josiekkk
Dołączył/a: maj 2015
Wolbrom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Należała się za same nazwisko
0
Aaaaa rozumiem, czyli klasyka klasyk
1
On jak się wkurzy na reprezentacje i brak tytułów z nią, to tym lepiej dla Barcelony :))))
0
Ta angielskie mecze we wtorek i środę to jakie to rozgrywki?
0
Można jakiś artykul/link/coś? Bo narazie nie jestem w temacie
2
Pozamiatane.
0
No tylko że jak zagramy 3-4-3 to wtedy stopera na ławkę już nie będzie
0
No tak, inne sytuacje. Tylko dlaczego nie dostał żadnej kartki skoro był rzut wolny?
2
Jestem. Zagrał dobry mecz. Tylko ciekaw jestem co by było gdyby sędzia w meczu z Gijon wyrzucił ter Stegena za rękę za polem karnym (to samo co Bravo wczoraj) a Barca nie daj Boże straciła by punkty. No ale gdybać można
0
Nie o to chodzi. Mówię w kontekście następnego meczu ligi mistrzów. Skoro Pique jest kontuzjowany, Mathieu mógł sobie darować wykluczenie
0
Nie no, ale tak na poważnie.. po co to było? Skoro było 3:0, rywal w osłabieniu, do tego kontuzja Pique. Mathieu to naprawdę często nie używa mózgu.
P.S. Tak wiem, strzelił ważną bramkę w klasyku :)))
4
Takie pytanko dla upewnienia... Umtiti od tego sezonu gra dla Barcy, czy od 3 sezonów?
2
livetv.sx tam zobaczysz
4
Rakitic prawie zawsze w ważnych meczach gra bardzo dobrze
1
No i Szwajcar do nas i pięknie
0
Wejdzie jak na moje
0
Przecież napisałem, popatrz dokładnie
0
Sam nie wiem czy to jest 100% prawdy, może trochę ktoś przekształcił zdanie czy coś. Macie to na Fejsiku na stronie "transfery info" albo "nowinki transferowe" już nie pamiętam dokładnie
1
"Trio MSN nie istniało by w Premier League. To liga dla prawdziwych mężczyzn" - Zlatan Ibrahimovic
8
Fajnie się dzisiaj oglądało Neymara bez pajacowania
1
Dokładnie, poza tym jakaś głupia kartka i nie zagra z Valencią
0
Atleti tam nie wygrało!
0
Gdzie takie mecze można znaleźć?
1
A to pozerstwo datuje początek w momencie kiedy Instagram stał się popularny (tak mi się przynajmniej wydaję). I wszyscy (nie tylko kobiety) są zapatrzeni w znane osoby, podpatrują nowe trendy itp, a własnego zdania ZERO. Mówię to na podstawie własnych obserwacji i mogę się mylić.
0
Najlepszy komentarz człowieka z fioletowej ever !
0
Świetna alternatywa, tzw drugi James Milner
2
Nie taki stary, dwójka z przodu
0
Jakaś plaga czy jak ?
3
Akurat odcinek z MAtSem jest trafiony w punkt przynajmniej według mnie
0
Chyba nawet 18 , ale mogę się mylić