0

Lost Highway !

0

Kuźwa uwielbiam tego typa, już pal licho że to portugalczyk

0

Jakie kierunki studiów (zaocznie) polecacie w Krakowie i na jakiej uczelni? Coś związanego z ekonomią/zarządzaniem/marketingiem itp

0

Myślę, że bardziej możliwe niż kiedyś. Ale mimo wszystko ciężka sprawa

0

Ogórki jak zawsze :))

0

Bardzo ofensywnie jak na mecz na wyjeździe

0

Hahaha a on akurat był świadkiem czegoś podobnego

0

Czy możemy mówić, że Enrique dorównał/przerósł Guardiole?
Zachęcam do dyskusji

2

Taaaa, wtedy mieli bramkę w gościach

0

Dobra... to chociaż pochwalmy Neymara

15

Oeeeesuu! Czemu w tej lidze jest wszystko tak zacofane.. Chyba w każdych normalnych rozgrywkach jest to ustalane przed początkiem sezonu (chyba że się mylę). Tam remont kibli, tu gra Gej and Roses, gdzie indziej huragan. I tak , i tak zostanie rozegrane na Calderon

0

Jak ktoś będzie miał jakiś filmik z zagraniami Gomesa z dzisiejszego meczu, to proszę wstawcie tutaj. Bo widzę, że tu wszyscy go chwalą, ale naprawdę nie czaję za co.

0

Dio, Ty żyjesz??

1

No nie jest to głupie, tym bardziej że jak Vidal z Roberto grali na jednej stronie, to dość ciekawie to wyglądało

1

Już to przerabialiśmy z Ardą rok temu.

0

Oni są w tym samym wieku :))

0

To jest bajka. Ja właśnie akurat teraz piszę ten komentarz z M9 słuchając równocześnie muzyki i mam otwarte parę aplikacji w tle..
Wujek się śmiał jak kupowałem HTC, żebym kupił od razu gaśnicę w komplecie, a teraz oboje z bratem posiadamy ten sam model i oboje sobie chwalimy. Także jak masz po dobrej cenie, to bierz.

0

Oczywiście że Neostradę

0

Tylko Sampaoli

1

Przecież to nie on!

0

Poczekaj aż Dariusz wrzuci, najlepiej ustaw powiadomienia na YouTube z jego filmów

5

Jeżeli takie będą najgorsze aspekty, to ja to biere

1

Espanyol nie ma kibiców

3

Ej ej ej! Jakie były statystyki Realu z włoskimi ekipami? Bo z tego co mi świta, to nie najlepsze

0

No nie wiem, jak dla mnie najsłabsze Porto.
Wszystko tylko nie PSG!

0

Wszystko ok, ale że Alba harował w ofensywie? Jak dla mnie znacznie mniej niż w innych meczach

0

Przed tym meczem było, że największe problemy mamy z autobusami. To jak w końcu?

1

Ej no ludzie! Może znowu po meczu z RSSS odpalimy

0

Ale pięknie to podsumowałeś

0

Rakitic czy Gomes na ŚPD ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?