0

@Borneo Rodrygo to jeden z najlepszych zawodników na świecie i marnuje się w tym RM

0

@Tomason mi pomogło kupienie bidonu 1l, wiem, że muszę wypić minimum 3 przez cały dzień i tyle, nosisz go przy tyłku i cały czas małymi lykami do przodu

0

Casado w 90 minucie był aktywniejszy i szybszy niż w poprzednim sezonie Romeu po pierwszym gwizdku sędziego.

2

@Messibestplayerintheworld
Inny styl, obaj są świetni

11

Czytam komentarze i nie widzę nic o Casado.
A więc. Dla mnie Pan Piłkarz !
Długo czekał na swoją szansę, ale wykorzystuje ją w 100%.

3

Zapomniał dodać, że później sędzia oszukał Barcelonę, nie uznał bramki Bojana i dzięki temu miał okazję zagrać w Finale LM

0

@LukaszFan po lewej stronie też się dobrze czuje ;)
Myślę, że będzie się wymieniał pozycjami z Raphinha

0

Na zdjęciu grupowym po meczu, na którym Kounde trzyma koszulkę z cyfra "100", są gracze kontuzjowany, ale nie ma Szczęsnego. Hmmm ?

11

Teraz każdy wysoki Napastnik, jest nowym Haalandem xd

0

@LukaszFan Techniki nie stracił na pewno, a po filmikach z treningów widać, że jest dużo szybszy i bardziej dynamiczny od pozostałych pomocników

7

Dzban straszny.

0

@Kaziol47 A czemu ma podpisywać się na czymś z czym się nie zgadza ?

2

Niech dalej sie obraża, że trener ściąga go z boiska w 70 minucie ;)

0

@karci0 odchyly, że tego piłkarza czy klubu ?

0

@HypeR być może;) nie siedzę cały dzień w internecie

4

Napastnik Wolfsburga, Kevin Behrens został zawieszony w klubie, ponieważ odmówił podpisania koszulki w tęczowym kolorze! Gdy został poproszony o wyjaśnienia, miał odpowiedzieć:

"Nie podpiszę tej piep****** ge***skiej koszulki"

0

"To był prawdziwy zaszczyt i przywilej spędzić z Tobą te wszystkie lata w reprezentacji Hiszpanii. Razem osiągaliśmy wielkie rzeczy” - Sergio Ramos do Andresa Iniesty

7

Fatiego dalej szuka pilka w polu karnym, oby omijały go kontuzje i wszedł w rytm meczowy

1

@jondeca To chyba nie pamiętasz jak grał Bojan, gdyby sędzia nas nie przekręcił, to dałby nam awans do Finału LM w meczu z Interem, swojego czasu Bojan wygryzł ze składu samego Ibre, to mówi wiele o jego talencie na tamten moment.
A porównanie Yamala i Bojana, nie ma sensu bo to 2ch innych zawodników z innym style i pozycja

0

A ja mam przeczucie, że Fati odpali ;)
Pamiętajmy, że Raphinha też był do wyje... przed sezonem

0

@okiemtypera_lucaxx95
Fati swojego czasu był top

0

Jestem ciekaw co będzie w stanie wycisnąć Flick z Fatiego i FDJ

0

.@Roobo dzieki.

5

@NeroTFP1 przed sezonem 99 % użytkowników chciało go sprzedać;)

0

Wczoraj nie mogłem obejrzeć meczu, jak wypadł FDJ i Fati ?

2

Fajny moment żeby Ansu dostal czas

1

@Luciano99 xddddd jestes memem

0

@MesQueUnClub_87 problem z głowy, oddali mi pieniądze,mimo że pudełko było otwarte

0

@Kazragore ponoć przez USB można podłączyć napęd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?