kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arekvip zapomnij, PSG nie potrzebuje strzelać sobie w stopę i pozbywać się najlepszego obrońcy na świecie
2
@kejdzi Jeszcze bardziej chore jest, że w Anglii drużyna z 16ego miejsca kupuje zawodnika za 45 mln (mniej więcej) a sprzedaje go za 140 mln xd Anglia psuje strasznie rynek transferowy
1
Wyobraźcie sobie Cancelo po stronie Yamala, sprzedać Kounde i kupić mocnego LO, ale to by latało
0
Brawo świetna decyzja, przyszły zdobywca pokojowej nagrody Nobla, teraz ten Puchar ma jeszcze większą wartość
2
@norbi77 zgadzam się, mi nawet nie chce się oglądać tych spotkań, zacznę dopiero po meczach grupowych
0
Kibice ATM palą koszulki Alvareza, szczerze ? Jeśli AtM zostawi na siłę zawodnika w klubie, to już czuję jak będą wyglądały spotkania domowe, kiedy Alvarez będzie na Boisku
0
@RobertNieLewandowski Gra.
0
@Gacu95 Moim zdaniem top 3 pomocników obecnie, więc cena normalna ;) chciałbym go w Barcelonie
0
To jest mega irytujące, że taki Real kupuje sobie kogo chce, podpisuję topowych graczy i nigdy nie słyszałem żeby mieli jakiś problem z rejestracją itp, a Barca w ostatnich latach dużo lepiej sportowo od nich wygląda, a mimo to, cały czas jakieś problemy
3
To już nie wolisz zgolić głowy niż grać dla Relu ?
0
@Popitek12 Jeśli piszesz poważnie, to dobrze masz na głowie x d
2
Ale to jest mega krzywda dla pozostałych bramkarzy… po prostu powienien grać najlepszy
0
Ten Undav ciekawy zawodnik
2
To ciekawe czemu odszedłeś ;)
0
Bardzo dobra informacja
1
Jeśli Bernardo Silva pójdzie do Realu, to wielka strata dla nas, mógł być fajnym uzupełnieniem składu, a nawet troszkę namieszać
0
Gordon z Nową Zelandią dramat xd
0
@Who_you_mam to ile tych bramek nastrzelal z rzutów wolnych ?
5
@Cule1797 sprawdź dokładnie ile bramek strzelił Alvarez w lidze, wróć i przeproś
7
Ja bym wolał tego Pana, w każdym klubie pokazuje swoją wartość, z takimi skrzydłami i pomocą jak w Barcy mógłby naprawdę kosmiczne liczby wykręcać
0
@FRANK2020 a skąd wiesz ile kasy możemy przeznaczyć na obrońcę ? Jak to wyliczyłeś ?
0
Ciekawy transfer
2
„Ten piłkarz będzie należał do tej kategorii i nie gra w Premier League. To absolutny galáctico.
- Olise to świetny piłkarz, ale nie o nim myślę. To nie jest też Harry Kane, Doku ani Haaland. Chodzi o zawodnika z formacji ofensywnej.”
To który artykuł był z dupy ?
0
@Verore No tak, tylko u nas w lidze podajże 5 kolejek przed końcem możesz być w strefie spadkowej, a na koniec zagrać w pucharach ;)
1
@Vamos_RM Przecież oni nie czytali artykułu a komentują
0
@Bartolomeoo czytaj artykuł
Ten piłkarz będzie należał do tej kategorii i nie gra w Premier League. To absolutny galáctico.
- Olise to świetny piłkarz, ale nie o nim myślę. To nie jest też Harry Kane, Doku ani Haaland. Chodzi o zawodnika z formacji ofensywnej.
0
Vitinha? Hmmmm.
0
Sprzedać Balde, Kounde albo na SO albo też sprzedać, sprowadzić za grosze Cancelo i kupić jakiegoś Po/Lo z prawdziwego zdarzenia.
0
„ DRAMAT W REPREZENTACJI BRAZYLII!
Nienawiść z El Clásico przeniosła się na zgrupowanie kadry. Raphinha i Vinícius Jr. skoczyli sobie do gardeł!
Interweniować musieli pozostali piłkarze, żeby nie doszło do bójki. Atmosfera w szatni Canarinhos jest w tym momencie toksyczna.
Pytanie czy Ancelotti utrzyma nad tym kontrolę...”
Hmmm ciekawe ile w tym prawdy
0
@AmigoBlancos Przecież on ma ogromną wiedzę teoretyczna.