0

@tomczkin prawda jest taka, że trener podejmuje decyzję ogladajac pilkarzy na treningach. Prawda jest to, że Barcelona ma bardzo mlody niedoswiadczony zespol. Prawda jest to, ze wiekszosc kibicow tutaj nie ma pojecia o futbolu...

0

Akurat Busquets gral niezly mecz... ale lepiej pohejtować. Niech grają sami młodzi... no to grali w drugiej połowie!

0

@ArcziArtt to ci opowiem… była Barcelona grajaca w eliminacjach do CL i potrafiła przegrać z Wisła Kraków! Xavi był w składzie…

0

@Qaz123 Preciez ewidentnie Dest i Roberto maja grać jako wahadlowi, o co chodzi?!

1

@RichardWinters I już pertraktuje z Messim powrót tego lata XD

0

@Cochise różnica jest taka, ze budowlaniec po prostu da ci w mordę, jak go obrazisz!

0

@LS No to jest właśnie ten brak wiedzy, o której pisałem. Służba zdrowia zależy od polityków, a nie lekarzy.Lekarz ma leczyć, a politycy maja stwarzać ku temu możliwości. Jakość polskich lekarzy jest bardzo wysoka, o czym świadczy zainteresowanie zachodnich państw naszymi specjalistami. Problem polega na tym, że system w Polsce jest scentralizowany, a co gorsza mega niedofinansowany (i nie mówię tu o zarobkach). Prywatyzacja załatwiła by gro problemów, ale politycy nie mogliby m.in. mianować dyrektorami szpitali swoich pociotków. A rzeczywistość jest taka, że jak chcesz się leczyć, to i tak musisz robić to prywatnie.

0

@Nowy1103 Holendrzy są przereklamowani, o czym świadczą ich „sukcesy” reprezentacyjne!

0

@ToJa79 No to napisałem - politykierstwo! To są historyjki dla naiwnych, tak działają politycy… a ty sobie wierz w co chcesz!

0

@FCBandOL ja pisałem o kibicach i ich malkontenctwie…

0

@LS a ty się nie czujesz odpowiedzialny? W końcu na niego płacisz, wiec jako sponsor, powinieneś być szczególnie!

5

@Khardan wspaniali użytkownicy tego forum, chyba ci wszystko wyjaśnili. Za ten stan odpowiadają dwie rzeczy, których brakuje w społeczeństwie: wiedza i kultura… trzeba się pogodzić, że żyjemy w zaściankowym społeczeństwie i starać się otaczać mądrymi ludźmi.

0

@Nowy1103 bo trener wuja może, jak składu nie ma! Co tu porównywać, młodzików z Barcy, do doświadczonego składu Bayernu? Cza

3

Chciał sprowadzić Neymara, a ostatecznie oddał Messiego… bida i politykierstwo!

0

@AxelF Guardiola był 12 lat temu, od tego czasu futbol się zmienił, co było już widać podczas jego 4 sezonu. Wtedy był Dani wrzutka Elvis i Szawi za długa trawa Hernadez. Teraz jest walka o LE i Max Puchar Króla. Kibica sukcesu ciężko dogodzić ;)

0

@Tomek54321 niby czemu? Powiedz to kibicom Chealse np????

0

@hazo428 za COVID-19 powinien siedzieć były prezydent Barcelony… ah, szkoda komentowac

0

@Maks91 jak co roku, hahaha! Kto tam biegać będzie?!????

0

@macio_944 Skrajna lewica i średniowiecze? Ekologia, prawa człowieka, wolność seksualna i obyczajowa, kojarzy cięcie ze średniowieczem? Rsczej natrętni postępowcy!

1

@LeoMessiah „osemeczka” Stoickova, z bazaru w Barcelonie

0

@aligator Wątek uważam za zamknięt!

0

@el_radwano Pięknie żeś przedstawił swój szacunek do ludzi i swoje poglądy… Współczuje!

0

@krzyrzak69 mam nadzieje, ze się dowartościowałeś tymi wpisami!
Pozdrawiam i szczęścia w życiu życzę… będzie potrzebne!

0

@konraden no niestety… strzelam, ze konfederata, a czemu? Mówi o zmanipulowaniu przez tv i media, a powtarza ich główne, partyjne slogany, toczka w toczkę (zreszta to o „zmanipulowaniu”, to tez z „niezależnego” kompedium… ale ja mam przekonanie, ze z tego w pewnym wieku się wyrasta… co nie znaczy, ze wszyscy „dorastają”.

0

@Scross to kto ma o tym kontekście decydować, Ty, czy ten „Czarnuch”? Czy może lepiej „wychowywać” ludzi w szacunku do bliźnich, bez względu ma kontekst i kto ma do tego kontekstu prawo?

0

@Scross „Jesteś cipką maryjną, zrytym ksiedzojebem..” łamie to wolność słowa, czy można to wpisać w „smieszkowanie”?

0

@krzyrzak69 bez komentarza pozostawię to coś napisał…. Marność straszna! Pozdrawiam

1

@Scross trzeba wciskać tolerancje na sile, właśnie trzeba! Dom rodzinny jest od tego? No ciekawe! Powiedz to sierotom, rodzicom alkoholików, narkomanów, degeneratów społecznych itp! Te twoje mądrości, ewidentnej sugerują, ze nie bardzo świat ogarniasz! Pomysl nad procesami kształtującymi społeczeństwa i zastanów się czemu akurat takie sa? Czemu nie lubisz, jako Polak Ruskich? Bo ci wmówili, ze ich masz nie lubić…zreszta dalej to robią! Każda instytucja i placówka publiczna powinna mieć obowiązek walczyć z dyskryminacja, bo jest ona zaprzeczenstwem człowieczeństwai osobiście, żywię nadzieje, ze w końcu tak będzie. AMEN

3

„Jest kapitanem którego chciałby każdy…”, oprócz szpecow z FCBarca.com XD

1

@aligator szkoda, ze Polsce jest moda na rasizm i katofaszyzm… ale tak jak napisałeś, niedługo, miejmy nadziej, to się zmieni!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?