kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM
@MesQueUnClub_87
Zobaczymy, jutro pojadę do Mediaexpert i spróbuję oddac, niestety otworzyłem, ale spróbuję zagrać w te stronę, że dziewczyna mówiła, że konsola nie ma napędu
A gdybym zainstalował na swoim koncie, u kogoś kto ma napęd, to później Gra nie wyświetli się do pobrania ?
0
@mordini123 Właśnie pamiętam, że fc 24, dostałem chyba na paragonie, tutaj jest pudełko i płyta, ale nie mam napędu w konsoli, ciekawe co teraz muszę zrobić
0
@Luciano99 Fajny jestes ;)
0
@mordini123 Konsola ...
0
Mam głupie pytanie, dostałem od dziewczyny fc25 z mediaexpert, w srodku jest płyta, ja nie mam napędu, jest gdzieś jakiś kod do instalacji?
1
Troszkę jestem w szoku, ale najważniejsze dobro zawodników
0
@Matheu12 minęły 3 dni xd
0
@pride1899 chyba nie oglądasz spotkań w lidze, tylko skróty;)
1
@darek60 Ja wierzę. Jedyne czego mu brakowało to przygotowania Fizycznego, teraz wygląda niebo lepiej. Oby tylko kontuzje poszły w pizdu
0
@4Fabregas4 10 minut w skali sezonu, to dużo;)
3
Ja rozumiem, że Ter Stegen dal ciała, ale żeby już go sprzedawać? Przypomnijcie sobie ostatni sezon w jego wykonaniu ;) w lidze też nie gra źle, więc zwolniłbym z tym sprzedawaniem go ;)
Edit: a tak wgle, poza błędem, Ter Stegen zagrał przyzwoity mecz i myślę, że uratował nam kilka razy dupe
2
La Cobra przypomniał na Bernabeu, kto jest najlepszy na świecie.
0
@AxelF @kanver_
Ostatnio mieszkali w Polsce ;)
0
Co myślicie o bracisch Żuk, którzy grają w FCB?
Jak dla mnie fajna sprawa, ale duży minus, że chcą grac dla Hiszpanii, mam nadzieję, że kiedy dorosła reprezentacja ich nie będzie chciała, to nagle nie poczują się Polakami ;)
2
@J4no przez Balde.
5
@Azazel_Pazuzu
Co ukradliśmy xd ? Gdyby był karny, to Girona dostałaby duży prezent
0
@damianex10 beż sensu, przecież teraz ta ręka nic nie zmieniła, było już po akcji, żaden zawodnik nie miał nawet szansy zagrozić naszej bramce
2
Bryan Gil bardzo ciekawy zawodnik, pamiętam jak kilka lat temu (kiedy Fati miał swój prime) był uznawany za największy Hiszpanski talent.
Szkoda ze wybrał Tottenham
0
@Muszynianka levis właśnie schodzi na psy... kiedyś jak kupiłem spodnie to 3 lata i wyrzucałem że starości, a ostatnie zaczęły się przecierać, czarne tracą kolor itp
3
@bartas97 oddaj te fanty i będzie spokój...
18
LEO MESSI. O najstarszym synu:
"Thiago gra w piękny sposób, miękko prowadzi piłkę. Jestem teraz dla niego jak trener. Zawsze mówię mu kiedy podać piłkę, czy dryblować. Chcę mu przekazać całe doświadczenie, bo marzę, by został piłkarzem.
Gra teraz w akademii Miami, ale kiedyś wróci do Hiszpanii. Chciałby trafić do La Masi, a potem zagrać na Camp Nou z Yamalem. Mówię mu, ze marzenia się spełniają, jeśli ciężko pracujesz."
via: ESPN
Nie wiem fake czy nie, ale brzmi ładnie
0
Panowie gdzie kupujecie spodnie ? Mogą być do 500 zł, ale żeby były tego warte, kiedyś kupiwalem w Levisie, ale moim zdaniem strasznie się popsuł.
0
Cieszył się z bramki, zrobił jakiś gest i tyle. Oby strzelał jak najwięcej
0
@FCKubanczyk89 a co ma psychika do tego czy powiesz coś komuś w twarz? Może się nie znam, ale wydaje mi się, że większość napinaczy internetowych blokuje strach fizyczny a nie psychiczny przed powiedzeniem tego samego w twarz na zywo co napisali w internecie
0
@paquito88 wszystkiego ? On po prostu wstawił zdjęcie z dziewczyną xd
0
@FCKubanczyk89 No na bank baliby się 60kgmowego Raphinhi xd
3
@prodigy taa, jasne.. zwlaszcza, ze odszedl za darmo.Dla mnie Dembele to bardzo dobry zawodnik, a drybling ma jeden z najlepszych na świecie.
Obecnie przydałby się na Prawa stronę, zawodnicy muszą przy nim podwajać krycie, a wtedy reszta zespołu miałaby więcej miejsca do popisu
2
@normasubiektywna Taki mierny, że w wieku 16 lat Man Utd chciał za niego dawać 160 mln ? Fati ma coś czego nikt się nie nauczy, ma wrodzona łatwość do zdobywania goli, jeśli fizycznie wróci na stary dobry poziom, to może bardzo wiele osiągnąć z Barcelona
0
Myślicie, że jest szansa aby Vini zaczął grać z Mbappe i odwrotnie? Moim zdaniem nie. Obaj walczą o numer 1 na świecie, każdy z nich chce być najlepszy, moim zdaniem Real lepiej by zrobił gdyby sprowadził 9tke typu Nunez itp którzy byliby w cieniu Viniego
0
Mam nadzieję, że odpali