0

Należała się za same nazwisko

0

Aaaaa rozumiem, czyli klasyka klasyk

1

On jak się wkurzy na reprezentacje i brak tytułów z nią, to tym lepiej dla Barcelony :))))

0

Ta angielskie mecze we wtorek i środę to jakie to rozgrywki?

0

Można jakiś artykul/link/coś? Bo narazie nie jestem w temacie

2

Pozamiatane.

0

No tylko że jak zagramy 3-4-3 to wtedy stopera na ławkę już nie będzie

0

No tak, inne sytuacje. Tylko dlaczego nie dostał żadnej kartki skoro był rzut wolny?

2

Jestem. Zagrał dobry mecz. Tylko ciekaw jestem co by było gdyby sędzia w meczu z Gijon wyrzucił ter Stegena za rękę za polem karnym (to samo co Bravo wczoraj) a Barca nie daj Boże straciła by punkty. No ale gdybać można

0

Nie o to chodzi. Mówię w kontekście następnego meczu ligi mistrzów. Skoro Pique jest kontuzjowany, Mathieu mógł sobie darować wykluczenie

0

Nie no, ale tak na poważnie.. po co to było? Skoro było 3:0, rywal w osłabieniu, do tego kontuzja Pique. Mathieu to naprawdę często nie używa mózgu.
P.S. Tak wiem, strzelił ważną bramkę w klasyku :)))

4

Takie pytanko dla upewnienia... Umtiti od tego sezonu gra dla Barcy, czy od 3 sezonów?

2

livetv.sx tam zobaczysz

4

Rakitic prawie zawsze w ważnych meczach gra bardzo dobrze

1

No i Szwajcar do nas i pięknie

0

Wejdzie jak na moje

0

Przecież napisałem, popatrz dokładnie

0

Sam nie wiem czy to jest 100% prawdy, może trochę ktoś przekształcił zdanie czy coś. Macie to na Fejsiku na stronie "transfery info" albo "nowinki transferowe" już nie pamiętam dokładnie

1

"Trio MSN nie istniało by w Premier League. To liga dla prawdziwych mężczyzn" - Zlatan Ibrahimovic

8

Fajnie się dzisiaj oglądało Neymara bez pajacowania

1

Dokładnie, poza tym jakaś głupia kartka i nie zagra z Valencią

0

Atleti tam nie wygrało!

0

Gdzie takie mecze można znaleźć?

1

A to pozerstwo datuje początek w momencie kiedy Instagram stał się popularny (tak mi się przynajmniej wydaję). I wszyscy (nie tylko kobiety) są zapatrzeni w znane osoby, podpatrują nowe trendy itp, a własnego zdania ZERO. Mówię to na podstawie własnych obserwacji i mogę się mylić.

0

Najlepszy komentarz człowieka z fioletowej ever !

0

Świetna alternatywa, tzw drugi James Milner

2

Nie taki stary, dwójka z przodu

0

Jakaś plaga czy jak ?

3

Akurat odcinek z MAtSem jest trafiony w punkt przynajmniej według mnie

0

Chyba nawet 18 , ale mogę się mylić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?