1

Barcelona śledzi 19 letniego obrońcę Crystal Palace Jaydee Canvot .


Domyślam się, że będzie milion takich plotek, ale ja wolę takie transfery, niż Griezmanow po 100 mln

4

Coś pięknego…
W takich momentach duma rozpiera, że jestem Polakiem

0

@buglikos co ma jedno do drugiego ?

1

Jakoś przykro mi, że Lewandowski odchodzi.
Pamiętam jak kilka lat temu pomyślałem, że fajnie gdyby jakiś Polak grał w moim ukochanym Klubie, teraz wiem, że znów poczekam kilka dobrych lat.. Chyba, że Pietuszewski dalej będzie się tak rozwijał, albo jakiś młodzian wystrzeli Forma.

0

Nie za Fermina, ale obaj by się przydali w Barcelonie ;)
A News z Dembele ? Co w tym dziwnego skoro ma kontrakt do 2028, zaczną się lotki na jego temat

0

@kch mówiła kiedyś,że Ojciec nie jest zbyt rodzinny i mają z nim słaby kontakt delikatnie mówiąc

12

To mam lepszy hit, jego druga córka Paulina jest moją Adwokatką xdd

0

@aspr1me ja stawiam na Widzew Łódź jeśli się utrzymamy

0

Gdzie widzicie Lukaku w następnym sezonie? Szkoda chłopa, bo fajnie się go oglądało

1

Wolałbym Juniora Kroupi

1

Z jedzenia trony fajny gest, ale z drugiej strony to piłka nożna, sport , więc super gest

3

Cancelo to akurat wygryzłby 90% lewych obrońców w takiej formie

0

@Criss18Barca La liga już oficjalnie też

44

Mocne słowa jak na kogoś kto wygrał raz LM przez całą karierę i to dzięki temu, że nie uznali gola Bojana który został zdobyty prawidłowo

0

Puyol ….. a nie to Gavi

1

@MOLESTA ja się z nim zgadzam

0

@Gall Najwidoczniej nie oglądasz spotkań.
Fermin, Raphinha, Cancelo to są straszne koty

3

@Sandman21 zaraz dostaniesz hejt bo la
Rambla, ale moim zdaniem też ze względu na to jakie cyfry kręci powinien zostać .

1

@kubix05 Mój ulubiony Zawodnik. Moim zdaniem mimo wszystko niedoceniany;)

0

@Azazel_Pazuzu Słuchaj licząc to w ten sposób, to Yamala,
Pedriego, Raphinhe też możemy sprzedać za około 100mln + tak samo Fermina itp, a to że trafili się nam za pół darmo to już inna sprawa ;)

0

@Huck Co Ty dupisz, Garcia przychodził jako najlepszy bramkarz la liga, więc dalej nawet nie czytam xd

1

Nie kumam tych komentarzy, że Flick dokonał niemożliwego z taką kadrą, rok temu może i tak, ale teraz ? Mamy przynajmniej kilku zawodników za których połowa czołowych klubów dała by się pociąć.
Garcia - Top
Cancelo - na ten moment jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji
Martin - bardzo niedoceniany, ale naprawdę gra bardzo dobrze.
Cubarsi- Top
Pedri- top
Gavi/FDJ - obaj bardzo dobrzy
Fermin/ Olmo - top/b.dobry
Raphinha- Top
Yamal- Top
Lewy/Torres - obaj dobrzy z przebłyskami top

Nie wspominając już, że nasza ławka te nie wygląda źle .
Więc czy na pewno mamy taką słabą kadrę i Flick to taki magik ? Na pewno świetny trener, ale nie można pisać, że to tylko dzięki niemu

5

@Cyzix Gavi przeczytał, ale niestety nie może teraz odpisać, prosi żebym przekazał, że odpowie później ;)

5

@LukaszFan średnio gramy ?

6

Taki Ferran to serio straszny kot, który daje bardzo dużo drużynie, gdyby tylko utrzymywał taką formę przez większą część sezonu.


Chociaż ja zawsze go lubiłem i mam nadzieję, że zostanie w Barcy

0

@tarantino10 trzeba dodać, że ostatnio dość długo nie grał

0

PSG ? A za kogo niby tam by zagrał ?

4

Widzew nad strefą spadkową, a jutro Barca mistrza

0

@Tridente2015 a Luchar Francji też odpuścili bo ?

0

@Destroyer_of_Worlds czy ja wiem, ciężkie spotkania mają, Chelsea, leeds i Everton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?