1

@Borneo Przy takim wyniku, piłkarze już tak mocno nie ryzykują, a Yamal zawsze lrzy dużym wyniku zbyt mocno chce zostać gwiazdą spotkania i wychodzi mu to bokiem

1

Dla mnie LM również straciła swoją magię

0

@malicinho sam sobie odpowiedziałeś

0

Pedri przedłużony , Gavi to samo, brawo Prezydencie !

0

@korn234 no tak strzelił w niego xd

0

@Coutinho007 Tyle, że Gavi ostatnimi występami też zasłużył

0

A mi się chce śmiać jak ludzie tutaj mówią jaki to Szczęsny nie jest słaby, okej kilka błędów popełnił, ale kilka setek też już wyjął ;)

7

Były skarbnik LaLiga, Marco Farré o Laporcie:

TO NAJLEPSZY PREZES W LA LIGA"

"W ciągu zaledwie 3 i pół roku zamienił klub bez przyszłości, stojący na skraju bankructwa, w organizację z solidnym projektem sportowym i ekonomicznym."

"Wygrał walkę z Tebasem, LaLigą, Louzánem i RFEF. Pomimo wszystkich przeszkód, Olmo i Pau zostali zarejestrowani."

"W niedługim czasie FC Barcelona będzie miała jeden z najnowocześniejszych i najbardziej spektakularnych stadionów na świecie. To efekt działań Laporty."

"Udało mu się podpisać wielomilionowe umowy z globalnymi markami, takimi jak Nike i Spotify."

"Przychody z praw telewizyjnych poszybowały w górę. Barça jest klubem z największymi dochodami w LaLiga."

"Choć niektórzy krytykują tę operację, rzeczywistość jest taka, że loże VIP przyniosły Barcelonie aż 100 mln euro dochodu."

"Koszty wynagrodzeń zawodników zostały zredukowane o prawie 300 mln euro."

"FC Barcelona może teraz rejestrować zawodników zgodnie z zasadą 1:1."

"Trener (Flick) był jego osobistym wyborem. Przyniósł całkowitą zmianę - zarówno w wynikach, jak i w wartości ludzkiej."

Diario AS

0

@MesQueUnClub_87 tam nie było kontaktu z piłkarzem, to było niby „za agresywność tego wejścia”

1

Fermin najlepszy na boisku

0

@Destroyer_of_Worlds bo sezon jest długi i oszczędzają siły ?

0

Lamine zaczyna irytować

3

Ja bym zmienił Lamine, za bardzo chce strzelić bramkę

0

Akcja ładna, szkoda, że Raphinha dał lekko „za plecy”

1

@krol211 tutaj akurat Raphinha dał złą piłkę, musiał się zatrzymaj

0

@LukaszFan Tam Balde skasował akcje xd ?

0

@MesQueUnClub_87 Masz racje, karny na jego konto, ale czy każdy sędzia by to odgwizdał ? Szczerze ? Wątpię

0

@KrwawiaceoczyVEB a Gaya do Barcy ?

6

Jak czytam te bzdury na temat Wojtka, to aż nóż się w kieszeni otwiera.
Po 1 ; Gdyby sędzia nie był ślepy, to by tej sytuacji nawet nie było.
Po 2 ; to i tak była 100% sytuacja, więc próbował jakoś to uratować .
A po 3cie i najważniejsze, nie ma karnego, więc nie ma tematu.

1

@Azazel_Pazuzu takie błędy tzn ?
Po pierwsze gdyby sędzia nie był ślepy, to nie byłoby tej akcji, a po drugie, to i tak była setka ;)

0

Co tam się dzieje;O

0

@MesQueUnClub_87 Tylko tak szczerze mówiąc, on uratował mecz z Benfica na sam koniec, a z tym wyjściem, to bardziej odwalił Balde niż Wojtek, każdy kto grał w piłkę , to wie, że jeśli bramkarz już wychodzi to jest jego piłka.

4

@ElKamil Szczęsny nie zagrał tak źle jak wszyscy mówicie w ostatnim spotkaniu, tam większy błąd popełnił Balde niż sam Wojtek. A można powiedzieć że pod koniec uratował mecz

0

@GeneralXavi popłacz się xd

0

Nie oglądam meczu, ale Benfica nam ostatnio nie leży xd

0

Wiecie co ze stroną strims? Mi nie działa

0

@Danny Gaucho
@partymaker @bialyzdw
Tutaj macie odpowiedź ;D

31

@bialyzdw akurat on strzela świetnie Karne

3

Oby Wojtek dzisiaj zagral

1

@FCB_dimiC Przecież Araujo też przyszedł można by powiedzieć za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?