0

@pt9 ale ty głupoty gadasz! Jaka masz firmę? Fryzjerska? Wszystkie wielkie instytucje biorą kredyty, daj mi jeden przykład dużej firmy, która nie ma długów w bankach! Z różnych względów nie opłaca się kupować za gotówkę i nie jest to stosowana praktyka!

0

@Bobo25 „Sumy, które od tak zwanych sponsorów technicznych otrzymują kluby, z roku na rok rosną. W 2019 roku rekordową umowę w tej materii zawarł Real Madryt. Według medialnych doniesień Adidas zobowiązał się wówczas, że przez osiem lat będzie co roku przelewał na konto hiszpańskiej drużyny 120 milionów euro....” to sama kwota od sponsora głównego, w przypadku Barcy kasę dostają jeszcze od beko i rakuttenu, dolicz do tego po te 10-12euro dla klubu od każdej sprzedanej koszulki w klubowym sklepie i napisz jeszcze raz kwotę!

2

@DamianPSV w ostatnich 4 meczach strzelił 5 + pewnie tyle samo asyst albo kluczowych podań! Over!

3

@Alberto1031 aha i wygrał chyba 9 z 10 ostatnich meczów! Kretyński komentarz!

0

@catalanian09 no wiadomo, lepiej kupić gwiazdę Coutinho za 150mln, przynajmniej pewniak ;)

0

@Bobo25 nie wiem ile wynoszą przychody, bo nie wiemy jakie dokładnie są podpisane umowy między klubem a Messim... ilość sprzedanych koszulek z numerem 10 na plecach można sprawdzić, procent jaki ma z tego klub tez! Jeśli jesteś dociekliwy możesz sobie to jakoś oszacować. Z tego co pamietam, była już tu kiedyś dyskusja na ten temat, były przytaczane liczby, ile Nike oddaje procent klubowi za koszulkę, itp. Bilans by cię zaskoczył!

0

@DonAndrzejos oni tez nie maja kasy kolego...

0

@pt9 nie wiem ile masz lat, ale zapewne nie wiele, bo nieokreslalbys osób z kredytami, ratami, itp patologia! Wiesz ile Polska ma długu publicznego?

0

@Bobo25 jak zwolnisz klub z pensji Messiego, to Messi zwolni klub z przychodów marketingowych związanych z jego osoba! Czy naprawdę ciężko zrozumieć, ze pensja piłkarza odpowiada temu ile on daje drużynie, nie tylko sportowo?! Większości tu wydaje się, ze Bartomeu sypał kasa z rękawa, kiedy on patrzył w tabelki w excelu! Problem polega na tym, ze w planie budżetowym nie była zakreślona na czerwono pandemia! Czy wg ciebie wszyscy bankrutujący przedsiębiorcy to nieudacznicy?

0

@polcza no to wymień!

0

Guardiola wróci do Barcelony i będzie osiągał wyniki jak z Bayernem czy City. Nie oszukujmy się, trafił idealnie z pokoleniem piłkarzy! Reprezentacja Hiszpani z innym trenerem i bez Messiego tez wygrywała wszystko co było do wygrania, także... zreszta Guardiola sam mówił, ze nie chce, bo wie, ze nikt za zasługi go wielbić nie będzie, jeśli wyniki będą słabe!

0

@yoli ale dwa albo trzy przechwyty zaliczył... to, ze nie biega jak inni nie ma znaczenia! Co z tego, ze reszta gania, jak nic z tego nie wynika...

0

@polcza a ile tych gwiazd w Barcelonie zostało, trzy?!

0

@zibiku i pomyslec, ze wszystko to dzięki mądrym decyzjom zarządu! :)

0

@darek60 a ja życzę tobie rozumu więcej!

0

@SzahMatt Przeczytaj jeszcze raz swój wywód i te twoje jakże udane porównanie.... kończymy ta dyskusje, bo poziom jest naprawdę mierny!

0

@Firestone pisza cię takim jakim widza, a w tym przypadku czytają...

0

@Coutinho007 to, ze nie przyłączam się do owczego pędu nie znaczy, ze bronię! Oceniam go na 3+, a to na przestrzeni 50 lat i tak niezła ocena!

0

@Firestone a gdzie cię uraziłem? Stwierdziłem fakt, ze przez ta pandemie wyrośnięcie na niepiśmiennych i to nie było ad personam

0

@SzahMatt aaa, No tsk, przecież! Czemu nikt mi nie powiedział wcześniej, ze z Roma i Liverpoolem to Bartomeu i jego biurowi współpracownicy kopali piłkę... hmmm, to wiele zmienia! Ale trzeba przyznać, ze i tak są nieźli, bo w jednym jak i drugim przypadku jednak zdecydowanie pierwsze mecze wygrali!

0

@Coutinho007 zobaczymy jak Laporta poradzi sobie w erze portali społecznościowych i wycieków najmniejszych nawet pierdol, które są pompowane do granic przyswajalności przez statystycznego Hernandeza... pamiętaj, ze kiedyś nie było tego tematu i łatwiej było kontrolować wiele spraw!

0

@Coutinho007 to po co, zes ustawil sobie nik odwolujaca sie do nazwiska niewypalu transferowego Bartka?!

0

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 nie, ale pamietam wcześniejsze zarządy, przed Bartkiem, Rosellem i Laportom...

0

@tbas no i gwiazdy się zestarzały, a nowe, chciane przez wszystkich (Dembele, Coutinho) nie sprostały zadaniu. Może jeszcze Bartka o COVIDA oskarż?!

4

nie był najgorszy, ale o tym, wielu z was, przekona sie za kilka lat...

1

@EGON1128 wytrzeźwiej...

0

@Bogan nie stwierdzą tego wszystkie media na swiecie, bo swiat, to nie jest jedna wielka teoria spiskowa, a dziennikarze (moze niekoniecznie rządowi w Polsce i innych mniejszych lub większych dyktaturkach) robią wszystko by zachować podmiotowość. Od tego zależy ich reputacja społeczna, kariera (nie koniecznie w państwowej spółce!)! Są ludzie, którzy się kształcą, podróżują, rozwijają, kontemplują rzeczywistość i żaden Pereira, Rachoń, czy inny pseudo narodowo-prawicowy gamoń im oglądu rzeczywistości nie zmieni! Tacy ludzie szukają osób dociekliwych, wnikliwych, uczciwych... dają im kredyt zaufanie, a tamci robią wszystko, żeby wywiązać się z powierzonej odpowiedzialności. Mógłbym ci mnożyć przykłady, ale obawiam się, że masz za grube czoło i nic z tego się nie przebije...
PS. Jakie ty ksiażki czytasz, że masz takie ograniczone horyzonty?! Nasłuchałeś się jakiegoś prawicowego gówna, przyjmiesz to za pewnik, a innym zarzucasz, że są podatni na manipulacje... weź kolego przemyśl swoje życie, może czas coś zmienić!

0

@Merher za wuefista tesknisz?!

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?