kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo Przy takim wyniku, piłkarze już tak mocno nie ryzykują, a Yamal zawsze lrzy dużym wyniku zbyt mocno chce zostać gwiazdą spotkania i wychodzi mu to bokiem
1
Dla mnie LM również straciła swoją magię
0
@malicinho sam sobie odpowiedziałeś
0
Pedri przedłużony , Gavi to samo, brawo Prezydencie !
0
@korn234 no tak strzelił w niego xd
0
@Coutinho007 Tyle, że Gavi ostatnimi występami też zasłużył
0
A mi się chce śmiać jak ludzie tutaj mówią jaki to Szczęsny nie jest słaby, okej kilka błędów popełnił, ale kilka setek też już wyjął ;)
7
Były skarbnik LaLiga, Marco Farré o Laporcie:
TO NAJLEPSZY PREZES W LA LIGA"
"W ciągu zaledwie 3 i pół roku zamienił klub bez przyszłości, stojący na skraju bankructwa, w organizację z solidnym projektem sportowym i ekonomicznym."
"Wygrał walkę z Tebasem, LaLigą, Louzánem i RFEF. Pomimo wszystkich przeszkód, Olmo i Pau zostali zarejestrowani."
"W niedługim czasie FC Barcelona będzie miała jeden z najnowocześniejszych i najbardziej spektakularnych stadionów na świecie. To efekt działań Laporty."
"Udało mu się podpisać wielomilionowe umowy z globalnymi markami, takimi jak Nike i Spotify."
"Przychody z praw telewizyjnych poszybowały w górę. Barça jest klubem z największymi dochodami w LaLiga."
"Choć niektórzy krytykują tę operację, rzeczywistość jest taka, że loże VIP przyniosły Barcelonie aż 100 mln euro dochodu."
"Koszty wynagrodzeń zawodników zostały zredukowane o prawie 300 mln euro."
"FC Barcelona może teraz rejestrować zawodników zgodnie z zasadą 1:1."
"Trener (Flick) był jego osobistym wyborem. Przyniósł całkowitą zmianę - zarówno w wynikach, jak i w wartości ludzkiej."
Diario AS
0
@MesQueUnClub_87 tam nie było kontaktu z piłkarzem, to było niby „za agresywność tego wejścia”
1
Fermin najlepszy na boisku
0
@Destroyer_of_Worlds bo sezon jest długi i oszczędzają siły ?
0
Lamine zaczyna irytować
3
Ja bym zmienił Lamine, za bardzo chce strzelić bramkę
0
Akcja ładna, szkoda, że Raphinha dał lekko „za plecy”
1
@krol211 tutaj akurat Raphinha dał złą piłkę, musiał się zatrzymaj
0
@LukaszFan Tam Balde skasował akcje xd ?
0
@MesQueUnClub_87 Masz racje, karny na jego konto, ale czy każdy sędzia by to odgwizdał ? Szczerze ? Wątpię
0
@KrwawiaceoczyVEB a Gaya do Barcy ?
6
Jak czytam te bzdury na temat Wojtka, to aż nóż się w kieszeni otwiera.
Po 1 ; Gdyby sędzia nie był ślepy, to by tej sytuacji nawet nie było.
Po 2 ; to i tak była 100% sytuacja, więc próbował jakoś to uratować .
A po 3cie i najważniejsze, nie ma karnego, więc nie ma tematu.
1
@Azazel_Pazuzu takie błędy tzn ?
Po pierwsze gdyby sędzia nie był ślepy, to nie byłoby tej akcji, a po drugie, to i tak była setka ;)
0
Co tam się dzieje;O
0
@MesQueUnClub_87 Tylko tak szczerze mówiąc, on uratował mecz z Benfica na sam koniec, a z tym wyjściem, to bardziej odwalił Balde niż Wojtek, każdy kto grał w piłkę , to wie, że jeśli bramkarz już wychodzi to jest jego piłka.
4
@ElKamil Szczęsny nie zagrał tak źle jak wszyscy mówicie w ostatnim spotkaniu, tam większy błąd popełnił Balde niż sam Wojtek. A można powiedzieć że pod koniec uratował mecz
0
@GeneralXavi popłacz się xd
0
Nie oglądam meczu, ale Benfica nam ostatnio nie leży xd
0
Wiecie co ze stroną strims? Mi nie działa
0
@Danny Gaucho
@partymaker @bialyzdw
Tutaj macie odpowiedź ;D
31
@bialyzdw akurat on strzela świetnie Karne
3
Oby Wojtek dzisiaj zagral
1
@FCB_dimiC Przecież Araujo też przyszedł można by powiedzieć za darmo