3

A mnie się oprócz Samuela najbardziej podoba Gomes

0

I tak się znajdą pseudo specjalisci, którzy Ci powiedzą, że jest lepszy od Neurera

0

Marc Andre, dziękujemy ! Najlepszy bramkarz grający nogami

0

Ciekaw jestem ile ta Twoja miłość do tego gościa będzie jeszcze trwała. 2 miesiące? Pół roku? Za 6 miesięcy wszyscy Twoi znajomi znajdą nowego znanego idiotę i o popku szybko zapomnisz. Z następnym IDOLEM będzie identycznie.

Tzw "cykl publicznego pajaca"

0

Oooo kurde, zupełnie zapomniałem o gościu. Kojarzę go z dość ładnych bramek z Liverpoolu, np ta bramka, co bramkarz go nabił , a następnie piłka przelobowała bramkarza. Chyba w meczu z Galatą albo Fenerbahce

0

A najgorsze jest to , że ktoś taki jak on jest nie tylko (jak się zazwyczaj mówi) idolem gimbazy, ale także o wiele bardziej wiekowego społeczeństwa

0

A mnie niby miała ukarać moderacja? Za co?

6

Ty to fajne masz te ciekawostki i statystyki. Szanuję

0

Bukmacherzy! Co macie na jutro? Pochwalcie się

0

A ja sobie też obczaję :), bo black-prog to mieszkanka raczej rzadko spotykana

0

Ja nie z takich :) priv

0

Tak wszedłem w link z czystej ciekawości (akurat słuchawki na uszach) i powiem szczerze że energii w tym tyle, ile w Ferdku przed pójściem do pośredniaka

1

Nie chcę nic mówić, ale wydaję mi się że w jednym z najbliższych meczy Rafinha zostanie rzucony na prawą obronę (np. przy stanie 3:0 i na ostatnie 25 min). Cytując klasyk "w Barcelonie prawa obrona to jak pomoc". Nikt się nie musi ze mną zgadzać oczywiście, ale takie mam dziwne przeczucie, bo przecież w pomocy mamy przepych, a "taka ławka" musi grać.
Tak w ogóle.. to Lucas Digne grywał kiedyś na prawej obronie?

1

Jordi, Ty na treningach zasuwaj, a nie internety przeglądaj

0

W tym roku też chyba grali, z Megadeth w Łodzi

1

No to witam w klubie , ja w 13

1

Wyszło Ci to nieźle :)

66

Widzę, że nowa Fifa chodzi jak trzeba :))

0

W sumie racja, grali w końcu z Bayernem

0

Co sądzicie o takim kuponie na weekend?

Valencia Atletico 2

Osasuna Las Palmas 2 (kurs 2.60)

Sevilla Alaves 1

Jeżeli macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje meczów to napiszcie

0

No właśnie PAOK siadło, jedynie Southampton zawaliło

0

Dokładnie, wyjaśniony

0

Pewnie że szanuję Lucho Panie internetowy napinaczu. Nie ja jeden na tej stronie używam tego słowa jakbyś zauważył. Mam nadzieję, że za takie komentarze dostaniesz bana

0

Prawa obrona.. Jak myślicie, czy na tej pozycji dojdzie do jakichś ruchów transferowych już zimą? Czy może Wuefista wreszcie przekona się do Vidala i da mu pograć co piąty mecz? Jeśli nie, to kogo widzicie zimą/latem jako rywalizację/zmiennika Sergiego Roberto?

0

No przecież po wczorajszym meczu fcbarca.com zdecydowała się sprzedać Neymara za pajacowanie. Już masz odpowiedź. Bardzo szybka reakcja zarządu, brawo Robert! :)

0

Ma ktoś dłuuuugi skrót z meczu Atleti? Proszę o jakiś link

0

I prawidłowo!

6

A może dacie mu trochę czasu? Suarez też potrzebował sporo czasu do zrozumienia systemu gry, o Turanie nie wspomnę

0

Fakt faktem. Ale mógł wcześniej oddawać kolegom piłki na wolne przestrzenie, a nie holować tyle metrów bez sensu

0

1:5, 1:1,1:3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?