kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona śledzi 19 letniego obrońcę Crystal Palace Jaydee Canvot .
Domyślam się, że będzie milion takich plotek, ale ja wolę takie transfery, niż Griezmanow po 100 mln
4
Coś pięknego…
W takich momentach duma rozpiera, że jestem Polakiem
0
@buglikos co ma jedno do drugiego ?
1
Jakoś przykro mi, że Lewandowski odchodzi.
Pamiętam jak kilka lat temu pomyślałem, że fajnie gdyby jakiś Polak grał w moim ukochanym Klubie, teraz wiem, że znów poczekam kilka dobrych lat.. Chyba, że Pietuszewski dalej będzie się tak rozwijał, albo jakiś młodzian wystrzeli Forma.
0
Nie za Fermina, ale obaj by się przydali w Barcelonie ;)
A News z Dembele ? Co w tym dziwnego skoro ma kontrakt do 2028, zaczną się lotki na jego temat
0
@kch mówiła kiedyś,że Ojciec nie jest zbyt rodzinny i mają z nim słaby kontakt delikatnie mówiąc
12
To mam lepszy hit, jego druga córka Paulina jest moją Adwokatką xdd
0
@aspr1me ja stawiam na Widzew Łódź jeśli się utrzymamy
0
Gdzie widzicie Lukaku w następnym sezonie? Szkoda chłopa, bo fajnie się go oglądało
1
Wolałbym Juniora Kroupi
1
Z jedzenia trony fajny gest, ale z drugiej strony to piłka nożna, sport , więc super gest
3
Cancelo to akurat wygryzłby 90% lewych obrońców w takiej formie
0
@Criss18Barca La liga już oficjalnie też
44
Mocne słowa jak na kogoś kto wygrał raz LM przez całą karierę i to dzięki temu, że nie uznali gola Bojana który został zdobyty prawidłowo
0
Puyol ….. a nie to Gavi
1
@MOLESTA ja się z nim zgadzam
0
@Gall Najwidoczniej nie oglądasz spotkań.
Fermin, Raphinha, Cancelo to są straszne koty
3
@Sandman21 zaraz dostaniesz hejt bo la
Rambla, ale moim zdaniem też ze względu na to jakie cyfry kręci powinien zostać .
1
@kubix05 Mój ulubiony Zawodnik. Moim zdaniem mimo wszystko niedoceniany;)
0
@Azazel_Pazuzu Słuchaj licząc to w ten sposób, to Yamala,
Pedriego, Raphinhe też możemy sprzedać za około 100mln + tak samo Fermina itp, a to że trafili się nam za pół darmo to już inna sprawa ;)
0
@Huck Co Ty dupisz, Garcia przychodził jako najlepszy bramkarz la liga, więc dalej nawet nie czytam xd
1
Nie kumam tych komentarzy, że Flick dokonał niemożliwego z taką kadrą, rok temu może i tak, ale teraz ? Mamy przynajmniej kilku zawodników za których połowa czołowych klubów dała by się pociąć.
Garcia - Top
Cancelo - na ten moment jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji
Martin - bardzo niedoceniany, ale naprawdę gra bardzo dobrze.
Cubarsi- Top
Pedri- top
Gavi/FDJ - obaj bardzo dobrzy
Fermin/ Olmo - top/b.dobry
Raphinha- Top
Yamal- Top
Lewy/Torres - obaj dobrzy z przebłyskami top
Nie wspominając już, że nasza ławka te nie wygląda źle .
Więc czy na pewno mamy taką słabą kadrę i Flick to taki magik ? Na pewno świetny trener, ale nie można pisać, że to tylko dzięki niemu
5
@Cyzix Gavi przeczytał, ale niestety nie może teraz odpisać, prosi żebym przekazał, że odpowie później ;)
5
@LukaszFan średnio gramy ?
6
Taki Ferran to serio straszny kot, który daje bardzo dużo drużynie, gdyby tylko utrzymywał taką formę przez większą część sezonu.
Chociaż ja zawsze go lubiłem i mam nadzieję, że zostanie w Barcy
0
@tarantino10 trzeba dodać, że ostatnio dość długo nie grał
0
PSG ? A za kogo niby tam by zagrał ?
4
Widzew nad strefą spadkową, a jutro Barca mistrza
0
@Tridente2015 a Luchar Francji też odpuścili bo ?
0
@Destroyer_of_Worlds czy ja wiem, ciężkie spotkania mają, Chelsea, leeds i Everton