kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
R10? Messi ? Ronaldo ?
Nie, to Lamine ! Kozak straszny
4
Wolałbym Isaka do nas
1
Real wydaje tyle kasy i nigdy nie słyszałem żeby mieli mieć jakieś problemy
14
@Messiankaramessi będę brutalny, ale szczery. Po dwóch latach na odległość, to musiało się tak skończyć, przecież ona więcej czasu spędzała z kolegami niż z tobą. Ja np po wyjeździe mojej byłej dziewczyny z rodzicami na wyspy, doleciałem do nich po 2ch miesiącach, bo wiedziałem, że trzeba podjąć jakiś krok, a teksty typu, że nie można było być razem bo coś tam, w 90% są zwykła wymówka
1
@Andrzej_Majonez najbardziej swoją karierę
0
@danijacek Ferran akurat pod koniec sezonu dał argumenty żeby zostać w klubie, więc nie wiem o czym mówisz.
Ps to nie FIFA
0
Szkoda, że nie przyszedł do nas.
Myślę, że klub jak i sam piłkarz stracili ;)
Jest tylko jedna różnica, Barca bez Nico dalej będzie wielka, przyjdzie ktoś inny, ale Nico bez Barcy ?
Myślę, że duży wpływ na decyzję miała rodzina, szkoda, że zabierają mu szanse na napisanie naprawdę fajnej historii.
Szkoda straszna, naprawdę chciałem go zobaczyć w koszulce Barcy
1
Człowiek się dopiero obudził, że taki Sane poszedł za darmo do Galatasaray;O przecież to idealny zawodnik pod Barcelonę jako rezerwowy, a myślę, że nawet mógłby śmiało walczyć o miejsce w składzie
0
Tebas swoimi wypowiedziami działa na szkodę Barcy…
1
Z niewolnika nie ma pracownika ;)
W Bilbao powinno się z tym zapoznać
0
Francuski raper Booba z mocnym przekazem do Mbappe po jego pozwie dla PSG:
"Jeśli nie zostawisz Nassera w spokoju, ujawnię, co robiłeś w Palm Beach, z kim byłeś…
i jak złapałeś to zapalenie żołądka i jelit. Przestań grać, Kiki."
l'Equipe
0
Skoro olympic Lyon został zdegradowany, to zawodnicy mają wolną rękę przy transferze ? Czy jak to wygląda ? Jest tam dwóch ciekawych zawodników
0
@Starrk w poprzednim oknie też mówili że przyjdzie
0
Nie można zapominać, że Lenglet sporo zarabiał. Chociaż i tak nigdy tego nie zrozumiem, Barca po dobry sezonie, oddaje Lengle za darmo, a taki Real wziąłby za niego z 20 milion
6
Fermin jest jednym z kandydatów do pierwszej jedenastki, ma coś czego brakuje wielu zawodnika na jego pozycji, mianowicie daje cyfry
2
Moim zdaniem to byłby piękny ruch ze strony Barcy
0
@cracker ty nie słuchasz , nie czytasz ? Przecież Tabas jak i Laporta jasno mówią, że Barca nie ma problemu z pieniędzmi na duże transfery, tylko z finansowym Fair play
0
Czy dajecie hajs lub robicie zakupy bezdomnym, lub osobą które widać, że nie mają kasy i np szukają po śmieciach ?
Ogólnie często dawałem jakiemuś bezdomnemu hajsik lub robiłem zakupy, wychodzę z założenia, że lepiej dać komuś 10 czy 20 zł na chleb i mieć nadzieję, że chociaż jednemu na dziesięć się naprawdę pomogło, a nie poszło wszystko na alkohol, ale dzisiaj miałem mega dziwną sytuację, widziałem jak facet wyciąga resztki żarcia z kosza, podjechałem do niego i zaproponowałem, że dam mu 20 zł i żeby poszedł sobie coś kupić do jedzenia xd na to on do mnie „wypierdalaj z tymi pieniędzmi, nie chce waszych zasranych pieniędzy, wyp…. Czym prędzej”
Dziewczyna zwróciła mi uwagę, że głupio zrobiłem, że mu zaproponowałem ten hajs, że mógł poczuć się urażony, co wy o tym myślicie
0
@MaVii zwłaszcza jak olał Yamala xd
@clyde W BvB też go Polacy uwielbiali ;D
0
@Vurt a może Probierz uznał, że reprezentacja jest strasznie słaba i jedynie wspólny wróg może ich napędzić i zjednoczyć ? Oczywiście teraz gdybam i jadę dość mocno po bandzie.
