0

@Arekvip zapomnij, PSG nie potrzebuje strzelać sobie w stopę i pozbywać się najlepszego obrońcy na świecie

2

@kejdzi Jeszcze bardziej chore jest, że w Anglii drużyna z 16ego miejsca kupuje zawodnika za 45 mln (mniej więcej) a sprzedaje go za 140 mln xd Anglia psuje strasznie rynek transferowy

1

Wyobraźcie sobie Cancelo po stronie Yamala, sprzedać Kounde i kupić mocnego LO, ale to by latało

0

Brawo świetna decyzja, przyszły zdobywca pokojowej nagrody Nobla, teraz ten Puchar ma jeszcze większą wartość

2

@norbi77 zgadzam się, mi nawet nie chce się oglądać tych spotkań, zacznę dopiero po meczach grupowych

0

Kibice ATM palą koszulki Alvareza, szczerze ? Jeśli AtM zostawi na siłę zawodnika w klubie, to już czuję jak będą wyglądały spotkania domowe, kiedy Alvarez będzie na Boisku

0

0

@Gacu95 Moim zdaniem top 3 pomocników obecnie, więc cena normalna ;) chciałbym go w Barcelonie

0

To jest mega irytujące, że taki Real kupuje sobie kogo chce, podpisuję topowych graczy i nigdy nie słyszałem żeby mieli jakiś problem z rejestracją itp, a Barca w ostatnich latach dużo lepiej sportowo od nich wygląda, a mimo to, cały czas jakieś problemy

3

To już nie wolisz zgolić głowy niż grać dla Relu ?

0

@Popitek12 Jeśli piszesz poważnie, to dobrze masz na głowie x d

2

Ale to jest mega krzywda dla pozostałych bramkarzy… po prostu powienien grać najlepszy

0

Ten Undav ciekawy zawodnik

2

To ciekawe czemu odszedłeś ;)

0

Bardzo dobra informacja

1

Jeśli Bernardo Silva pójdzie do Realu, to wielka strata dla nas, mógł być fajnym uzupełnieniem składu, a nawet troszkę namieszać

0

Gordon z Nową Zelandią dramat xd

0

@Who_you_mam to ile tych bramek nastrzelal z rzutów wolnych ?

5

@Cule1797 sprawdź dokładnie ile bramek strzelił Alvarez w lidze, wróć i przeproś

7

Ja bym wolał tego Pana, w każdym klubie pokazuje swoją wartość, z takimi skrzydłami i pomocą jak w Barcy mógłby naprawdę kosmiczne liczby wykręcać

0

@FRANK2020 a skąd wiesz ile kasy możemy przeznaczyć na obrońcę ? Jak to wyliczyłeś ?

0

Ciekawy transfer

2

„Ten piłkarz będzie należał do tej kategorii i nie gra w Premier League. To absolutny galáctico.

- Olise to świetny piłkarz, ale nie o nim myślę. To nie jest też Harry Kane, Doku ani Haaland. Chodzi o zawodnika z formacji ofensywnej.”

To który artykuł był z dupy ?

0

@Verore No tak, tylko u nas w lidze podajże 5 kolejek przed końcem możesz być w strefie spadkowej, a na koniec zagrać w pucharach ;)

1

@Vamos_RM Przecież oni nie czytali artykułu a komentują

0

@Bartolomeoo czytaj artykuł
Ten piłkarz będzie należał do tej kategorii i nie gra w Premier League. To absolutny galáctico.

- Olise to świetny piłkarz, ale nie o nim myślę. To nie jest też Harry Kane, Doku ani Haaland. Chodzi o zawodnika z formacji ofensywnej.

0

Vitinha? Hmmmm.

0

Sprzedać Balde, Kounde albo na SO albo też sprzedać, sprowadzić za grosze Cancelo i kupić jakiegoś Po/Lo z prawdziwego zdarzenia.

0

„ DRAMAT W REPREZENTACJI BRAZYLII!

​Nienawiść z El Clásico przeniosła się na zgrupowanie kadry. Raphinha i Vinícius Jr. skoczyli sobie do gardeł!

​Interweniować musieli pozostali piłkarze, żeby nie doszło do bójki. Atmosfera w szatni Canarinhos jest w tym momencie toksyczna.

​Pytanie czy Ancelotti utrzyma nad tym kontrolę...”


Hmmm ciekawe ile w tym prawdy

0

@AmigoBlancos Przecież on ma ogromną wiedzę teoretyczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?