0

@FCB24 myślę, że to może być nawet Olmo+Casado, albo Casado do ATM, a Olmo jako transfer do innego klubu żeby zdobyć hajsik

0

@Verore Uwielbiam tego chłopaka, ale on już miał z 4y szansę przynajmniej, myślę, że dalej ma ten instynkt i łatwość w strzelaniu goli, ale to już nie jest poziom Barcy. Szkoda go

0

@HavertzKai ehhh niech Ci będzie, twoja racja mój spokój ;)
Skoro prezydent np mówi, że może ściągnąć wymyślam ! Gordona, Ake i Alvareza, bo klub np ma na to pieniądze, to serio twoim tokiem myślenia lepiej kupić dwóch zawodników po 10 mln plus alvareza, a potem płakać, że nie mamy kim grać jak jest jakaś kontuzja.

1

@mkl87 ja bym go nie zastrzelił, wolałbym go jednak sprzedać i jakiś hajsik zarobić, żeby było na inne wzmocnienia

0

@HavertzKai umiesz czytać ? Ten transfer nie wyjklucza pozostałych transferów i ponoć Barca ma prężnie działać na rynku

1

Przecież Barca nie ma kasy xd jak mi się chce śmiać z tego tekstu, serio wierzycie, że Barca nie ma kasy ? Xd

2

Czyli Raphinha na prawe skrzydło, a Yamal do środka ?

1

@Ignareks mimo profilowego, to dobrze mówisz

0

Gdyby kosztował z 80-90, to jeszcze okej, więcej bez sensu

0

Oglądałem dzisiaj wyczyny Lamine Yamala w tym sezonie i tak sobie pomyślałem, gdyby Messi był troszkę młodszy i grałby w Barcelonie, do tego Neymar na lewej, to naprawdę każda obrona świata miałaby mega problem .

1

@kch w Porto wyglądał świetnie

0

@RosjaninBut przecież w Arsenalu więcej grał na LO niż na SO

2

@Aequlibre nie mamy. Od 10h lat słyszę to pierniczenie, że nie mamy pieniędzy, wy zrozumiecie, że kasa na transfery jest, tylko nie byliśmy w zasadzie 1:1 i ciężko było nam rejestrować piłkarzy ze względu na finansowe fair play, a nie, że w kasie pusto?

2

@heniusss a ja jestem zdziwiony, myślałem, że Huijsen mimo słabszej dyspozycji, jest pewniaczkiem, tym większe brawa dla selekcjonera za odwagę.

40

Zasłużył jak mało kto.
Gavi, Pedri i Fermin to nasza przyszłość

0

@Matt_i1992
Słowo „dupicie” (potoczna forma od „dupić”) w zależności od kontekstu oznacza uprawianie seksu lub robienie/mówienie głupot.
Ale jeszcze można powiedzieć ale jesteś Dupny, wtedy zależy od zdania, ale np Fajny, śmieszny, zwariowany itp

6

Gdyby Ferran utrzymał równą formę strzelecka przez cały sezon, to myślę, że spokojnie miałby króla strzelców

0

@gohan77 Kounde może wrócić do środka

6

Obaj są wspaniali na swój sposób, mi bardziej imponował Suarez który potrafił sam zrobić coś z niczego, ale Lewy też jest legenda, więc to porównanie jest bez sensu, obaj są na gigantycznym poziomie , resztę to tylko kwestia gustu, jaki typ zawodnika Ci bardziej odpowiada ;)

5

@Matt_i1992 Ja nie wiem co wy dupicie, ja oglądam prawie każdy mecz Barcy, Cancelo już za pierwszym razem kiedy trafił do Barcy już często był najlepszy na boisku, później zawalił dwa czy trzy spotkania i została przypięta mu taka a nie inna latka, pamiętam jak ogłosili wypożyczenie i pisałem, że to mega wzmocnienie, to nawet „admin” na tej stronie pisał jakieś durne artykuły, że to słaby i nietrafiony „transfer”, a mi się wydaje, że większość z osób z tej strony obejrzy skrót, albo co gorsza wgle nie zobaczy nic i sugeruję się tym co piszą znawcy la rambly. Podsumowując, Cancelo wcześniej też był kotem i zaliczył dwie czy trzy głupie wpadki podczas ważnych spotkań i la rambla tak go zapamiętała ;)

0

@DJ6 sam się zaorałeś. Najpierw piszesz, że tego nie zrobi, a później, że zrobił bo nie miał innych opcji. Koniec końców zrobił, a opcji na bank ma dużo ;) myślę, że taki Inter, Juve itp z pocałowaniem ręki go biorą, nawet są plotki, że Real się nim interesuje. To był jego pierwszy sezon a liczbami i tak się obronił

1

@orgazm44 Takie są czasy i albo się dostosujesz, albo oglądasz tyły czołówki

2

@betonito uczeń pokonał mistrza, trzeba pamiętać, że Arteta uczył się od Guardioli

0

@Zoker mówi się o 180 stopni byczku ;)

0

@Jaan11 no ile ?

3

@Lionel_Messi10 oby nie

0

Oglądam skrót meczu Monako z Strasbourg, ale Fati strzelił brameczke, normalnie coś pięknego

3

Ja chciałbym zobaczyć Rashforda na 9tce

1

@Sergio_Devils Abde ma świetny drybling

6

Ferran Torres 16 goli w la Liga

Jao Pedro 15 goli w Premier League
Vinicius 15 goli w la liga
Luis Diaz 14 goli w Bundesliga
Dembele 10 goli w Legue 1
Olisse 15 goli w Bundesliga


To pokazuje jak niedoceniany jest Rekin, a pamiętajcie jak długa przerwę bez bramki miał… gdyby tylko ustabilizował formę …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?