0

Betis wygrywa z Realem i możemy robić przerwę na reprezentacje

3

Fajnie ze dali się tazziemu wypowiedzieć. Ogólnie cieszę się, że on wygrał, najnormalniejszy z tych wszystkich pój...

15

Aktualnie Olmo > Mbappe

3

W obecnej Barcelonie każdy zawodnik zapierdziela na 110%

1

Piekna Barca. Morale po takim meczu +1000

0

@Luciano99 Nie przesadzaj ...

0

A może Cubarsi jako Defensywny pomocnik ? Przegląd pola ma dobry, umie posłać dluga przecinająca piłkę i w obronie też sobie dobrze radzi

0

@Azrik uwierz w siebie, możesz jeszcze być kimś, życie nie kończy się na internecie ;)
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;)

0

@Azrik Pójdź do pracy, zapoznaj kolegów, może jakaś dziewczynę i będzie fajnie

8

@Azrik ale musisz mieć smutne życie xd wszędzie doszukujesz się problemu

0

Bylem sceptycznie nastawiony do tego transferu, pierwszym meczem zamknął mi buzię, mam nadzieję, że da nam wiele dobrego

0

Dele Alli w wieku 21 lat - 146 Meczy 46 goli 41 asyst
Bellingham w wieku 21 lat - 150 Meczy 30 goli 30 asyst.

Źródło sarcastic_titash

0

@Lisek za kasę

3

Czy uważacie, że Fermin jest troszkę niedocenianany w Barcelonie ?

0

@Kinginiesta Filmiki na kanale Barcy, storki z treningow

0

@vangoor Ferran ostatnio dość fajnie zagrał

0

Może to głupie, ale mocno czekam na powrót Fatiego, podczas przygotowań do sezonu wyglądał obiecująco. Jestem ciekaw jak wyjdzie mu ten sezon, myślę że to jego ostatnia szansa i mam dziwne przeczucie, że ja wykorzysta

0

@Salchent wątpię

0

Wiadomo co z Fatim ? Kiedy może wrócić do treningów i grania ?

2

@scorpion93 przecież jest napisane, że ATM placi za samo wypożyczenie 3mln ?

1

Ja to chyba inne mecze kiedyś oglądałem xd
Moim zdaniem Pedri przed kontuzja był mega kotem jeśli chodzi o odbiór piłki.

0

@DonPancio jak dla mnie gra poprawnie beż większego szału, kilka małych błędów, ale Xubarsi dzisiaj slabiutko

0

@partymaker Właśnie Raphinha dzisiaj popisuje się świetnymi przyjeciami

2

Podoba mi się dzisiejsza Barca.
Ferran, Lewy i Raphinha szukają fajnej gierki na małym polu

2

@norbi77 dokładnie.

0

@Derean co ty gadasz, gramy lepiej, dużo lepiej , Atletletic to widzi i gra na czas

2

Barca robi się Memem

5

@Jacento2105 żeby się nie okazało że ten Chiesa zrobi lepsza robotę biz Mbappe. Kaka szedł do Realu jako najlepszy piłkarz na swiecje

4

Zmarnowane ? Bardziej bramkarz zachował się dobrze, pech i tyle, ale czy to były 100tki ? Pierwszy strzal może tak

2

Peszko coś wspominał, że Szczęsny ma przejść do RM, myślicie, że jest taka szansa ? Ogólnie Szczęsny fajna opcja jak za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?