kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Betis wygrywa z Realem i możemy robić przerwę na reprezentacje
3
Fajnie ze dali się tazziemu wypowiedzieć. Ogólnie cieszę się, że on wygrał, najnormalniejszy z tych wszystkich pój...
15
Aktualnie Olmo > Mbappe
3
W obecnej Barcelonie każdy zawodnik zapierdziela na 110%
1
Piekna Barca. Morale po takim meczu +1000
0
@Luciano99 Nie przesadzaj ...
0
A może Cubarsi jako Defensywny pomocnik ? Przegląd pola ma dobry, umie posłać dluga przecinająca piłkę i w obronie też sobie dobrze radzi
0
@Azrik uwierz w siebie, możesz jeszcze być kimś, życie nie kończy się na internecie ;)
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;)
0
@Azrik Pójdź do pracy, zapoznaj kolegów, może jakaś dziewczynę i będzie fajnie
8
@Azrik ale musisz mieć smutne życie xd wszędzie doszukujesz się problemu
0
Bylem sceptycznie nastawiony do tego transferu, pierwszym meczem zamknął mi buzię, mam nadzieję, że da nam wiele dobrego
0
Dele Alli w wieku 21 lat - 146 Meczy 46 goli 41 asyst
Bellingham w wieku 21 lat - 150 Meczy 30 goli 30 asyst.
Źródło sarcastic_titash
0
@Lisek za kasę
3
Czy uważacie, że Fermin jest troszkę niedocenianany w Barcelonie ?
0
@Kinginiesta Filmiki na kanale Barcy, storki z treningow
0
@vangoor Ferran ostatnio dość fajnie zagrał
0
Może to głupie, ale mocno czekam na powrót Fatiego, podczas przygotowań do sezonu wyglądał obiecująco. Jestem ciekaw jak wyjdzie mu ten sezon, myślę że to jego ostatnia szansa i mam dziwne przeczucie, że ja wykorzysta
0
@Salchent wątpię
0
Wiadomo co z Fatim ? Kiedy może wrócić do treningów i grania ?
2
@scorpion93 przecież jest napisane, że ATM placi za samo wypożyczenie 3mln ?
1
Ja to chyba inne mecze kiedyś oglądałem xd
Moim zdaniem Pedri przed kontuzja był mega kotem jeśli chodzi o odbiór piłki.
0
@DonPancio jak dla mnie gra poprawnie beż większego szału, kilka małych błędów, ale Xubarsi dzisiaj slabiutko
0
@partymaker Właśnie Raphinha dzisiaj popisuje się świetnymi przyjeciami
2
Podoba mi się dzisiejsza Barca.
Ferran, Lewy i Raphinha szukają fajnej gierki na małym polu
2
@norbi77 dokładnie.
0
@Derean co ty gadasz, gramy lepiej, dużo lepiej , Atletletic to widzi i gra na czas
2
Barca robi się Memem
5
@Jacento2105 żeby się nie okazało że ten Chiesa zrobi lepsza robotę biz Mbappe. Kaka szedł do Realu jako najlepszy piłkarz na swiecje
4
Zmarnowane ? Bardziej bramkarz zachował się dobrze, pech i tyle, ale czy to były 100tki ? Pierwszy strzal może tak
2
Peszko coś wspominał, że Szczęsny ma przejść do RM, myślicie, że jest taka szansa ? Ogólnie Szczęsny fajna opcja jak za darmo.