1

Za 14 mln ? Jeśli to prawda, to nic tylko brać go.

0

Myślę, że będzie wypożyczenie

0

@gruchaxd7 Polac Ci ;)
Moim zdaniem też dobry ruch, Barca zbyt dużo straciła na tym, że zawodnicy kończą karierę u nas, albo kończą się im kontrakty.

0

@MagdJanko MC ^^

0

@333tricampeones333
Nie przesadzaj, bywało "lepiej"

0

Jak zagrał Casado I Bernal przeciwko Valeni ?

0

@Conradxc Milan i Arsenal nie wrócili? Mhm xd

2

@poskus Ja pamiętam jego słowa na początku kadencji: "będzie wiele niezrozumiałych ruchów oraz transferów, aby uratować klub"
Jeśli wrócimy do zasady 1do1, to dla mnie kadencja na plus.
Pamiętam jak obejmował stanowisko i wszyscy pisali, że lata beż tytułu przed nami i że przez najbliższe 4 lata możemy zapomnieć o dużym nazwisku do klubu. Jednak nie wygląda to najgorzej i jeśli to ma być nasz etap przejściowy to jestem mega zadowolony ;) spójrzcie na Man utd, Milan, Arsenal itp zobaczcie ich etapy przejściowe.

Edit: dodam, że nie oczekiwałem gruszek na wierzbie

0

@abram3k Myślę, że w następnym meczu strzela Hat-tricka i nagle wszyscy piszą jakim dobrym zawodnikiem jest. Nie widziałem wczorajszego meczu, ale szczerze mówiąc, wolę Ferrana w ataku niż Lewego

0

Wczoraj nie mogłem oglądać meczu, jak wyglądała Barca ? Byliśmy lepsi ? Jest jakaś nadzieja ? Widać jakąś zmianę?

3

@Katalończyk 99 Mi to samo napisał, więc potwierdzone info

2

@Hajny a jaki z nim problem ? Jak dla mnie na razie nasza najlepsza opcja na lewa stronę, zrozumcie ze jeśli będzie zdrowy Balde, to on będzie skrzydłowym, a "skrzydlowy" będzie pomagał i schodził w środku pola

0

Myślicie ze Gamrot został znów oszukany ? Jak dla mnie 2:1 dla Gamera

0

@Kapitan9 a może ma kontuzje lub jakies dolegliwości?

4

Prawda jest taka, że on nie dostał jeszcze prawdziwej szansy, mam nadzieje, ze nie pozbywamy się go zbyt szybko ;)

2

@juarez 6 cm to dla ciebie Jedynie xd ?

7

@Ojciec5tkidzieci
Dla mnie Wojsko to jeden wielki syf:)
Oczywiście, że musimy mieć żołnierzy, ale to jest rozdawanie pieniędzy za darmo, siedzisz cały dzień na koszarach i palisz debila, że pracujesz

3

Cesc Fabregas:
Gratulacje dla Nico Williamsa za odrzucenie oferty Barcelony. Zostanie w Bilbao, a jego ambicją będzie zajęcie szóstego lub siódmego miejsca w lidze. Jego najwyższymi aspiracjami będzie strzelanie goli z Getafe i szalone świętowanie. Odrzucił ofertę najlepszego klubu na świecie i szansę gry w Lidze Mistrzów i na Camp Nou. Myślę, że ten chłopak jest szalony, ale powinien sobie zdać sprawę, że Barcelona różni się od innych drużyn. Jeśli złożymy Ci propozycję, a Ty odmówisz, pociąg już drugi raz nie przejedzie. Pamiętam, jak lata temu Barcelona złożyła ofertę Verrattiemu, gdy grał w Paryżu, a Verratti odmówił. Rok później jego agent przyszedł i błagał Barcelonę o transfer, ale Barcelona odmówiła, bo Barcelona składa Ci ofertę tylko raz .

0

Wiadomo czemu Nico Williams na ławce?

5

Popełniamy spory błąd;)
Za kilka lat wróci za 60 mln ;)

0

@Dankho94isback zbyt późno odmlodzilismy zespół i nie byliśmy cierpliwi jeśli chodzi o młodych zawodników;)

1

@Safrani kradziez batonika pół roku ? Co za bzdury ty opowiadasz xd
Mandat i tyle

0

Oby byli zmęczeni ciężkimi przygotowaniami do sezonu ;)

0

Ferran oddał faul

0



Dziękujemy;)!

6

Malczynski serio ? Xd

0

@Rastafarnianin w tym roku nie ma Igrzysk. ;)

0

@Elvisek Na olmo też nie mieliśmy, już skończcie pierdzielić z tym nie mamy kasy, nie mam kasy... bo to żałosne;)

0

@DJ6 Pedri nie ma kondycji ? Chyba wracajacy po kontuzji( co ostatnio jest dość częste) ale tak to zapierniczal za 3ech

0

@DJ6 Pedri gra naprawdę świetnie w odbiorze, myślę że on właśnie może być testowany na pozycji takiego łącznika, coś ala w presezonie Casado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?