josiekkk
Dołączył/a: maj 2015
Wolbrom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim razie co sądzicie o Solerze z Valencii? (Tylko bez porównań do Gomesa)
1
Arka Gdynia
0
Kurczę rzeczywiście. Trochę mnie przestraszyłeś z tym co będzie za 2/3 sezony
0
Deulofeu chyba może grać zarówno na lewym jak i prawym skrzydle, dobrze mówię?
1
Tak.
0
Serio wszyscy tutaj tak wywyższają Cobaina? Co zrobił dla muzyki oprócz trzech akordów w Smells like.. i tego że do tej pory szyją koszulki jego 'firmy' w pull and bear?
0
:))))
0
Ale powiedz w ogóle gdzie chciałbyś Dybale wystawić?
7
Przypomnij sobie nasz złoty sezon 14/15. Wtedy u naszych przeciwników też wypadali kluczowi gracze
0
A mnie się wydaje, że powinien wystawić taki skład, żeby w razie słabego wyniku w trakcie meczu płynnie przejść na 343
0
Z tego co pamiętam to 25% wygranych pojedynków powietrznych... przy jego wzroście
0
Według mnie to też jeszcze nie koniec rywalizacji (patrz: sezon temu). Real też nie ma łatwego terminarza, poza tym mają dwumecz z Bayernem, wypadli Pepe i Varane, różnie to może jeszcze być. Aczkolwiek bez wygranego klasyku na SB, nie mamy o czym myśleć
0
0:0 z Elche, pamiętamy
0
No i bardzo słusznie że wywalił Neymara, a o nieuznanej bramce dla Malagi nie wspomnisz?
0
Iniesta wydaję mi się jednak że będzie odpoczywał. Pomysł z Messim wydaje się dobry, biorąc pod uwagę fakt że Malaga raczej pressingu nie zakłada, tylko po prostu parkuje autobus
2
Co z tego, skoro Ramos wbije w doliczonym
4
Przejrzałem parę komentarzy.. Nikt nic o Roberto?? Chłopak biega za trzech, jakieś nowe siły w niego wstąpiły
9
Teraz pytanie: Barca taka dobra, czy Sevilla taka słaba?
0
Zawsze mnie dziwi czemu sędzia spotkania jest znany z takim wyprzedzeniem... (i nie mam tu na myśli wyłącznie Klasyku)
0
Zwracam honor.
0
Każdą formację zacząłem od lewej, już to napisałem po raz drugi. Jak Ci to jeszcze mogę przetłumaczyć?
0
Zaczynałem od lewej strony w każdej formacji. Według Twojego rozumowania Alba grałby na prawej obronie, Roberto na lewej.
1
Jak Mathieu? Skoro podstawowi stoperzy to Pikej i Umtiti
1
Co sądzicie o formacji 4-4-2 (4-1-3-2)?
MAtS
Alba Pique Umtiti Roberto
Masche
Neymar Rakitic Messi
Alcacer Suarez
Wiem, że z Juve nie pora na eksperymenty, ale gdy nie mamy Rafinii i Busiego to trzeba kombinować.
Messi i Neymar i tak będą grali cofnięci zważając na naszą "kreatywną pomoc".
0
Wiadomo jak z kartkami? To że, Busi nie zagra w pierwszym meczu to wiadomo. Ale czy jest ktoś, kto jest zagrożony absencją na rewanż?
0
"Dobrze wychodziliśmy spod pressingu". Granada zakładała pressing??
0
Ejejej! Finał Pucharu Króla
0
Już chyba Masche prędzej strzeli
0
Ooo widzisz, nawet nie wiedziałem
0
Coutinho grał w La Liga?