kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za 14 mln ? Jeśli to prawda, to nic tylko brać go.
0
Myślę, że będzie wypożyczenie
0
@gruchaxd7 Polac Ci ;)
Moim zdaniem też dobry ruch, Barca zbyt dużo straciła na tym, że zawodnicy kończą karierę u nas, albo kończą się im kontrakty.
0
@MagdJanko MC ^^
0
@333tricampeones333
Nie przesadzaj, bywało "lepiej"
0
Jak zagrał Casado I Bernal przeciwko Valeni ?
0
@Conradxc Milan i Arsenal nie wrócili? Mhm xd
2
@poskus Ja pamiętam jego słowa na początku kadencji: "będzie wiele niezrozumiałych ruchów oraz transferów, aby uratować klub"
Jeśli wrócimy do zasady 1do1, to dla mnie kadencja na plus.
Pamiętam jak obejmował stanowisko i wszyscy pisali, że lata beż tytułu przed nami i że przez najbliższe 4 lata możemy zapomnieć o dużym nazwisku do klubu. Jednak nie wygląda to najgorzej i jeśli to ma być nasz etap przejściowy to jestem mega zadowolony ;) spójrzcie na Man utd, Milan, Arsenal itp zobaczcie ich etapy przejściowe.
Edit: dodam, że nie oczekiwałem gruszek na wierzbie
0
@abram3k Myślę, że w następnym meczu strzela Hat-tricka i nagle wszyscy piszą jakim dobrym zawodnikiem jest. Nie widziałem wczorajszego meczu, ale szczerze mówiąc, wolę Ferrana w ataku niż Lewego
0
Wczoraj nie mogłem oglądać meczu, jak wyglądała Barca ? Byliśmy lepsi ? Jest jakaś nadzieja ? Widać jakąś zmianę?
3
@Katalończyk 99 Mi to samo napisał, więc potwierdzone info
2
@Hajny a jaki z nim problem ? Jak dla mnie na razie nasza najlepsza opcja na lewa stronę, zrozumcie ze jeśli będzie zdrowy Balde, to on będzie skrzydłowym, a "skrzydlowy" będzie pomagał i schodził w środku pola
0
Myślicie ze Gamrot został znów oszukany ? Jak dla mnie 2:1 dla Gamera
0
@Kapitan9 a może ma kontuzje lub jakies dolegliwości?
4
Prawda jest taka, że on nie dostał jeszcze prawdziwej szansy, mam nadzieje, ze nie pozbywamy się go zbyt szybko ;)
2
@juarez 6 cm to dla ciebie Jedynie xd ?
7
@Ojciec5tkidzieci
Dla mnie Wojsko to jeden wielki syf:)
Oczywiście, że musimy mieć żołnierzy, ale to jest rozdawanie pieniędzy za darmo, siedzisz cały dzień na koszarach i palisz debila, że pracujesz
3
Cesc Fabregas:
Gratulacje dla Nico Williamsa za odrzucenie oferty Barcelony. Zostanie w Bilbao, a jego ambicją będzie zajęcie szóstego lub siódmego miejsca w lidze. Jego najwyższymi aspiracjami będzie strzelanie goli z Getafe i szalone świętowanie. Odrzucił ofertę najlepszego klubu na świecie i szansę gry w Lidze Mistrzów i na Camp Nou. Myślę, że ten chłopak jest szalony, ale powinien sobie zdać sprawę, że Barcelona różni się od innych drużyn. Jeśli złożymy Ci propozycję, a Ty odmówisz, pociąg już drugi raz nie przejedzie. Pamiętam, jak lata temu Barcelona złożyła ofertę Verrattiemu, gdy grał w Paryżu, a Verratti odmówił. Rok później jego agent przyszedł i błagał Barcelonę o transfer, ale Barcelona odmówiła, bo Barcelona składa Ci ofertę tylko raz .
0
Wiadomo czemu Nico Williams na ławce?
5
Popełniamy spory błąd;)
Za kilka lat wróci za 60 mln ;)
0
@Dankho94isback zbyt późno odmlodzilismy zespół i nie byliśmy cierpliwi jeśli chodzi o młodych zawodników;)
1
@Safrani kradziez batonika pół roku ? Co za bzdury ty opowiadasz xd
Mandat i tyle
0
Oby byli zmęczeni ciężkimi przygotowaniami do sezonu ;)
0
Ferran oddał faul
0
Dziękujemy;)!
6
Malczynski serio ? Xd
0
@Rastafarnianin w tym roku nie ma Igrzysk. ;)
0
@Elvisek Na olmo też nie mieliśmy, już skończcie pierdzielić z tym nie mamy kasy, nie mam kasy... bo to żałosne;)
0
@DJ6 Pedri nie ma kondycji ? Chyba wracajacy po kontuzji( co ostatnio jest dość częste) ale tak to zapierniczal za 3ech
0
@DJ6 Pedri gra naprawdę świetnie w odbiorze, myślę że on właśnie może być testowany na pozycji takiego łącznika, coś ala w presezonie Casado