kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Torto myślę, że 90% osób chciało go sprzedać i nic w tym dziwnego, poprzednie sezony to był wrak piłkarza ;)
0
Piękna jest ta Barcelona.
Olmo w ofensywie jak zawsze top, ale przez jego starty mogliśmy mieć duże problemy.
Prawda jednak jest taka, że Celta miała dzisiaj dużo szczęścia, bramki padały po głupich indywidualnych błędach, a ich kontry były akurat idealnie rozegrane.
1
@barcanawieki dzisiaj jedna bramka przez niego i później znów poważny błąd i tylko szczęście nas uratowało
0
@Wiking88 Alves chyba już nie siedzi
6
Jedno jest pewne, w finale mamy 2ch Polaków
0
Obserwuje to od kilku spotkań już, może i Araujo jest dzikiem, ale właśnie z nim w składzie cal drużyna zaczyna się sypać .
0
Co myślicie o plotkach związanych z zainteresowaniem przez Barcelonę Moise Keanem ?
Myślicie, że pasowałby do Barcy ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuba_6 inny typ zawodnika, Fati był strasznym kozakiem, Lamine też jest kozakiem
0
@tadzik447 Ale ty piszesz głupoty …
Nieobecnych też to dotyczy. Xd ci co przyjechali są błaznami, TVP przygotowało debatę dla dwóch kandydatów (czym złamali prawo) a dwie godziny przed, zaprosili całą resztę xd
3
@LambiPL Fati w swoim krótkim prime, był dużo groźniejszym zawodnikiem od Lamine
5
Jak dla mnie to i tak jest Pan PREZYDENT.
Przyszedł w bardzo, ale to bardzo trudnym momencie dla Barcy, a znów walczymy o wszystkie tytuły
0
Gdyby Fati naprawdę chciał grać w Barcelonie, to po prostu zgodziłby się grać za półdarmo, myślę że wtedy znalazłyby się dla nie minuty
0
Czemu sędzia nie liczył będkowskiego? Przecież kilka razy klękał na kolano po ciosie? Fakt od razu atakował , ale to i tak liczenie.
Chyba że jakie inne zasady były
0
@daniel32778 Messi
0
@ZwyklyKibicBarcy04 wolałbym się wstrzymać z ocenami
6
Powiem tak, jeśli Ter Stegen na koniec sezonu wróci do bramki, to będzie to straszne k…..two względem Wojtka
0
Z jednej strony fajnie, że walczy o króla strzelców o czuję ten głód, ale z drugiej strony, powinien zrozumieć kolegów, że też chcą strzelić gola, tym bardziej Ferran, który chcąc nie chcąc walczy o miejsce w składzie
0
I to bez Messiego
2
@bulczynski Ogólnie takie zwycięstwo na farcie cieszy bardziej niż zdominowany mecz np 5:0
4
@kejdzi w którym roku byli to Piłkarze z klasą ?
2
@Barcaa12 Przesiąkł ? On już przyszedł przesiąknięty, wystarczy sobie przypomnieć, co powiedział kiedyś do Alby;)
2
@TR3YWAY za 100k nie zatruj sobie, ławka kosztuje 300k
0
@fanoflakers
Przecież obecnie byłby u nas numerem jeden na lewej stronie
1
Moim zdaniem, Barca powinna to wykorzystać, myślę, że taki Bayern Monachium z chęcią by przytulił TerStegena za niemałe pieniądze, a my byśmy mogli dać szansę i po woli wprowadzać młodego Bramkarza, a podstawowym bramkarzem zostałby za półdarmo grający Polak ;)
0
Może to głupie, ale zauważcie, że na gierkach treningowych, zawsze wygrywa drużyna w której gra Fati xd
2
Na bank trener by zaryzykował ;)
Może jak będziemy wygrywać w finale z 3;0 to go wpuści na ostatnie minuty xd
1
A tu Cyk Gavi w jego butach odnajdzie się idealnie ;D
Zdrówka Casado
0
Troszkę nie kumam ludzi którzy cały czas narzekają na wczorajszy styl gry Barcy jak i ATM.
Każdy kto chociaż troszkę zna się na piłce, mógł się domyślić , że tak może właśnie wyglądać ten mecz, ATM będzie broniło i liczyło na pojedynczy kontratak, a Barca będzie żmudnie klepać piłkę czekając na bad któregoś z graczy ATM, ten mecz mógł wyglądać tylko pod jednym warunkiem inaczej, gdyby Barca strzeliła pierwsza gola.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ch***ie ? Przy tak zamkniętym i dobrze broniącym ATM grali to co mogli , skuteczności brakowało i Lech chciał, że ATM strzeliło pierwsze bramkę