1

Ja tak samo za Atleti

0


Dobre brzmienie + ebnięcie. Polecam się na przyszłość

2

Real Madryt notuje kolejne zwycięstwo w Lidze Zidana

0

Jeżeli Kanarki nie będą próbowały się murować to tak

0

Za kogo?

0

No bardzo jestem ciekaw dzisiejszego naszego środka pola. Bo Rafinha z Gomesem chyba pierwszy raz ze sobą grają, jeśli jest inaczej to mnie poprawcie

1

Diabły naprawdę dobrze pykały w drugiej części pierwszej połowy, fajnie to wyglądało

7

Lepiej mu z dłuższymi jak dla mnie

2

Czy też występ był świetny? Dyskutowałbym. Strzelił co prawda bramkę, ale zagrał jak dla mnie przeciętnie

1

To chyba nie przypadek że widzimy tylko jedną koszulkę z numerem, i to jakim

0

Zapytaj się na forum na Filmwebie i daj znać bo wygląda ciekawie

1

Nostalgia Syna Marnotrawnego?

0

No to w ciekawy sposób się wprowadza do LL ten zespół. Z Barcą gra również bez kompleksów

0

To w takim razie kto u nich na lewej obronie zagra? Asensio?

8

Każdy ma swojego Vermaelena

0

Mniej więcej po polsku co znaczy ten tekst?

0

Co jest jakiś post o Atletico czy Realu to zawsze w komentarzach: fart fart fart fart fart. Tego już się naprawdę nie da czytać.

0

2014/15
6 meczy, 6 zwycięstw Stary...

0

Przez jakiego Lucho na siłę? Enrique nie trenuje Barcy od 2010

1

Noo! Jedyny taki komentarz na 100 około. Mnie też się dzisiejsza gra bardzo podobała, a mieliśmy doczynienia przecież z najlepszą defensywą świata

1

Danilo :))))).

0

Również uważam że ten rok to Piłka dla Griezmanna

0

Wygląd.

0

Ale ich mieszają

1

Jeśli też oglądacie mecz Borussii to obczajcie gościa w Wolfsburgu o nazwisku Gerbhardt. Ja przez chwilę myślałem że to nasz MAtS

0

Ja miałem to samo , ale z Z1

0

To samo.

1

Piosenka tak , utwór nie

0

5. Wuefista zaskoczył

0

Nie no, wszystko normalnie. Audio -> mp3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?