jolowanila
Dołączył/a: kwiecień 2011
wroclaw
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aligator niestety możesz po pierwsze: nie jest to unormowane prawnie
Drugie: jeśli masz potrzebę śmiać się z kogoś z powodu koloru skory, pochodzenia, wyznania czy orientacji to jesteś po prostu glupi, a to poważniejszy problem, bo tego się ustawą nie zmieni.
1
@krzyrzak69 wiesz czym się różnią Żydzi od Polaków? Intelektem!
1
@krzyrzak69 czyli wolnością jest np. możliwość nazwania osoby homoseksualnej, zwyrodnialcem, zboczeńcem, itp… przykry ten twój komentarz
2
@Kuna116 TelewiZora nie mam, jeżdżę po świecie, czytam książki i prasę, to mi wystarczy! Pozdrawiam
0
@Sortello 100 lat temu, Tuwim napisał fajny wiersz, a propos patriotyzmu, sztandarów i sloganów: „Do prostego człowieka”…
1
@Scross ale wypromuje się pewne idee wśród dzieci-kibiców, śledzących Barcelonę na całym świecie… czasami trzeba spojrzeć na sprawę trochę szerzej i nie wyciągać na sile Griezmana jako antytezę tego co robi Barca.
1
@el_radwano dla Polski, na pewno lepszy byłby rząd katalońskich komunistów, niż obecny patrioidiotow
4
@aligator No to chyba dobrze, ze jest moda na obronę jednostki, a nie spłaszczanie i wykluczanie?!
3
@krzyrzak69 beznadzieja, były czasy kiedy Żydzi opaski na ramieniowych nosili… wejście się ebnijcie w leb
1
@robsesh jesli opowiadasz żarty, śmiejąc się z innego człowieka, to to nie jest żart tylko naciski psychiczne! To ze nie rozumiesz pewnych procesów społecznych, nie znaczy, ze one nie zachodzą!
0
@Sortello nie będzie zawsze, bo niby czemu miałby być?! Świat się zmienia, a ludzkość próbuje nadążyć… wieże mocno, ze ktoregos dnia, kolor skory, czy orientacja seksualna staną się alkaliczne w morzu problemów społecznych!
0
@sokot nie widze! Hajcu wszyscy dookoła mówią, zadajesz dupy i olewasz drużynę, a na koniec przegrywasz kolejny finał, to zaczynasz mieć wątpliwości, co do swojej przydatności…. No ale ty wiesz lepiej!
0
@sokot wypowiedział się dość jasno, ze czas pewnych piłkarzy, w tym jego się skończył i trzeba budować reprezentacje na nowych, niewypalonych zawodnikach. Wzial na siebie odpowiedzialność, za porażkę, tak jak powinien zrobić np. Valverde po porażce z Liverpoolem
0
@cyron1 tego „wuefistę”?! ;)
1
@david89 pomysł był, ale jak się z trzech metrów nie trafia w piłkę głowa, albo placze o wlasne nogi w sytuacji 1:1 to ciezko cokolwiek zawojować…
0
@sokot np. kiedy?
0
@RosjaninBut a mozesz podać nazwisko tego „intelektualisty” i gdzie on do tego nawoływał?! Bo ja natomiast słyszałem, ze pewien intelektualista francuski zapewniał, ze cały naród, bez względu na kolor skory, bardzo się kocha.
0
@masq przeczytaj jeszcze raz co napisales
0
@Pawlak1992 Messi strzelił Arsenalowi 4
0
@RosjaninBut ci czarni, czy ci biali?
3
@Kamil689 ty nie rozumiesz pewnych spraw. Ten kontrakt, tonie jest tylko kwestia Messiego,tylko całego otoczenia. Gdyby mu zależało na kasie, to już byłby w ManCity albo PSG. Kontrakt musi być odpowiednio przygotowany i sprawdzony, żeby nie stało się tak, ze przyjdzie nowy prezydent i go rozwiąże, tak jak teraz chcą zrobić z Pianiciem czy Umtitim. Tam gdzie są pieniądze, tam nie ma sentymentów. Pamiętaj, ze na tym kontrakcie, oprócz Messiego i jego rodziny, jedzie cały sztab ludzi, od agentów sportowych, przez reklamowych, po ogrodnika w jego willi na Hawajach…
1
@Dundersztyc w tym sezonie Ronaldo strzelił chyba 4 jakiemuś węgierskiemu klubikowi… takie teksty nic nie wnosza
1
@kaamil1910 chyba więcej bramek strzelał! On nigdy nie był lepszy, jeśli chodzi o poziom piłkarski…
0
@blizniakpiotrek przecież te transfery o ktorych wspomniales chcieli najbardziej kibice. Po fakcie mozna sobie gdybac, ale prawda jest taka, ze jak ci zawodnicy przychodzili do klubu, to wszyscy po gaciach sikali!
1
@Sortello chciało ci sie tyle glupot pisac?
0
Tylko, ze on chce pomnażać swój majątek robiąc to co robi najlepiej, jak każdy profesjonalistą, w swoim fachu.
0
@Ls0811 No tak, teraz niech gra z miłości do klubu, a jak skończy karierę, to najwyżej pójdzie na zmywak, żeby swój majątek utrzymać. Ludziom się wydaje, ze jak zarabiasz miliony to starczy ich na 10 pokoleń, a prawda jest taka, ze milionerom, miliony rozchodzą się tak samo, jak bezdomnemu wyżebrane grosze…
1
@xparix bo Barcelona ma piłkarza, który zarabia 40 baniek za sezon (szczerze, należy mu się tyle), takiego piłkarza ma jeszcze PSG, ale wiadomo, ze oni problemów finansowego FairPlay oraz z zarządem krajowej ligi mieć nie będą…
0
@pt9 PSG ma od 5 lat przemoczeni skład i nic nie wygrywa… nie brnij!
1
@blizniakpiotrek aaa, No to Bartomeu tego wirusa wymyślił! Teraz wszystko jasne!