josiekkk
Dołączył/a: maj 2015
Wolbrom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tak samo za Atleti
0
Dobre brzmienie + ebnięcie. Polecam się na przyszłość
2
Real Madryt notuje kolejne zwycięstwo w Lidze Zidana
0
Jeżeli Kanarki nie będą próbowały się murować to tak
0
Za kogo?
0
No bardzo jestem ciekaw dzisiejszego naszego środka pola. Bo Rafinha z Gomesem chyba pierwszy raz ze sobą grają, jeśli jest inaczej to mnie poprawcie
1
Diabły naprawdę dobrze pykały w drugiej części pierwszej połowy, fajnie to wyglądało
7
Lepiej mu z dłuższymi jak dla mnie
2
Czy też występ był świetny? Dyskutowałbym. Strzelił co prawda bramkę, ale zagrał jak dla mnie przeciętnie
1
To chyba nie przypadek że widzimy tylko jedną koszulkę z numerem, i to jakim
0
Zapytaj się na forum na Filmwebie i daj znać bo wygląda ciekawie
1
Nostalgia Syna Marnotrawnego?
0
No to w ciekawy sposób się wprowadza do LL ten zespół. Z Barcą gra również bez kompleksów
0
To w takim razie kto u nich na lewej obronie zagra? Asensio?
8
Każdy ma swojego Vermaelena
0
Mniej więcej po polsku co znaczy ten tekst?
0
Co jest jakiś post o Atletico czy Realu to zawsze w komentarzach: fart fart fart fart fart. Tego już się naprawdę nie da czytać.
0
2014/15
6 meczy, 6 zwycięstw Stary...
0
Przez jakiego Lucho na siłę? Enrique nie trenuje Barcy od 2010
1
Noo! Jedyny taki komentarz na 100 około. Mnie też się dzisiejsza gra bardzo podobała, a mieliśmy doczynienia przecież z najlepszą defensywą świata
1
Danilo :))))).
0
Również uważam że ten rok to Piłka dla Griezmanna
0
Wygląd.
0
Ale ich mieszają
1
Jeśli też oglądacie mecz Borussii to obczajcie gościa w Wolfsburgu o nazwisku Gerbhardt. Ja przez chwilę myślałem że to nasz MAtS
0
Ja miałem to samo , ale z Z1
0
To samo.
1
Piosenka tak , utwór nie
0
5. Wuefista zaskoczył
0
Nie no, wszystko normalnie. Audio -> mp3