0

@Torto myślę, że 90% osób chciało go sprzedać i nic w tym dziwnego, poprzednie sezony to był wrak piłkarza ;)

0

Piękna jest ta Barcelona.
Olmo w ofensywie jak zawsze top, ale przez jego starty mogliśmy mieć duże problemy.

Prawda jednak jest taka, że Celta miała dzisiaj dużo szczęścia, bramki padały po głupich indywidualnych błędach, a ich kontry były akurat idealnie rozegrane.

1

@barcanawieki dzisiaj jedna bramka przez niego i później znów poważny błąd i tylko szczęście nas uratowało

0

@Wiking88 Alves chyba już nie siedzi

6

Jedno jest pewne, w finale mamy 2ch Polaków

0

Obserwuje to od kilku spotkań już, może i Araujo jest dzikiem, ale właśnie z nim w składzie cal drużyna zaczyna się sypać .

0

Co myślicie o plotkach związanych z zainteresowaniem przez Barcelonę Moise Keanem ?
Myślicie, że pasowałby do Barcy ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kuba_6 inny typ zawodnika, Fati był strasznym kozakiem, Lamine też jest kozakiem

0

@tadzik447 Ale ty piszesz głupoty …
Nieobecnych też to dotyczy. Xd ci co przyjechali są błaznami, TVP przygotowało debatę dla dwóch kandydatów (czym złamali prawo) a dwie godziny przed, zaprosili całą resztę xd

3

@LambiPL Fati w swoim krótkim prime, był dużo groźniejszym zawodnikiem od Lamine

5

Jak dla mnie to i tak jest Pan PREZYDENT.
Przyszedł w bardzo, ale to bardzo trudnym momencie dla Barcy, a znów walczymy o wszystkie tytuły

0

Gdyby Fati naprawdę chciał grać w Barcelonie, to po prostu zgodziłby się grać za półdarmo, myślę że wtedy znalazłyby się dla nie minuty

0

Czemu sędzia nie liczył będkowskiego? Przecież kilka razy klękał na kolano po ciosie? Fakt od razu atakował , ale to i tak liczenie.

Chyba że jakie inne zasady były

0

@daniel32778 Messi

0

@ZwyklyKibicBarcy04 wolałbym się wstrzymać z ocenami

6

Powiem tak, jeśli Ter Stegen na koniec sezonu wróci do bramki, to będzie to straszne k…..two względem Wojtka

0

Z jednej strony fajnie, że walczy o króla strzelców o czuję ten głód, ale z drugiej strony, powinien zrozumieć kolegów, że też chcą strzelić gola, tym bardziej Ferran, który chcąc nie chcąc walczy o miejsce w składzie

0

I to bez Messiego

2

@bulczynski Ogólnie takie zwycięstwo na farcie cieszy bardziej niż zdominowany mecz np 5:0

4

@kejdzi w którym roku byli to Piłkarze z klasą ?

2

@Barcaa12 Przesiąkł ? On już przyszedł przesiąknięty, wystarczy sobie przypomnieć, co powiedział kiedyś do Alby;)

2

@TR3YWAY za 100k nie zatruj sobie, ławka kosztuje 300k

0

@fanoflakers
Przecież obecnie byłby u nas numerem jeden na lewej stronie

1

Moim zdaniem, Barca powinna to wykorzystać, myślę, że taki Bayern Monachium z chęcią by przytulił TerStegena za niemałe pieniądze, a my byśmy mogli dać szansę i po woli wprowadzać młodego Bramkarza, a podstawowym bramkarzem zostałby za półdarmo grający Polak ;)

0

Może to głupie, ale zauważcie, że na gierkach treningowych, zawsze wygrywa drużyna w której gra Fati xd

2

Na bank trener by zaryzykował ;)
Może jak będziemy wygrywać w finale z 3;0 to go wpuści na ostatnie minuty xd

1

A tu Cyk Gavi w jego butach odnajdzie się idealnie ;D
Zdrówka Casado

0

Troszkę nie kumam ludzi którzy cały czas narzekają na wczorajszy styl gry Barcy jak i ATM.
Każdy kto chociaż troszkę zna się na piłce, mógł się domyślić , że tak może właśnie wyglądać ten mecz, ATM będzie broniło i liczyło na pojedynczy kontratak, a Barca będzie żmudnie klepać piłkę czekając na bad któregoś z graczy ATM, ten mecz mógł wyglądać tylko pod jednym warunkiem inaczej, gdyby Barca strzeliła pierwsza gola.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ch***ie ? Przy tak zamkniętym i dobrze broniącym ATM grali to co mogli , skuteczności brakowało i Lech chciał, że ATM strzeliło pierwsze bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?