kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart świetnie sobie radził, najlepiej pokazują to straty kiedy jest tyłem do bramki przeciwnika, okej w destrukcji fajnie wygląda, ale nie na tym polega SPD
0
@KamQiX Myślę, że dobrze nam zrobi przegranie ligi ;) gdybyśmy jakimś cudem na farcie wygrali ligę, to ludzie z klubu mieliby wymówkę, że jest wszystko okej i nie trzeba nic zmieniać
0
Nie kumam czemu wiele osób tak się jara Christensem jako SPD, przecież to typowy SO, który świetnie broni, ale w rozgeraniu nic nam nie daje, chyba że chcecie żebyśmy stawiali autobus w polu karnym to okej ;)
Xavi się bardzo wzoruje na Guardioli, jemu przez jakiś czas wychodziła fajnie gra 5 SO w składzie, ale i tam zaczyna już się to sypac. U nas wczoraj w podstawowym składzie było aż 4 SO ! Jak wy chcecie przejąć takim składem kontrolę nad meczem? Przecież to proste, że jeśli my gramy defensywnie to przeciwnik może atakować większą ilością zawodników, ale jeśli byśmy mieli 2 SO, SpD z prawdziwego zdarzenia i bocznych obrońców którzy potrafią podłączyć się wysoko za akcja, to momentalnie przeciwnik musi się wrócić większą ilością zawodników na własną połowę.
0
@kazbychu daje kontrolę w środku pola, daj się młodemu odbudować po kontuzji, fskt zawalił 3cia bramkę;)
0
@Dalhi przecież Christensen był słaby jak barszcz w środku pola, to jest SO,a nie SPD, dopiero po jego zejściu zaczęliśmy walczyć o kontrolę w środku pola.
7
Myślę, ze oglądałem inny mecz, RM nas cisnął niemiłosiernie, w pierwszej połowie Barca nie istniała, Christensen nigdy nie będzie SPD, tylko jest świętym SO, dopiero bo wejściu Pedriego i Fermina w środku pola coś zaczęło się dziać, Fajnie ze Raphinha pokazał się świstu w LM, mam nadzieje ze teraz ktoś się nabierze i kupi go za dobrą sumę.
Musimy się pozbyć Raphinhi i FDJ, możemy na nich zarobić mimo wszystko dobre pieniądze i wzmocnić skład przed nadchodzącym sezonem.
0
@kazbychu Pedri xd ?
0
Druga połowa lepsza od pierwszej, ale może i dobrze się stało? Teraz może Xavi da więcej pograć Ferminowi, Roque itp
3
Bramka Pedriego
2
Modric fauluje Pedriego i pokazuje do sędziego, że chce faul xd
0
Vinicius nie był wcześniej na spalonym ?
0
@macio_944 bez Christensena i Raphinhi
1
Fermin ma kokones
0
Zdejmij jeszcze Raphinhe i gra jakoś będzie wyglądała
0
@kuz właśnie teraz dopiero mamy
0
Brawo xavi za zmiany !
Christensen na SPD to pomyłka
0
@abram3k xd xd xd rodzice pewnie są z ciebie mega dumni ;)
0
@sevs gdzie mamy kontrolę? Przecież nie w tym meczu
3
Christensen właśnie udowadnia, że jego pozycja to SO;)
0
@abram3k ale jestes odpad, po co moich bliskich w to mieszasz ? Spać bo jutro do szkoły
0
@kacper_fcb hahahah, co robi ? Dziury i duble pozycji?
0
@Nikarams to który taki dobry ? Christensen bo strzelił bramkę?
0
A Raphinha najsłabszy na boisku, nie dość że robi dziury to i w ataku nic nie daje ;)
0
Barca gra na stojąco, zero ruchu bez piłki, cały środek do wymiany ;) na czele z Christensen i Gundoganem
0
Barca jest dzisiaj słaba, ale wydaje mi się że bramka była... nie wierze, ze tako stadion nie miał lepszej kamery
2
Myślę że gol...
0
@abram3k przestań, idź spać;)
2
Cancelo ewidentnie zmęczony sezonem, jeszcze miesiąc temu był naszym najlepszym zawodnikiem
2
Wszyscy jadą na FDJ, a gdzie jest Gubdogan ? Nie robi błędów w obronie, bo gra zbyt wysoko, a też nic nie pokazał dzisiaj
0
@FCB_dimiC tak czy siak, real robi nam dzisiaj dzieciaka na boisku