kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Rodrygo to jeden z najlepszych zawodników na świecie i marnuje się w tym RM
0
@Tomason mi pomogło kupienie bidonu 1l, wiem, że muszę wypić minimum 3 przez cały dzień i tyle, nosisz go przy tyłku i cały czas małymi lykami do przodu
0
Casado w 90 minucie był aktywniejszy i szybszy niż w poprzednim sezonie Romeu po pierwszym gwizdku sędziego.
2
@Messibestplayerintheworld
Inny styl, obaj są świetni
11
Czytam komentarze i nie widzę nic o Casado.
A więc. Dla mnie Pan Piłkarz !
Długo czekał na swoją szansę, ale wykorzystuje ją w 100%.
3
Zapomniał dodać, że później sędzia oszukał Barcelonę, nie uznał bramki Bojana i dzięki temu miał okazję zagrać w Finale LM
0
@LukaszFan po lewej stronie też się dobrze czuje ;)
Myślę, że będzie się wymieniał pozycjami z Raphinha
0
https://www.instagram.com/reel/C8wasUlNsIw/?igsh=OXl3cHl2bTNxbnNq
True story
0
Na zdjęciu grupowym po meczu, na którym Kounde trzyma koszulkę z cyfra "100", są gracze kontuzjowany, ale nie ma Szczęsnego. Hmmm ?
11
Teraz każdy wysoki Napastnik, jest nowym Haalandem xd
0
@LukaszFan Techniki nie stracił na pewno, a po filmikach z treningów widać, że jest dużo szybszy i bardziej dynamiczny od pozostałych pomocników
7
Dzban straszny.
0
@Kaziol47 A czemu ma podpisywać się na czymś z czym się nie zgadza ?
2
Niech dalej sie obraża, że trener ściąga go z boiska w 70 minucie ;)
0
@karci0 odchyly, że tego piłkarza czy klubu ?
0
@HypeR być może;) nie siedzę cały dzień w internecie
4
Napastnik Wolfsburga, Kevin Behrens został zawieszony w klubie, ponieważ odmówił podpisania koszulki w tęczowym kolorze! Gdy został poproszony o wyjaśnienia, miał odpowiedzieć:
"Nie podpiszę tej piep****** ge***skiej koszulki"
0
"To był prawdziwy zaszczyt i przywilej spędzić z Tobą te wszystkie lata w reprezentacji Hiszpanii. Razem osiągaliśmy wielkie rzeczy” - Sergio Ramos do Andresa Iniesty
7
Fatiego dalej szuka pilka w polu karnym, oby omijały go kontuzje i wszedł w rytm meczowy
1
@jondeca To chyba nie pamiętasz jak grał Bojan, gdyby sędzia nas nie przekręcił, to dałby nam awans do Finału LM w meczu z Interem, swojego czasu Bojan wygryzł ze składu samego Ibre, to mówi wiele o jego talencie na tamten moment.
A porównanie Yamala i Bojana, nie ma sensu bo to 2ch innych zawodników z innym style i pozycja
0
A ja mam przeczucie, że Fati odpali ;)
Pamiętajmy, że Raphinha też był do wyje... przed sezonem
0
@okiemtypera_lucaxx95
Fati swojego czasu był top
0
Jestem ciekaw co będzie w stanie wycisnąć Flick z Fatiego i FDJ
0
.@Roobo dzieki.
5
@NeroTFP1 przed sezonem 99 % użytkowników chciało go sprzedać;)
0
Wczoraj nie mogłem obejrzeć meczu, jak wypadł FDJ i Fati ?
2
Fajny moment żeby Ansu dostal czas
1
@Luciano99 xddddd jestes memem
0
@MesQueUnClub_87 problem z głowy, oddali mi pieniądze,mimo że pudełko było otwarte
0
@Kazragore ponoć przez USB można podłączyć napęd