kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho skoro ty mówisz, że pitolę głupoty, to zazwyczaj jest zupełnie odwrotnie. Dzięki ;)
0
@Almighty xd czyli słabemu zawodnikowi, lub młodemu nie trzeba okazywać szacunku ?
1
Tekst z kapelusza i bez sensu, moim zdaniem to zawsze trener ma rację !
A kapitanem nie jest ten kto jest najlepszy na boisku, a ten który potrafi poprowadzić drużynę w ciężkich momentach i pokazać drogę młodym i wspierać ich. Nikt z nas nie wie jak było wewnątrz drużyny , jak zachowuje się Robert względem młodych ( a w Barcelonie względem Yamala potrafił pokazać brak szacunku), myślę, że bez powodu Glik nie skomentował wymownie „brawo”, tam nie tylko Probierz musiał zauważyć problem, a Lewy powinien zacisnąć zęby i grać dalej dla Orzełka, a nie obrazić się jak dziecko na orliku i zrezygnować bo nie jest już kapitanem…
A co to zmienia czy ma opaskę czy nie ? Tylko i wyłącznie pokazuje, że jest zapatrzony w siebie i myśli tylko o sobie, pokazał tym zachowaniem, że nie myśli o drużynie, a co za tym idzie, udowodnił że Probierz miał rację zabierając mu opaskę ;)
1
Co myślicie o zachowaniu Lewego ?
Moim zdaniem decyzja Probierza ma drugie dno, ciekawe jak na kadrze zachowywał się lewy względem nowych zawodników, już kiedyś w Barcelonie pokazał, że potrafi być chamem nie podając ręki Yamalowi.
A Lewy zachował się jak obrażony dzieciak na orliku, nie jestem kapitanem ? To zabieram piłkę idę do domu i więcej z wami nie gram.
0
@partymaker widział opis spotkania na meczyki xd.
Zgadzam się z tobą, akurat Oyrzabal pokazał się z fajnej strony
0
@AnalnaGrawitacja a skąd wiesz jak zachowuje się Lewy w kadrze ?
6
Ale bym chciał żeby Barca rozbiła bank i kupiła takiego Williamsa ;) mówcie co chcecie, ale ten zawodnik jest stworzony pod Barcelonę
5
Mam nadzieje, ze z tym Ferminem to jakiś żart ;)
0
Skoro Yamal wygląda lepiej na boisku niz Dembele, ale wszyscy mówią, że LM przesądza o ZP, to ja tak tylko przypomnę, że prawie każdy zawodnik stawia wyżej wygranie Mistrzostw Świata od wygrania LM.
1
@DAM1ANOo a może to Inter był tak słaby ?
10
Ter Stegen xd to właśnie pokazuje poziom użytkowników (oczywiście nie wszystkich )
0
Inter za chwilę przejdzie do Historii, sprawdzałem finały LM i największą różnicą bramek to 4 gole, na razie wyrównali
5
Transfer Olmo też był krytykowany, Pedriego niektórzy chccieli sprzedawać przed sezonem, więc i nic dziwnego, że teraz płaczą na transfer rashforda.
A moim zdaniem to świetny ruch, jako rezerwowy obskoczy 3 pozycje i do tego jak będzie w formie to da sygnał każdemu z ataku, że trzeba grać
12
Jak dla mnie Pedri
1
@gohan77 czytałeś artykuł ?
0
Xabi Alonso to świetny trener ? Czy może trafił na świetną generacje zawodników?
0
@jacobFCB Ja pamiętam jak kupowałem pizzę za 14 zł
1
Na kanale STS na tik toku, dziennikarz chodził po sklepiku Barcelony i pytał, kto powinien bronić bramki w przyszłym sezonie w Barcelonie ? Wynik, to aż 17 do 0 dla Wojtka, a wy Polacy rodacy na kogo stawiacie ?
0
@Ryoumen To środkowy napastnik który równie dobrze czuje się na skrzydle
Cytuję
„W Barcelonie mówi się o nim jako o klasycznej „dziewiątce”, chociaż równie dobrze radzi sobie na skrzydłach.”
0
Czyli Lewy zostaje na rok, a później w jego miejsce wskakuje Fado Diallo ? To tak pół żartem, ale serio chłopak robi kosmiczne liczby ;O
1
@KamQiX Mają najbardzej podobne programy
12
Czego wy płaczecie, chce palić, to niech pali… skoro trenerowi i klubowi to nie przeszkadza, to tym bardziej was nie powinno obchodzić.
1
Nawet gdyby Braun nie wystartował w wyborach to i tak Mentzen miałby około 21%, a to by mało zmieniło…
Jednak patrząc na to przyszłościowo, już za dwa lata, może być taka sytuacja, że bez Konfederacji i Brauna, nie stworzy się rządu, a wtedy Pisiory będę musiały przystać na niektóre propozycje konfederatów ;)
5
@Transu96 Najlepiej gdyby zakazali sondaży przed wyborami ;)
0
Chiny piękne zachowanie w Gazie, cały świat udaje, że jest ślepy … mam nadziej, że Izrael kiedyś za to odpowie.
0
@OzzyFCB i fajna ciekawostka
1
@OzzyFCB nie zależy mi na tym, ale dzięki ;D
0
Casado co się pobawił w Barcelonie ;O
Przykład piłkarza i Cules
https://www.instagram.com/reel/DJtsaHZt9m8/?igsh=MXkxaGI4NnhrZGFvMw==
2
FC Barcelona złożyła ponoć zapytanie do Manchesteru o Antony'ego!
Manchester United oczekuje za swojego GOATa JEDYNIE 35 milionów euro
Matteo Moretto
Myślicie, że fejk ? I czy miałby sens taki transfer?
Moim zdaniem, Tak
0
Ile Barca w tym roku zarobil/ zarobi za wszystkie trofea plus Półfinał LM ? Liczył ktoś ?