josiekkk
Dołączył/a: maj 2015
Wolbrom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A mnie się oprócz Samuela najbardziej podoba Gomes
0
I tak się znajdą pseudo specjalisci, którzy Ci powiedzą, że jest lepszy od Neurera
0
Marc Andre, dziękujemy ! Najlepszy bramkarz grający nogami
0
Ciekaw jestem ile ta Twoja miłość do tego gościa będzie jeszcze trwała. 2 miesiące? Pół roku? Za 6 miesięcy wszyscy Twoi znajomi znajdą nowego znanego idiotę i o popku szybko zapomnisz. Z następnym IDOLEM będzie identycznie.
Tzw "cykl publicznego pajaca"
0
Oooo kurde, zupełnie zapomniałem o gościu. Kojarzę go z dość ładnych bramek z Liverpoolu, np ta bramka, co bramkarz go nabił , a następnie piłka przelobowała bramkarza. Chyba w meczu z Galatą albo Fenerbahce
0
A najgorsze jest to , że ktoś taki jak on jest nie tylko (jak się zazwyczaj mówi) idolem gimbazy, ale także o wiele bardziej wiekowego społeczeństwa
0
A mnie niby miała ukarać moderacja? Za co?
6
Ty to fajne masz te ciekawostki i statystyki. Szanuję
0
Bukmacherzy! Co macie na jutro? Pochwalcie się
0
A ja sobie też obczaję :), bo black-prog to mieszkanka raczej rzadko spotykana
0
Ja nie z takich :) priv
0
Tak wszedłem w link z czystej ciekawości (akurat słuchawki na uszach) i powiem szczerze że energii w tym tyle, ile w Ferdku przed pójściem do pośredniaka
1
Nie chcę nic mówić, ale wydaję mi się że w jednym z najbliższych meczy Rafinha zostanie rzucony na prawą obronę (np. przy stanie 3:0 i na ostatnie 25 min). Cytując klasyk "w Barcelonie prawa obrona to jak pomoc". Nikt się nie musi ze mną zgadzać oczywiście, ale takie mam dziwne przeczucie, bo przecież w pomocy mamy przepych, a "taka ławka" musi grać.
Tak w ogóle.. to Lucas Digne grywał kiedyś na prawej obronie?
1
Jordi, Ty na treningach zasuwaj, a nie internety przeglądaj
0
W tym roku też chyba grali, z Megadeth w Łodzi
1
No to witam w klubie , ja w 13
1
Wyszło Ci to nieźle :)
66
Widzę, że nowa Fifa chodzi jak trzeba :))
0
W sumie racja, grali w końcu z Bayernem
0
Co sądzicie o takim kuponie na weekend?
Valencia Atletico 2
Osasuna Las Palmas 2 (kurs 2.60)
Sevilla Alaves 1
Jeżeli macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje meczów to napiszcie
0
No właśnie PAOK siadło, jedynie Southampton zawaliło
0
Dokładnie, wyjaśniony
0
Pewnie że szanuję Lucho Panie internetowy napinaczu. Nie ja jeden na tej stronie używam tego słowa jakbyś zauważył. Mam nadzieję, że za takie komentarze dostaniesz bana
0
Prawa obrona.. Jak myślicie, czy na tej pozycji dojdzie do jakichś ruchów transferowych już zimą? Czy może Wuefista wreszcie przekona się do Vidala i da mu pograć co piąty mecz? Jeśli nie, to kogo widzicie zimą/latem jako rywalizację/zmiennika Sergiego Roberto?
0
No przecież po wczorajszym meczu fcbarca.com zdecydowała się sprzedać Neymara za pajacowanie. Już masz odpowiedź. Bardzo szybka reakcja zarządu, brawo Robert! :)
0
Ma ktoś dłuuuugi skrót z meczu Atleti? Proszę o jakiś link
0
I prawidłowo!
6
A może dacie mu trochę czasu? Suarez też potrzebował sporo czasu do zrozumienia systemu gry, o Turanie nie wspomnę
0
Fakt faktem. Ale mógł wcześniej oddawać kolegom piłki na wolne przestrzenie, a nie holować tyle metrów bez sensu
0
1:5, 1:1,1:3.