jolowanila
Dołączył/a: kwiecień 2011
wroclaw
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrykBarca książka to badziew?! Gdzieś ty był chowany?
1
@ZEUS1899 a niby wuefista, hmmm...
0
@Tomek97 a Tottenham co takiego niesamowitego pokazał, dochodząc do finału CL. Czasami liczy się szczęście i oby ta drużyna je miała!
0
@pluszek No No, tylko przede wszystkim piłka to jego praca, później cała reszta, czas sobie to uzmysłowić!
0
@Gregsky10 a ilu obecnych piłkarzy Barcy grało u Valverde?! Takie głupoty tu czasem piszecie, ze ręce opadają!
0
@Fake69 to może po prostu na inny klub się przerzuć, będziesz miał wszystkich nowych, razem z trenerem i zarządem! Bo po co kibicujesz Barcelonie? przecież ani z ciebie Hiszpan, ani tym bardziej Katalończyk!
1
@neeed pPjanic udzielał wywiadu, info o Puigu to wyciek z szatni, wiec jednak jest mała różnica!
16
@Hiroshima kibice Barcelony są żałośni w swoim marudzenia i narzekaniu! Ciekawe gdzie był Bayern na tym samym etapie poprzedniego sezonu... albo jak grał Real i czy to przeszkodziło im zdobyć 3xCL
14
@Azi a po pol roku, zmienibys pewnie na Puyola, a później na Inieste, itd!
1
@maroon my mamy nowy skład od 3 miesięcy, wiec może zanim się odbudują, może wpierw niech się zgraja!
1
@Brashearr widziałeś wyniki Bayernu w pierwszej części poprzedniego sezonu?! Ludzie tutaj pisa komentarze, jakby mieli po 10 lat i w ogole życia nie znali? Naprawdę mamy takie tępe społeczeństwo?
1
@Shvedu kiedy ostatnio Milan, albo ManchesterU grał w CL?
0
@Midast moze złóż CV, wybory idą...
4
@neeed cały świat nie ma 15 lat! Ludzie, w większości, zdają sobie sprawę, ze piłka nożna to zawód, a pracuje się tam gdzie dają ci lepsze warunki! Wolałbyś dostać 10tys w fabryce Poloneza, czy 2k u Mercedesa?
3
@Cwaniak4 niby czemu?
1
@FLYP tak jest we wszystkich miastach z taka populacja. Zgadza się, Paryż dzisiaj to zupełnie inne miasto niż 20lat temu, podobnie jak Madryt, Rzym, Berlin,Londyn, Nowy York, czy Moskwa. Slams zawsze były, były i są tez bogate dzielnice rodem z Beverly Hills, także bym nie dramatyzował!
0
@Piotrasz10 dalej Barcelona gra gowno?
0
@Jakchcesz a my tobą!
1
@constantine16 z tym Breithweitem pojechałeś...
0
Nike dosent like it! ;)
0
@SiSenior ja mam na szafie Kaczyńskiego, mimo, ze delikatnie mówiąc, fanem pisu nie jestem...
0
A No chyba Messi z tego co wiadomo jest introwertykiem, wiec chyba to normalne, ze trzymał na dystans gościa, którego w ogole nie zna osobiscie (przynajmniej dla mnie). Wydaje mi się rowniez, ze osiągnięcia indywidualne Messiego przewyższają jego ego i często jego wycofanie, interpretowane jest jako olewamie sprawy, a wydaje mi się, ze jest na odwrot...
0
@Piotrasz10 no nie gra rowno, np w ataku! 5 bramek...
0
@zielin_pro jest spisek niestety...a raczej zimna kalkulacja - Hiszpanie tepia Katalonczykow
0
@Mahcioo prawde napisal
0
@Arekvip to sie nie wroci panie kolego, swiat idzie na przod!
8
@Mroziu Maldini prezentował poziom do 40. Nesta zresztą też. Ramos również nie najmłodszy... Paradoksalnie doświadczony środkowy obrońca często staje się fundamentem drużyny.
0
@adimlody2000 dzikei za odpowiedz :)
0
@Borneo to nie była ocena, tylko stwierdzenie faktu. Dysgafia, z tego co się orientuje dotyczy głownie pisma ręcznego. Przecież nie piszesz długopisem tych komentarzy.
Twoje objawy , jak już coś, raczej charakteryzują dysleksje...
0
@ryba84 Alba owszem, mogl zamknac temat w opierwszej polowie rewanzu! ale reszta? nie pamietam, zeby na pusta spudłowali!