josiekkk
Dołączył/a: maj 2015
Wolbrom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lost Highway !
0
Kuźwa uwielbiam tego typa, już pal licho że to portugalczyk
0
Jakie kierunki studiów (zaocznie) polecacie w Krakowie i na jakiej uczelni? Coś związanego z ekonomią/zarządzaniem/marketingiem itp
0
Myślę, że bardziej możliwe niż kiedyś. Ale mimo wszystko ciężka sprawa
0
Ogórki jak zawsze :))
0
Bardzo ofensywnie jak na mecz na wyjeździe
0
Hahaha a on akurat był świadkiem czegoś podobnego
0
Czy możemy mówić, że Enrique dorównał/przerósł Guardiole?
Zachęcam do dyskusji
2
Taaaa, wtedy mieli bramkę w gościach
0
Dobra... to chociaż pochwalmy Neymara
15
Oeeeesuu! Czemu w tej lidze jest wszystko tak zacofane.. Chyba w każdych normalnych rozgrywkach jest to ustalane przed początkiem sezonu (chyba że się mylę). Tam remont kibli, tu gra Gej and Roses, gdzie indziej huragan. I tak , i tak zostanie rozegrane na Calderon
0
Jak ktoś będzie miał jakiś filmik z zagraniami Gomesa z dzisiejszego meczu, to proszę wstawcie tutaj. Bo widzę, że tu wszyscy go chwalą, ale naprawdę nie czaję za co.
0
Dio, Ty żyjesz??
1
No nie jest to głupie, tym bardziej że jak Vidal z Roberto grali na jednej stronie, to dość ciekawie to wyglądało
1
Już to przerabialiśmy z Ardą rok temu.
0
Oni są w tym samym wieku :))
0
To jest bajka. Ja właśnie akurat teraz piszę ten komentarz z M9 słuchając równocześnie muzyki i mam otwarte parę aplikacji w tle..
Wujek się śmiał jak kupowałem HTC, żebym kupił od razu gaśnicę w komplecie, a teraz oboje z bratem posiadamy ten sam model i oboje sobie chwalimy. Także jak masz po dobrej cenie, to bierz.
0
Oczywiście że Neostradę
0
Tylko Sampaoli
1
Przecież to nie on!
0
Poczekaj aż Dariusz wrzuci, najlepiej ustaw powiadomienia na YouTube z jego filmów
5
Jeżeli takie będą najgorsze aspekty, to ja to biere
1
Espanyol nie ma kibiców
3
Ej ej ej! Jakie były statystyki Realu z włoskimi ekipami? Bo z tego co mi świta, to nie najlepsze
0
No nie wiem, jak dla mnie najsłabsze Porto.
Wszystko tylko nie PSG!
0
Wszystko ok, ale że Alba harował w ofensywie? Jak dla mnie znacznie mniej niż w innych meczach
0
Przed tym meczem było, że największe problemy mamy z autobusami. To jak w końcu?
1
Ej no ludzie! Może znowu po meczu z RSSS odpalimy
0
Ale pięknie to podsumowałeś
0
Rakitic czy Gomes na ŚPD ?