kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SZYCHA0005 został uniewinniony
1
@MessiForeverTheBest Patrząc na avatar, niestety nie masz prawa nikogo wyzywać … :(
1
@michalgajdek Obejrzyj skrót, tam widać, że Elanga wbiegał w środkową strefę i właśnie Martin był spóźniony
1
Myślicie, że taki Igor Thiago pasowałby do Barcy ? 191 cm, dobra technika, silny, szybki i dopiero 24 lata
2
Z tym Cubarsim i Martinem bym nie przesadzał, jak dla mnie obie bramki po braku krycia właśnie tego drugiego, zbyt wolno wraca w pole karne i odpuszcza krycie.
1
@Chimera Tyle, że słyszałem plotkę, że Yamal ma iść śladami Messiego i może zacząć grać jako fałszywa 9tka, a na rynku jest dużo więcej ciekawych skrzydłowych niż 9tek.
5
Warto zauważyć, że Yamal dzisiaj był bardzo groźny kiedy zmieniał pozycję i pokazywał się w środku boiska.
0
@Gitarkafcb Jeśli Barca zagra swoje to 70 do 30
0
@Greg1991 Przy Messim mogłoby nie być Yamala itp
0
@Colin94 i teraz nasuwa się pytanie, to świadczy o wysokim czy niskim poziomie ?
2
Fermin i Raphinha to naprawdę dwa kozaki
0
@FabianekMrozek Jak to było z tym Lewandowskim?
5
@FabianekMrozek Coś czuję, że źle się ten komentarz zestarzeje
1
3:1 dla Barcy ;)
2
@Foton oglądałeś mecz ? Przecież City do momentu karnego mogło strzelić spokojnie z 4 bramki, a silva byl tam mocnym ogniwem. Ta ręka była z dupy , Ale bardziej odruchową niż zaplanowana
15
Stanowski wyciągnął „syf” w którym wyszło na światło dzienne, że Pan Robert Lewandowski dostał 40 milionów dofinansowania, na otwarcie swojej restauracji na Mazurach … to jest hit po prostu, gość który jest jednym. Najbogatszych Polaków, dostaje 40 milion dofinansowania…. Ten świat spadł na pysk i serio mam nadzieję, że to wszystko upadnie, bo już mnie wkurza łożyć na bezrobotnych darmozjadów a do tego jeszcze wzbogacać jeszcze bardziej bogatych…. A kiedy człowiek otworzy coś swojego, to chcą podatek od podatku, właśnie po to, żeby utrzymać ten cały syf.
1
@malypuzon Przecież byliśmy lepsi.
7
Przychodzi Cancelo i nagle okazuje się, że Balde wypada blado na jego tle, mało tego, nawet Kounde wygląda słabo na jego tle, moim zdaniem właśnie tam potrzebujemy wzmocnienia, bo w dzisiejszym futbolu, boczni obrońcy robią naprawdę ogromną robotę. A może Kounde niech wróci do środka, a pomyślmy o wzmocnieniu boku obrony ?
2
@Murazor bardzo dobrze, każdy musi znać swoje miejsce
7
@mesulete 6. Jesteś aferowicz i panikara. Już doprawiłeś teorie, że Ymala ustala kto gra xd
Dobranoc
3
@majkiii Cancelo w formie, to naprawdę świetny zawodnik
15
Ten Cancelo rzeczywiście słaby i bezsensowny transfer ;O
Ja tam od razu wiedziałem, że będzie dobrym wzmocnieniem ;)
1
Angielskie drużyny słabiutko w LM
0
@Erykulus Co ma jedno do drugiego ? Serio uważasz, że zawodnicy podchodzą i myślą tymi kategoriami? Jeśli zbuduje sobie pozycję i bedzie zarządzać twardą ręką, to będą musieli go szanować
0
W Ekstraklasie, miedzy strefą spadkową a 6 miejscem ! Jest różnica 5 pktow ! A między strefą spadkową a pucharami 9 pktow! Ciekawa końcówka sezonu się zapowiada.
9
Śmieszy mnie temat Laporty, kiedy ludzie mówią, że zadłuża klub, albo, że źle zarządza… Prawda jest taka, że już drugi raz wyciągnął z dołka Barce i nikt mu tego nie zabierze. Pamiętam kiedy wygrał drugi raz wybory, jak było mówione, że przez najbliższe 4-5 lat żadne duże nazwisko do nas nie przyjdzie, że o tytułach musimy zapomnieć i że ciężki czas nadchodzi dla nas. Moim zdaniem wycisnął więcej niż mógł przez te lata i zawsze będzie miał u mnie szacunek.
Na koniec,
Pamiętam jego zdanie tuż po wygranych wyborach, że nadeszły dla nas ciężkie czasy, że niektóre ruchy w zarządzaniu i na rynku transferowym będą ciężkie do zrozumienia i dziwne, ale żeby mu zaufać, i co ? OPŁACIŁO SIĘ !
5
9 Lat temu wróciłem z Anglii, przez chwilę musiałem zatrzymać się w mieszkaniu rodzinnym u mojej Kochanej Mamy, pamiętam jakby to było dzisiaj, kiedy Mama wpada do pokoju i krzyczy na mnie, że obudziłem wszystkich a rano do pracy idą xd
0
Na filmikach wydaje się dość drewniany xd Zobaczymy co z niego będzie
0
@PatrykBarca Oglądałeś mecze z udziałem Bojana ? Przecież on w pewnym momencie Ibrahimovicia posadził na ławkę. 12 bramek w wieku 17-18 lat w seniorach, dodatkowo przy takim zespole, to serio mało ;D
7
Dzisiaj u Pana T.Ćwiąkała wpadł fajny odcinek na temat Bojana, całkiem dużo nowych faktów o których przynajmniej ja, nie miałem zielonego pojęcia.
Fajnie gdyby teraz pojawił sie taki „Bojan” tylko z mocniejszą psychika ;)
Pamiętam jego bramkę przeciwko Interowi Mediolan w LM, której sędzia nie uznał ponieważ zobaczył rękę widmo, to nam zabrało awans do finału. Fajnie wrócisz wspomnieniami do tamtych czasów ;)