josiekkk
Dołączył/a: maj 2015
Wolbrom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu już próbowałem i się nie da
0
Gdzie obejrzę mecz? Teraz z pracy wróciłem. Była jakaś taka strona z końcówką .sv
0
Pamiętaj że Czelsi jest w gazie i do tego nie gra w Europie
1
Dla dobra ogółu może nie zaczynajmy znowu tego samego tematu ;]
6
Nie no Ziomek spokojnie, nie grzej się tak :). Pisze o tym, że daleko wstecz nie musimy sięgać pamięcią
0
Mój dziadek trenuje od przynajmniej parunastu lat. Jak coś to mogę się spytać.
0
Knock Out Production również możesz obczaić
1
Nie pierwszy i nie ostatni mówi że ucieka do swojego kraju. Jego przynajmniej szanuję, ale takiego Larsa Ulricha na pewno nie. Mówił przed wyborami że jak Trump wygra to ucieka do Danii, teraz pewnie obróci wszystko w żart. Różnica taka że Robert ma dożywotni props za to co zrobił dla kina, a Lars to pajac i maszynka do zarabiania pieniędzy.
7
A ma, patrz -> Thomas Mueller
1
Przecież jego Varane przegonił...
0
Pięknie, mój ulubiony komentator
0
Dziękówa!
0
Kto to jest ten Yerry Mina?
0
Wiem, że temat Yerba Mate niejednokrotnie pojawiał się na tej stronie, ale wtedy zazwyczaj to po prostu przewiłem. Teraz sam zaczynam z tym eksperymenty, stąd moje pytanie... Czy jakaś osoba obeznana w tym temacie mogłaby się do mnie odezwać PRIV (mniej spamu i lepsze wytłumaczenie o co mi chodzi) ?
0
Jw.
0
Macie jakieś linki z tym zdarzeniem?
0
Dokładnie to samo sobie pomyślałem podczas oglądania meczu. Nawet mówili komentatorzy, że gość uwielbia styl Barcy i samego Messiego.
Kto wie jak to się potoczy, ale chyba najlepszym ruchem zarządu byłoby zatrudnienie Jorge po "erze Messiego" (czyt. 4-5 lat?).
Oczywiście każdy może sobie gdybać co zarząd zrobi za parę lat.. no, ale wszyscy dobrze wiemy, że Bartek czyta La Ramble!
5
Pięknie to podsumowałeś.
11
Ale nasi stoperzy dzisiaj pograli. Mascherano to kompletnie inny zawodnik w ostatnich meczach
0
Bo Nzonzi jest wszędzie
0
Jaki rok produkcji?
0
Ja się przymierzam do Headbangers OA w następnym roku
0
Co tak wszyscy z tym Running Wild :), ja dzisiaj wniebowzięty, bo ogłosili Coronera
0
Ktoś tu jedzie na Metalmanie? Jeśli tak , to ciekaw jestem Waszego zdania o dotychczasowo ogłoszonych wykonawcach
1
Ooo widzisz! Nawet nie pamiętam go z reprezentacji Portugalii
0
Kurde no , ja cały czas mam nadzieję, że zobaczę u Gomesa jakieś szybkie prostopadle podania (presezon, były przebłyski), no bo jak widzimy ani Rakieta, ani Rafinha, ani Arda nie gwarantują tego co pół Iniesty. Miejmy nadzieję, że zgranie przyjdzie z czasem i z naszymi KREATORAMI będzie coraz lepiej.
0
Jakoś nie widziałem nigdy tego Soaresa. Możecie coś o nim powiedzieć?
0
Który oglądałeś?
0
Ale ta Sevilla rozpoczęła sezon... Jestem pod wrażeniem. Jeszcze biorąc pod uwagę to , że odeszli kluczowi gracze. Ciekawe czy uda im się wygrać grupę LM
0
Ale to akurat prawda. Popatrz sobie kto przewodzi w grupach (oczywiście nie liczymy hiszpańskich drużyn