kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sergio5 Ja też, najpierw byłem fanem Ronaldinho , a później Barcy, mega bolało jego odejście do Milanu
0
@comtedurgell Dziwisz się ? Każdy chce mieć koszulkę Barcy, a Realu juz nie bardzo
2
Wojciech Szczęsny dla Canal + Sport:
"Ja nie ukrywam, że takie marzenie WYGRANIA Ligi Mistrzów w mojej głowie zawsze było. Już odpuściłem jakiś czas temu, ale znowu to marzenie się ODRODZIŁO WE MNIE!
Chcę tu WYGRYWAĆ TROFEA. Na razie wygrałem jedno na jedno możliwe. Jeszcze zostały trzy więc im więcej tym lepiej!"
4
Bardzo dobrze, Brawo Real
0
@QQL5 ja wynajmowałem kilka lat temu na Poznańskiej kawalerkę 25 m za 2k
1
Dziwne, że tak publicznie i odważnie krytykuje Ancelottiego i Pereza
1
Jak dla mnie powinien uznać tą bramkę.
0
@Chaoss a co ? Oki jest więcej problemów, ale ten jest największym
7
@prokofiew przecież mało mamy amerykańskich aut, więc akurat ten przykład jest dość głupi.
Ameryka bardzo dobrze to rozgrywa, a Europa skręca w lewo i podejmuje tragiczne kroki, które skutkują, że właśnie Ameryka czy Chiny zostawiają nas z tyłu. do kosza z tym zielonym ładem i oby Europa się obudziła
0
@Mitch_Atleta a co zrobił ?
Dostał jakiś wyrok ? Ta kobieta ma teraz z nim dziecko xd
Uwierz, że każdego może to spotkać
0
@Mitch_Atleta Czemu pajac ?
1
@xvcWinterSoldier Dla mnie od początku to był śmiech na sali, a podsumowaniem tego wszystkiego jest fakt, iż kobieta która oskarżyła go o gwałt, urodziła mu dziecko xd
0
Szkoda, że Barca nie sprowadziła Greenwooda, w tym sezonie 25 spotkań
15 bramek
3 asysty
Mógłby być fajnym uzupełnieniem składu i myślę, że mocno mógłby powalczyć o pierwszy skład
0
Przed *
5
Trzeba być ciężkim dzbanem, żeby żartować z takich tematów.
8
@comtedurgell Ogólnie wczorajsze spotkanie pokazało, że nie masz racji
2
@45M4R @MILOSZ_F22
Nie uwazacie, ze wtedy Lamine i tak wracał ze spalonego ?
Edit cofam swoją wypowiedź, zrobiłem sobie stopklatke właśnie, nie było spalonego
1
Liverpool też zrobił robotę
2
Fermin za lewego
Casado za FDJ
0
Wygramy 2:1 robcie screeny
0
Skoro zdjąłem już Yamala , to teraz poproszę o zdjęcie FDJ
2
Bardzo dobra decyzja, Lamine w obronie dzisiaj zero, przez niego robiły się dziury
0
@Szymemdymek najwidoczniej trener podziela moje zdanie, nie widziałeś co robił w obronie ? Jakie dziury ?
4
Yamal do zmiany
1
Lolx1000 kiedy ludzie piszą coś w stylu miękki faul xd
To jest faul i nie ważne z jaką siłą go popchnął w powietrzu
1
@Tridente2015 Faulował, popchnął go gdy ten był w powietrzu
0
@Kinginiesta byl
0
@Szmulek dobrze trollujesz
0
@barteq tam Yamal i tak był na spalonym raczej
0
Lamine w defensywie to bardziej utrudnia niż pomaga