0

@Danny Gaucho skoro ty mówisz, że pitolę głupoty, to zazwyczaj jest zupełnie odwrotnie. Dzięki ;)

0

@Almighty xd czyli słabemu zawodnikowi, lub młodemu nie trzeba okazywać szacunku ?

1

Tekst z kapelusza i bez sensu, moim zdaniem to zawsze trener ma rację !
A kapitanem nie jest ten kto jest najlepszy na boisku, a ten który potrafi poprowadzić drużynę w ciężkich momentach i pokazać drogę młodym i wspierać ich. Nikt z nas nie wie jak było wewnątrz drużyny , jak zachowuje się Robert względem młodych ( a w Barcelonie względem Yamala potrafił pokazać brak szacunku), myślę, że bez powodu Glik nie skomentował wymownie „brawo”, tam nie tylko Probierz musiał zauważyć problem, a Lewy powinien zacisnąć zęby i grać dalej dla Orzełka, a nie obrazić się jak dziecko na orliku i zrezygnować bo nie jest już kapitanem…
A co to zmienia czy ma opaskę czy nie ? Tylko i wyłącznie pokazuje, że jest zapatrzony w siebie i myśli tylko o sobie, pokazał tym zachowaniem, że nie myśli o drużynie, a co za tym idzie, udowodnił że Probierz miał rację zabierając mu opaskę ;)

1

Co myślicie o zachowaniu Lewego ?
Moim zdaniem decyzja Probierza ma drugie dno, ciekawe jak na kadrze zachowywał się lewy względem nowych zawodników, już kiedyś w Barcelonie pokazał, że potrafi być chamem nie podając ręki Yamalowi.

A Lewy zachował się jak obrażony dzieciak na orliku, nie jestem kapitanem ? To zabieram piłkę idę do domu i więcej z wami nie gram.

0

@partymaker widział opis spotkania na meczyki xd.
Zgadzam się z tobą, akurat Oyrzabal pokazał się z fajnej strony

0

@AnalnaGrawitacja a skąd wiesz jak zachowuje się Lewy w kadrze ?

6

Ale bym chciał żeby Barca rozbiła bank i kupiła takiego Williamsa ;) mówcie co chcecie, ale ten zawodnik jest stworzony pod Barcelonę

5

Mam nadzieje, ze z tym Ferminem to jakiś żart ;)

0

Skoro Yamal wygląda lepiej na boisku niz Dembele, ale wszyscy mówią, że LM przesądza o ZP, to ja tak tylko przypomnę, że prawie każdy zawodnik stawia wyżej wygranie Mistrzostw Świata od wygrania LM.

1

@DAM1ANOo a może to Inter był tak słaby ?

10

Ter Stegen xd to właśnie pokazuje poziom użytkowników (oczywiście nie wszystkich )

0

Inter za chwilę przejdzie do Historii, sprawdzałem finały LM i największą różnicą bramek to 4 gole, na razie wyrównali

5

Transfer Olmo też był krytykowany, Pedriego niektórzy chccieli sprzedawać przed sezonem, więc i nic dziwnego, że teraz płaczą na transfer rashforda.

A moim zdaniem to świetny ruch, jako rezerwowy obskoczy 3 pozycje i do tego jak będzie w formie to da sygnał każdemu z ataku, że trzeba grać

12

Jak dla mnie Pedri

1

@gohan77 czytałeś artykuł ?

0

Xabi Alonso to świetny trener ? Czy może trafił na świetną generacje zawodników?

0

@jacobFCB Ja pamiętam jak kupowałem pizzę za 14 zł

1

Na kanale STS na tik toku, dziennikarz chodził po sklepiku Barcelony i pytał, kto powinien bronić bramki w przyszłym sezonie w Barcelonie ? Wynik, to aż 17 do 0 dla Wojtka, a wy Polacy rodacy na kogo stawiacie ?

0

@Ryoumen To środkowy napastnik który równie dobrze czuje się na skrzydle
Cytuję
„W Barcelonie mówi się o nim jako o klasycznej „dziewiątce”, chociaż równie dobrze radzi sobie na skrzydłach.”

0

Czyli Lewy zostaje na rok, a później w jego miejsce wskakuje Fado Diallo ? To tak pół żartem, ale serio chłopak robi kosmiczne liczby ;O

1

@KamQiX Mają najbardzej podobne programy

12

Czego wy płaczecie, chce palić, to niech pali… skoro trenerowi i klubowi to nie przeszkadza, to tym bardziej was nie powinno obchodzić.

1

Nawet gdyby Braun nie wystartował w wyborach to i tak Mentzen miałby około 21%, a to by mało zmieniło…
Jednak patrząc na to przyszłościowo, już za dwa lata, może być taka sytuacja, że bez Konfederacji i Brauna, nie stworzy się rządu, a wtedy Pisiory będę musiały przystać na niektóre propozycje konfederatów ;)

5

@Transu96 Najlepiej gdyby zakazali sondaży przed wyborami ;)

0

Chiny piękne zachowanie w Gazie, cały świat udaje, że jest ślepy … mam nadziej, że Izrael kiedyś za to odpowie.

0

@OzzyFCB i fajna ciekawostka

1

@OzzyFCB nie zależy mi na tym, ale dzięki ;D

0

Casado co się pobawił w Barcelonie ;O
Przykład piłkarza i Cules

https://www.instagram.com/reel/DJtsaHZt9m8/?igsh=MXkxaGI4NnhrZGFvMw==

2

FC Barcelona złożyła ponoć zapytanie do Manchesteru o Antony'ego!

Manchester United oczekuje za swojego GOATa JEDYNIE 35 milionów euro

Matteo Moretto

Myślicie, że fejk ? I czy miałby sens taki transfer?
Moim zdaniem, Tak

0

Ile Barca w tym roku zarobil/ zarobi za wszystkie trofea plus Półfinał LM ? Liczył ktoś ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?