0

W takim razie co sądzicie o Solerze z Valencii? (Tylko bez porównań do Gomesa)

1

Arka Gdynia

0

Kurczę rzeczywiście. Trochę mnie przestraszyłeś z tym co będzie za 2/3 sezony

0

Deulofeu chyba może grać zarówno na lewym jak i prawym skrzydle, dobrze mówię?

1

Tak.

0

Serio wszyscy tutaj tak wywyższają Cobaina? Co zrobił dla muzyki oprócz trzech akordów w Smells like.. i tego że do tej pory szyją koszulki jego 'firmy' w pull and bear?

0

:))))

0

Ale powiedz w ogóle gdzie chciałbyś Dybale wystawić?

7

Przypomnij sobie nasz złoty sezon 14/15. Wtedy u naszych przeciwników też wypadali kluczowi gracze

0

A mnie się wydaje, że powinien wystawić taki skład, żeby w razie słabego wyniku w trakcie meczu płynnie przejść na 343

0

Z tego co pamiętam to 25% wygranych pojedynków powietrznych... przy jego wzroście

0

Według mnie to też jeszcze nie koniec rywalizacji (patrz: sezon temu). Real też nie ma łatwego terminarza, poza tym mają dwumecz z Bayernem, wypadli Pepe i Varane, różnie to może jeszcze być. Aczkolwiek bez wygranego klasyku na SB, nie mamy o czym myśleć

0

0:0 z Elche, pamiętamy

0

No i bardzo słusznie że wywalił Neymara, a o nieuznanej bramce dla Malagi nie wspomnisz?

0

Iniesta wydaję mi się jednak że będzie odpoczywał. Pomysł z Messim wydaje się dobry, biorąc pod uwagę fakt że Malaga raczej pressingu nie zakłada, tylko po prostu parkuje autobus

2

Co z tego, skoro Ramos wbije w doliczonym

4

Przejrzałem parę komentarzy.. Nikt nic o Roberto?? Chłopak biega za trzech, jakieś nowe siły w niego wstąpiły

9

Teraz pytanie: Barca taka dobra, czy Sevilla taka słaba?

0

Zawsze mnie dziwi czemu sędzia spotkania jest znany z takim wyprzedzeniem... (i nie mam tu na myśli wyłącznie Klasyku)

0

Zwracam honor.

0

Każdą formację zacząłem od lewej, już to napisałem po raz drugi. Jak Ci to jeszcze mogę przetłumaczyć?

0

Zaczynałem od lewej strony w każdej formacji. Według Twojego rozumowania Alba grałby na prawej obronie, Roberto na lewej.

1

Jak Mathieu? Skoro podstawowi stoperzy to Pikej i Umtiti

1

Co sądzicie o formacji 4-4-2 (4-1-3-2)?
MAtS
Alba Pique Umtiti Roberto
Masche
Neymar Rakitic Messi
Alcacer Suarez
Wiem, że z Juve nie pora na eksperymenty, ale gdy nie mamy Rafinii i Busiego to trzeba kombinować.
Messi i Neymar i tak będą grali cofnięci zważając na naszą "kreatywną pomoc".

0

Wiadomo jak z kartkami? To że, Busi nie zagra w pierwszym meczu to wiadomo. Ale czy jest ktoś, kto jest zagrożony absencją na rewanż?

0

"Dobrze wychodziliśmy spod pressingu". Granada zakładała pressing??

0

Ejejej! Finał Pucharu Króla

0

Już chyba Masche prędzej strzeli

0

Ooo widzisz, nawet nie wiedziałem

0

Coutinho grał w La Liga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?