kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Aragorn33 Myślę, że to nie byłoby pokazanie „jaja”, tylko głupia pochopna i ryzykowna decyzja
0
Adrian Przyborek z Pogoni, może odejść za 7mln Euro do Lazio
0
@Criss18Barca też plus taki, że w wielu branżach zaniżają stawki i biorą socjal i emerytury … same plusy
1
@Huck ale nie umie rozgrywać
3
Kounde „Real Madryt zostaje na szczycie jak status WhatsApp, który znika po 24 godzinach”
4
Wątpię żeby taka sytuacja miała miejsce
0
Bardziej zapowiada niż ostrzega xd
Yamal ma słabą grę 1na1 ? Xdddddd
5
Bardzo chciałbym żeby Roony Bardghji odniósł w Barcy sukces, jakoś dobrze patrzy z oczu temu chłopakowi.
0
@Arczi57 FDJ ma 28 lat xd
2
@Bobo25 nie przesadzaj, Barca była dużo lepsza, tylko sami sobie wszystko utrudnili ;)
0
Bardzo niedoceniany zawodnik
0
@Starrk literówka , chodziło o 4:0
0
@Stinger_ @mekston Nie odpisuje wam pod moim komentarzem, bo to bez sensu , tutaj macie wyjaśnione „jak pewny awans mamy”
0
Gdyby Barca wczoraj wygrała 3:0, nie straciła głupio 2ch bramek, to wystarczyłoby ograć Kopenhagę i mielibyśmy prawie pewien awans… a tak to …
0
Dro zachowuje się troskę jak tchórz, popełnia duży błąd, mógł poprosić o wypożyczenie
1
Khabib Nurmagomedov nt. sytuacji w Realu Madryt napisał:
"Nie ma nic lepszego niż lojalność. Rok temu go błagali, a teraz go wyrzucili z powodu rozpieszczonych DZIECI.
Xabi, jesteś NAJLEPSZY.
Jeśli wchodzisz na siłownię lub na boisko, nie ma znaczenia, kim jesteś – to trener jest za wszystko odpowiedzialny. Ale jeśli atmosfera w zespole nie pozwala wszystkim stosować się do twoich poleceń, to zdecydowanie nie jesteś na dobrej drodze.
Uważam, że Alonso jest jednym z trzech najlepszych trenerów we współczesnej piłce nożnej. Jeśli drużyna z nim nie współpracuje, TRZEBA ZMIENIĆ ZAWODNIKÓW, A NIE TRENERA!
Jestem przekonany, że żaden trener nie poradzi sobie z taką drużyną w Realu. Trzeba POZBYĆ SIĘ NIEREGULARNYCH ZAWODNIKÓW!"
3
A moim zdaniem Kounde i Cubarsi nie zagrali aż tak źle, okej Vini napsuł im krwi, ale w takiej formie każdego by tam nękał, moim zdaniem bardzo fajnie wyprowadzali piłkę, grali wysoko i odważnie, robili kawał dobrej roboty, Cubarsi wiele razy grał wysoko pressingiem i na wyprzedzenie, troszkę za bardzo patrzymy przez pryzmat kilku akcji z vinim w tle
0
Barca zasłużyła na wygraną, gdybyśmy wczoraj przegrali, to na własne życzenie ;)
2
Tak mało ważne, że ściągnąłeś Mbappe z drugiego końca świata o ryzykowałeś odnowieniem kontuzji xd
1
@mekstonAle ten drybling z Mbappe … dramat, musi przestać podejmować tak głupie decyzje
0
Byliśmy znacznie lepsi, ale na właśnie życzenie mogliśmy przegrać to spotkanie. VEB !!
0
@Giwera a czemu nie pasuje niby ?
7
Naprawdę brakuje mi takiego zawodnika jak Gavi… mógłby już wrócić
0
A co z Hamza Abdelkarim?
3
Czuję, że to będzie naprawdę udane wypożyczenie ! Dużo osób narzeka na Cancelo przez pryzmat słabszych spotkań, ale ja bardziej pamiętam spotkania kiedy to był jednym z jaśniejszych punktów na boisku ;)
Przecież on razem z Yamalem zgwal*a nie jedną obronę
0
@Joopiter widzę, że pamiętacie tylko jego babole, kiedy cała Barca grała średnio.
Pamiętajcie, że były spotkania gdzie był najlepszym zawodnikiem na boisku.
0
@challenger Był moment że Cancelo był najlepszym piłkarzem Barcelony ;)
1
@challenger Czytasz i widzisz wszystko tak jak chcesz zobaczyć, chodziło mi o to, że 31-32 lata to świetny wiek dla
Piłkarza, który może jeszcze śmiało przez 2-3 a nawet 4 lata grać ją wysokim poziomie ;)
Cancelo musi być serio słaby, skoro Inter też go chciał sprowadzić do siebe i po raz ostatni, musisz zrozumieć, że to wypożyczenie, a nie transfer .
1
@challenger o czym Ty piszesz ? Musisz zdjąć klapki z oczu i patrzeć bardziej obiektywnie.. podstarzałego Cancelo rocznik 94 xddddd no tak, jedna noga w grobie :) ja jestem rocznik 95 i fizycznie jako mężczyzna jestem w najlepszej formie ;)
29
Osoba która pisze te artykuły, zbyt dużo prywatnych odczuć wtrąca a zbyt mało obiektywizmu. Dla wielu osób to bardzo dobry transfer, gość doświadczony, nie jest najstarszy, może łatać nam dziury po oby stronach obrony, zna klub i piłkarzy, nie jest transferem a wypożyczeniem, serio jest jakiś słaby punkt tego transferu ?