0

O co chodzi z Kepą?

0

Coś Ty! Najlepiej my Betis, Real Valencje. Real bardzo blado wychodzi z Valencia ostatnimi czasy

0

O której?

0

Kradnie sam od siebie. Jego motywy są powtarzalne od kilku lat

0

Alex Mahone!

1

Twin Peaks, HBO
Fargo, HBO
Prison Break, Netflix

1

"The Usual Suspects" wczoraj akurat po raz trzeci oglądałem. Rok 95.

0

14. Bo jeszcze sędzia i Duch Czeryszewa

1

Soler, tak!!

2

Obejrzyj Twin Peaks. Cały Twój ranking wywróci do góry nogami :))

0

O to to to! Największą jego zaletą jest to , że ładnie się porusza po boisku

2

Nikogo tu nie chcę atakować. Też nie jestem zwolennikiem tego transferu, bo potrzebujemy typowego pomocnika, ale...
Z tego co widzę to większość przeciwko Di Marii bo Madridista. Z kolei jak wymieniacie wymarzony skład środka pola, to pierwsze nazwisko to Isco.
To jak w końcu?

2

A pamiętam 2 miesiące temu jak wszyscy go tu chcieli. Cienki jak barszcz. A niektórzy mówią że jest lepszym prawym obrońcą niż Valencia :))))

0

Ale to chyba nie na ten sezon?

0

Nie widzę takiej możliwości, żeby Sergi Roberto nie grał w podstawie. Jak oglądam mecze, to wydaję mi się, że właśnie Jemu się najbardziej chce z całej ekipy

0

Po tym weekendzie się rozjeżdżają

0

Uwielbiam typa!

0

Co z tego skoro "główka Ramosa"

1

Czym więcej Brazylijczyków, tym więcej problemów.

0

Priv.

0

Nada się chłopak na pozycję Xaviego/Rakiticia. I w destrukcji potrafi zadziałać, i do przodu potrafi pocisnąć

0

Dobre GP. Co wczoraj ten świr Kildemand robił, to nie mam pytań

1

Samper bardzo dobra połóweczka

1

W sumie, to chyba bardziej jego ojciec

0

No remorse/four horseman

0

Tyle że to nie jest utwór Metallici

0

Verratti pochodzi z Pescary, to miasto/miejscowość we Włoszech

0

[W przeciwieństwie do pierwszych dwoch sezonów, sezon nr III jest w całości wyreżyserowany przez Lyncha]

Widać po Tobie, że nie znasz kompletnie Davida Lyncha. Bo jeśli ten serial jest nieładem według Ciebie, to w takim razie czym jest "Głowa do wycierania", "Inland Empire" czy "Lost Highway".
A czego się spodziewałeś? Że David będzie ciągnął w nieskończoność wątek Jamesa i Donny, czy np żałosnego Windoma Earla? Proszę Cię...
Ja natomiast jestem bardzo ale to baaaardzo mile zaskoczony, że David nie odrzewa kotleta i nie robi powtórki z rozrywki i jedzie na nostalgii ludzi do starych bohaterów, wtedy to by wyszedł dopiero blamaż!
Może faktycznie straciło trochę na klimacie, ale to jest ŚWIEŻE, wszyscy fani TP na różnych forach mają rozkminy na temat dalszej fabuły, doszukują się związków pomiędzy bohaterami, ukrytych smaczków, o to tutaj chodzi!

Właśnie dlatego tak lubimy Davida, że robi produkcje nie dla wszystkich i dlatego że jego filmy/seriale są absolutnie niepodrabialne

0

Możliwe że koledze chodziło o przykład Casillasa

0

Sprawa wydaję się dość prosta. Jeśli Ernesto chce grać 4231 to potrzebny jest przede wszystkim prawo skrzydłowy, jeśli chce zostać przy 433 to potrzebny jest przede wszytkim rozgrywający.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?