@Danny Gaucho Po prostu najzwyczajniej w świecie wymądrzał się, traktował innych zawodników z góry itp
1
@Kengo A może dlatego, że jest bucowaty w szatni ? Nawet w BvB olewał Polaków i traktował ich z góry
1
Mam pytanie do obrońców Lewego.
Jeśli większość zawodników z reprezentacji narzekała z jakiegoś powodu na Roberta, mówili, że psuje atmosferę itp (oczywiście czysto teoretycznie), to dalej uważacie, że Probierz, źle zrobił ? Czy nadal uważacie, że tylko i aż dlatego, że jest wybitnym zawodnikiem, trener powinien traktować go inaczej ?
Moim zdaniem nie.
3
„Robert poprosił aby podać informacje, do mediów, że on sam zrezygnował z opaski kapitana”
Co gościu ma ego xd
0
@Danny Gaucho
Możemy się bawić w kopiuj wklej ;
Właśnie Lewandowski poprowadził drużynę Nawałki do sukcesów w jesiennych meczach eliminacji Euro 2016: zwycięstw nad Gibraltarem, Niemcami i Gruzją, rozdzielonych remisem ze Szkocją. Błaszczykowski miał wrócić do gry we wrześniu, ale doznał kolejnego urazu, tym razem mięśniowego. Drużyna narodowa zakończyła rok bez niego, licznik Lewandowskiego stanął na 66 meczach dla Polski.
Zanosiło się więc, że Błaszczykowski, wracający teraz do gry w Borussii, powinien przejąć opaskę na wiosenne mecze eliminacyjne - zaczynając od starcia z Irlandią. Wciąż to on ma więcej meczów w kadrze od napastnika Bayernu. Selekcjoner postanowił jednak zmienić zasady.
Selekcjoner pojechał do Niemiec, żeby porozmawiać z jednym i drugim graczem. Błaszczykowski był rozczarowany decyzją trenera, dodatkowo trafiła ona na trudny dla niego okres - 10 miesięcy się leczył, potrzebuje więc raczej wotum zaufania niż czegoś przeciwnego. W kadrze nie zawodził, oddawał jej serce, wielokrotnie bywając jej najlepszym piłkarzem - jak podczas Euro 2012, a także w eliminacjach ostatniego mundialu.
0
@Damiain Napisał z jednej i drugiej strony
3
Kurczę, teraz tak sobie myślę, że jeśli Yamal zacznie strzelać karne i wolne w Barcelonie, to Lewy na bank zrezygnuje z gry u nas …
0
@Katalończyk 99 Czemu brak klasy ? Zwykla decyzja trenera o zmianie kapitana, powiedział Lewemu później ogłosił w mediach, co w tym dziwnego lub złego ?
0
@bartekvisca poczytaj o Błaszczykowskim, on jakoś nie zrezygnował
0
@Danny Gaucho jeszcze jedno u Nawalki była zasada, że kto ma najwięcej rozegranych spotkań w kadrze, ten nosi opaskę kapitana, Kuba miał więcej spotkań wracając po kontuzji a opaskę i tak zachował Lewy, Kuba był o to zły, a nie o to że dowiedział się że mediów ;)
0
@Danny Gaucho Czemu uważasz, że tylko twoje zdanie ma sens ? Przecież to jest identyczna sytuacja, wtedy Kuba był legenda i Lewy nie widział problemu w przejściu opaski. Teraz sytuacja identyczna… z jedną różnicą, Kuba potrafił pokazać klasę, lewy już nie bardzo.
Nie zrozum mnie źle, bo Lewy jest świetnym zawodnikiem, być może najlepszym w historii reprezentacji, ale to nie oznacza, że już zawsze musi być kapitanem.