kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I teraz będzie Ko ;)
0
@Blolo więcej czystych ciosów? Aż sprawdzę po walce ;)
0
@Reviven no tak ;) hitem jest, że wy 1 rundę dajecie dla Usyka xd
Maks 7 runda Ko
0
Chyba oglądam inna walkę, jak dla mnie Wszytskie rundy dla Tysona
1
Z całym szacunkiem do Xaviego, ale dla dobra Barcy powinien odejść.
1
@Tarins Proste, że tak, tylko na PO.
6
@tristan87 przecież tam pokazali prawdę
0
@Kamiloza91 zobaczymy jak się będzie dogadywać z kolegami z drużyny;) Vini i Mbappe w jednej drużynie? Hmmm może być świetnie, albo całkowicie odwrotnie
1
@Barca398 Jest świetny w tym sezonie
0
@kuz Isak ? Jak dla mnie mega kot
0
@Zoker no dobrze, o gustach się nie dyskutuje.
0
Isak do Barcelony, Christensen do Newcastle.
Myślicie, że realne ? Znalazłem dzisiaj taki news, moim zdaniem mało realne, ale to byłby zajebisty ruch.
0
@Zoker wystarczy zobaczyć jak grał w poprzednim klubie ;) z nim jest taki problem, że średnio wychodzi mu przyjmowanie piłki.
0
@Zoker Toc masz bol 4 liter ? Stary co Cie obchodzi ile ona miała operacji, skoro finał jest taki, że wygląda ladnie i czuje się dobrze w swoim ciele ?
Średniowiecze się kłania.
0
Barca zbyt szybko rezygnuje z młodych graczy którzy mają chwilowe gorsze chwilę, zobaczcie jak Real czekał na odblokowanie swoich młodych gwiazd, przecież Vini w pewnym momencie był memem.
Zobaczcie na jakim poziomie jest teraz Xavi Simons, Kubo,Grimaldo , Todibo , nie oszukujmy ze przydaliby się w obecnym składzie
3
Przecież Xavi powiedzial na konferencji, że Roque jest po kontuzji kostki i mieli go nawet nie powoływać
0
@Zoker ty tak serio ? Weź album ze zdjęciami rodzinnymi i zobacz jak kiedyś kobiety wyglądały, jak się ubierały i jaki był styl, świat się zmienia i albo nadążasz, albo zostajesz w tyle i patrzysz jak inni się rozwijają.
Pamiętaj, lepiej jest się rozwijać niż stać z tyłu i hejtowac ludzi którym w życiu wychodzi i się rozwijają;)
0
@blakkudium Real serio przesadza z transferami, same gwiazdy
0
@Foton moim zdaniem. Anka mega fajna dupa
0
Zamawialiście ciuchy z firmy olavoga ?
Jaka jest ich jakość?
1
I pomyśleć, że taki Grimaldo grał u nas, dziwne, że większe kluby się po niego nie odezwały kiedy odchodził z benfiki bez odstępnego.
1
@zTx i szczęście jak ch xd
0
Tak właśnie wychodzi wprowadzanie defensywnych zawodników.
Najlepsza obrona jest Atak ! Barca też wiele razy przez takie zmiany przegrywała
0
@TR3YWAY yhy. Już to widzę;)
3
@TR3YWAY akurat Fati ma do tego prawo, jest zawodnikiem Barcelony
0
@Cule1234 Nic w tym dziwnego, może i małe szanse na to, ale przecież jeśli przygotuję się dobrze Fizycznie, to może dostanie swoją szansę. A jeśli nie, to wtedy szukać transferu lub wypożyczenia.
3
@Emhyr Najpiekniej grający piłkarz, dzięki niemu zacząłem oglądać Barce ;)
1
Sancho wraca do BVB i zdobywa LM ?
Ale by była historia, szczerze mówiąc, trzymam kciuki za Borussie
0
@bari_94 przecież ci napisałem, że w tych 2ch w/w spotkaniach zagrał więcej niż pół meczu ...
3
Greenwooda skreślacie, ale Patusow z Fame oglądacie ;)