5

@Aragorn33 Myślę, że to nie byłoby pokazanie „jaja”, tylko głupia pochopna i ryzykowna decyzja

0

Adrian Przyborek z Pogoni, może odejść za 7mln Euro do Lazio

0

@Criss18Barca też plus taki, że w wielu branżach zaniżają stawki i biorą socjal i emerytury … same plusy

1

@Huck ale nie umie rozgrywać

3

Kounde „Real Madryt zostaje na szczycie jak status WhatsApp, który znika po 24 godzinach”

4

Wątpię żeby taka sytuacja miała miejsce

0

Bardziej zapowiada niż ostrzega xd
Yamal ma słabą grę 1na1 ? Xdddddd

5

Bardzo chciałbym żeby Roony Bardghji odniósł w Barcy sukces, jakoś dobrze patrzy z oczu temu chłopakowi.

0

@Arczi57 FDJ ma 28 lat xd

2

@Bobo25 nie przesadzaj, Barca była dużo lepsza, tylko sami sobie wszystko utrudnili ;)

0

Bardzo niedoceniany zawodnik

0

@Starrk literówka , chodziło o 4:0

0

@Stinger_ @mekston Nie odpisuje wam pod moim komentarzem, bo to bez sensu , tutaj macie wyjaśnione „jak pewny awans mamy”

0

Gdyby Barca wczoraj wygrała 3:0, nie straciła głupio 2ch bramek, to wystarczyłoby ograć Kopenhagę i mielibyśmy prawie pewien awans… a tak to …

0

Dro zachowuje się troskę jak tchórz, popełnia duży błąd, mógł poprosić o wypożyczenie

1

Khabib Nurmagomedov nt. sytuacji w Realu Madryt napisał:

"Nie ma nic lepszego niż lojalność. Rok temu go błagali, a teraz go wyrzucili z powodu rozpieszczonych DZIECI.

Xabi, jesteś NAJLEPSZY.

Jeśli wchodzisz na siłownię lub na boisko, nie ma znaczenia, kim jesteś – to trener jest za wszystko odpowiedzialny. Ale jeśli atmosfera w zespole nie pozwala wszystkim stosować się do twoich poleceń, to zdecydowanie nie jesteś na dobrej drodze.

Uważam, że Alonso jest jednym z trzech najlepszych trenerów we współczesnej piłce nożnej. Jeśli drużyna z nim nie współpracuje, TRZEBA ZMIENIĆ ZAWODNIKÓW, A NIE TRENERA!

Jestem przekonany, że żaden trener nie poradzi sobie z taką drużyną w Realu. Trzeba POZBYĆ SIĘ NIEREGULARNYCH ZAWODNIKÓW!"

3

A moim zdaniem Kounde i Cubarsi nie zagrali aż tak źle, okej Vini napsuł im krwi, ale w takiej formie każdego by tam nękał, moim zdaniem bardzo fajnie wyprowadzali piłkę, grali wysoko i odważnie, robili kawał dobrej roboty, Cubarsi wiele razy grał wysoko pressingiem i na wyprzedzenie, troszkę za bardzo patrzymy przez pryzmat kilku akcji z vinim w tle

0

Barca zasłużyła na wygraną, gdybyśmy wczoraj przegrali, to na własne życzenie ;)

2

Tak mało ważne, że ściągnąłeś Mbappe z drugiego końca świata o ryzykowałeś odnowieniem kontuzji xd

1

@mekstonAle ten drybling z Mbappe … dramat, musi przestać podejmować tak głupie decyzje

0

Byliśmy znacznie lepsi, ale na właśnie życzenie mogliśmy przegrać to spotkanie. VEB !!

0

@Giwera a czemu nie pasuje niby ?

7

Naprawdę brakuje mi takiego zawodnika jak Gavi… mógłby już wrócić

0

A co z Hamza Abdelkarim?

3

Czuję, że to będzie naprawdę udane wypożyczenie ! Dużo osób narzeka na Cancelo przez pryzmat słabszych spotkań, ale ja bardziej pamiętam spotkania kiedy to był jednym z jaśniejszych punktów na boisku ;)




Przecież on razem z Yamalem zgwal*a nie jedną obronę

0

@Joopiter widzę, że pamiętacie tylko jego babole, kiedy cała Barca grała średnio.
Pamiętajcie, że były spotkania gdzie był najlepszym zawodnikiem na boisku.

0

@challenger Był moment że Cancelo był najlepszym piłkarzem Barcelony ;)

1

@challenger Czytasz i widzisz wszystko tak jak chcesz zobaczyć, chodziło mi o to, że 31-32 lata to świetny wiek dla
Piłkarza, który może jeszcze śmiało przez 2-3 a nawet 4 lata grać ją wysokim poziomie ;)
Cancelo musi być serio słaby, skoro Inter też go chciał sprowadzić do siebe i po raz ostatni, musisz zrozumieć, że to wypożyczenie, a nie transfer .

1

@challenger o czym Ty piszesz ? Musisz zdjąć klapki z oczu i patrzeć bardziej obiektywnie.. podstarzałego Cancelo rocznik 94 xddddd no tak, jedna noga w grobie :) ja jestem rocznik 95 i fizycznie jako mężczyzna jestem w najlepszej formie ;)

29

Osoba która pisze te artykuły, zbyt dużo prywatnych odczuć wtrąca a zbyt mało obiektywizmu. Dla wielu osób to bardzo dobry transfer, gość doświadczony, nie jest najstarszy, może łatać nam dziury po oby stronach obrony, zna klub i piłkarzy, nie jest transferem a wypożyczeniem, serio jest jakiś słaby punkt tego transferu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?