzie jest Mourinho tam jest sukces: Porto,Chelsea,Inter,Real
0
klocek
wiem, ale ta sytuacja pokazuje, że sędzia się pomylił na niekorzyść realu
tomcias
można
0
btw
Jak można być kibicem barcelony i oglądać mecze realu ? \O/
0
hahah ale wy jestescie poje... ludzie
sedzia zagwizdał spalonego higuainowi kiedy byl sam na sam, gdy spalonego nie bylo
zobaczcie to sobie i zastanówcie sie komu sedziowie pomagają
http://www.sportfan.pl/artykul/28197/sedziowie-pomagaja-barcelonie-nie-wierzysz-to-zobacz
0
0
0
0
Ja jestem kibicem pewnego klubu jakies 5 lat a mam konto na stronie od ok. roku |:
0
0
daro2
To już było dawno temu i nikt tego nie pamięta.
0
ja daje sobie co innego uciąć...noge
0
daro2
Owszem.