jolowanila
Dołączył/a: kwiecień 2011
wroclaw
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta Kiedyś uważano, że świat powstał w 7 dni, a gwiazdy wiszą na niebieskim firmamencie. Żeś walną elaborat, gdzie im dalej w las tym się bardziej pogrążasz... ale żeś sobie chłopie wizytówkę wystawił! Dobrze, że foty z paszportu nie dorzuciłeś! ;)
1
@Bogan nie zrozumiałeś... nie kształtuje tego ani TVN, ani TVPiS... to są globalne zjawiska, które w każdym kraju przejawiają się w podobny sposób! Z całym szacunkiem, ciebie to może nie interesować, ale to są fakty! Jasne, możesz się z nimi nie zgadzać, tak jak możesz być plaskoziemcą... tylko po co?!
0
@Bogan nie, ten opis, to nie są wymysły Pax'a, tylko dzisiejszy, ukształtowany przez opinię publiczną i media schemat, wg którego zachodzi podział na lewicę i prawicę... dlatego, wnisoskując po tym co piszesz, nie jesteś prawicowcem... raczej centrowcem!
1
@Khardan nie, nie bronie! Nie znam, więc wpisałem w google i nie znalazłem nic o nienawisci do ciapatych, marksistów, Żydów, wegan, cyklistów, itp, itd... czyli nie bylo nic, za co gardzę pseudokibicami. Jeśli jest napisane, że wlacza z zachowaniami faszystowskimi i rasistowskimi, to nawet mógłbym "zalajkować" ich fanpejdż na fejsbuku! Staram się nie wpisywać ani w lewicę, ani w prawicę, z tym, że z poglądami tych pierwszych (wolność, równość tolerancja) dużo łatwiej mi się utożsamić, niz z nienawistnym szczekaniem brunatnych chłpaczków...
0
@Khardan a w Polsce!? Poza tym, tak szukam czegos o tej Green Brigade i widzę tylko jakieś wzmianki o tym, że walczą z faszyzującymi kibicami Celtiku, sprzeciwiają się zachowaniom rasistowskim... ale to chyba dobrze, czy nie?! przecież nikt nie lubi faszystów, prawda?!
1
@Khardan jakos nie widzialem lewackich grup pseudokibiców... jak znasz jaks podeslij logotyp, albo co!
0
@dawid230188 to nie sezonowcy, a gowniaze (albo osobniki z ograniczonym IQ), bez wiedzy, jak wyglada świat, biznes i zawodowy sport...
1
@Khardan to fakt, kibice często sympatyzują z agresywna ideologia i wykazują taka postawę. Wpisane jest to w ta najbardziej pierwotna - zwierzęca naturę ludzka, w której prym wiedzie siła i ostre kły! Niewiedza generuje u tych ludzi strach, a strach nienawiść. I tak to się wszystko nakręca...
0
@Pawelsky jednak chyba zabolało coś ;)
0
@RosjaninBut a jakie ma to znaczenie dla bankow?! Kasa z pucharów to przychód ekstra i nikt go nie zakłada przy planowaniu transferów!
0
@MysticCat PS. Potrenuj interpunkcję mistrzu pióra!
0
@MysticCat Ok misiu ;)
0
@dawid230188 przecież to standart tutaj... żałosne to i wstyd ze to kibice Barcy, ale co zrobisz?!
0
@MysticCat wybacz misiu, ale nie uczę się Francuskich nazwisk na pamiec! Ale cieszę się, ze zrozumiałeś o kogo chodzi :)
0
@pluszek czyli jakie? 7mln?
0
@FutbolToMagia jakiś fanboy z ciebie chyba...
2
Tylko gdzie on tego Depaya ustawi? Może będzie linia ataku 3x10 ???? Jak dla mnie piłkarz tak samo potrzebny jak Grizman!
3
@RosjaninBut a kto ma ta kasę wyłożyć, skoro jest tymczasowy zarząd? Przecież nikt nie będzie nadstawiał łba, żeby nie daj Boże się później po sadach ciągać... wszyscy chcieli dymisji Bartka, No to jest! Gdyby został do konca kadencji (a nic pod względem sportowym by to nie zmieniło), pewnie kasę by wyłożył, żeby poprawić swoje notowania na koniec...
1
@Tasde Alba i Dest nie są szybcy? Mingeza nie? Hmmm, a którzy to szybcy w takim razie? Ciezko, żeby obrońca miał 190cm wzrostu i przyspieszenie jak Bolt!
0
@XBlairrX moze po prostu tych zawodników na tyle stać i nie chodzi o formę! Nie zawsze trafia się dream team i tak kibice Barcy pod tym względem są uprzywilejowani
0
@FutbolToMagia Rozumiem, ze jesteś w stałym kontakcie z Puigem i przy piwku ci się pożalił, jaki ten Koaman niedobry?!
0
@XBlairrX kto oprócz Grizmana i Bustquetsa jest w złej formie?!
3
@FutbolToMagia i dlatego grzeje ławę?!
0
@fifek na jakiej pozycji mamy braki, oprócz środkowego napastnika? Przecież ciezko by było, gdyby Barca na każdej pozycji miala najlepszych piłkarzy na świecie... No chyba, ze rozbijesz świnkę i dorzucisz coś do klubowej kasy!
0
@fifek a niby czemu? A w Bayernie to jakie gwiazdy były?! Drużyna się zgrała i wszystko zadziałało, a wtedy nawet rezerwowi, okazuje się, potrafią super grać! Barca Reijkarda tez cieniowana, a sezon później wygrała wszystko! Nie zapominaj, ze jeszcze nie wszyscy zawid ich są zdrowi. Fati, np wykazywał się niesamowita skutecznością... nie wiem skąd w tobie ten pesymizm?!
1
Dembele mógłby strzelac, gdyby gral
0
@fifek Milan to inny Milan, oni mieli zupełnie inny problem, w Barcy jest teraz zmiana wszystkiego! Zostało 4 piłkarzy, reszta to młodzież, która wg wyglada dobrze, a błędy wynikają z braku doświadczenia. Niech pograją ten sezon i zobaczymy!
0
@Bocheno1 kilkadziesiąt, to trochę przesadziłeś ;)
11
Czy można mówić o błędach Komana? Raczej większość goli, które traci Barca są po błędach indywidualnych, co nie może dziwić, tym bardziej, ze 2/3 obrońców ma po 20 lat... w ataku tez szanse były, wiec nie rozumiem, co trener mógł zrobić, zadzwonic do Suareza, ze jednak by się przydał?! Jest całkiem niwy skład, ciekawi piłkarze, paru kontuzjowanych. Wszyscy dopatrują się tragedii, a tak na prawdę, może być, ze zespół zaskoczy (bo potencjał jest) i zacznie wygrywać. Nawet jakby ten sezon miałby być stracony i tak mysle, ze ta drużyna zasługuje na zaufanie kibiców.
0
@PatrykBarca a przeczytałeś, ze tak mówisz?