kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ On ma taką łatwość w zdobywaniu bramek ...
0
BRUNO ATAKUJE CRISTIANO!
Bruno Fernandes:Euro 2024? Ciężko jest wygrać taki turniej grając praktycznie cały czas w 10-tke.
Taka jest prawda i trzeba to powiedzieć. Każdy widział, że graliśmy jakbyśmy nie mieli jednego piłkarza.
Na tym poziomie nie da się osiągnąć sukcesu, jeżeli cała drużyna jest ustawiona pod jednego piłkarza, który nie strzela goli. To samo było w Manchesterze United.
Trzeba wiedzieć kiedy zjeść ze sceny. Mam dosyć tego teatru. Nie wiem czy wystąpię na następnym mundialu jeżeli ma to wyglądać w ten sam sposob. Gość dostaje 20 wrzutek w meczu i oddaje jeden strzał i to jeszcze trybuny.
To prawdziwa wypowiedź?
0
https://www.instagram.com/stories/fcbarcelona/3411230658545176937?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MWRodXc4b29wZnR2Zg==
Ansu się bawi ;D
0
@kanver_ przecież może wrócić do dobrego przygotowania fizycznego
2
@DamianPSV Ja tam bym znalazł dla niego miejsce ;)
2
@korn234 Ale kontuzje i osłabienie można ominąć
5
@Faro Idiotyczne zachowanie jednego, jak i drugiego ;)
14
@malicinho Co ty gadasz za głupoty. Weź Barana w ścianę... widziałeś co Kros mu zrobil ? Dla mnie to dzban, a sędzia który nie dał ku kary, JesCze większy dzban
0
@normasubiektywna Dla mnie jako DM jest porażka
1
@DonPancio Fajnych znałeś gości xd
0
@JarekS Jak dla mnie , lewa strona ataku jest priorytetm do wzmocnienia, a taka "wymiana" ma sens. Raphinha nie pogra na Prawej stronie, bo mamy Yamala, więc czemu mamy go trzymać?
1
@Pustelnik xd , ja mam gdzieś te wszystkie numery na koszulce, jeśli wróci do sprawności fizycznej jak z przed kontuzji to niech gra i z 1ka na plecach, jeśli będzie upasiony i wolny jak w poprzednim sezonie, to lepiej niech odejdzie ;) nie oszukujmy się, ale nawet jako rezerwowy będzie grozny. Jedynie mam nadzieję, że dogada się z klubem, podpisze nowy kontrakt z mniejszą wypłata
5
Yamal tak jak mlody Vini, wszystko pięknie, ale celownik do poprawy
0
Nico dawaj do Barcy, zapraszamy ;D
0
Fabian Ruiz też bardzo dobry turniej
0
@SelloutCrowd Ale robi dużo miejsca dla kolegów i biega bardzo dużo bez piłki.
1
Pedri co Piła ...
0
I zaczyna się mecz !
0
@Gibbon_FCB już go nie chcecie sprzedawać? Przecież przed Euro 90% użytkowników go wywalało z klubu
0
@kuz Może w dryblingu był gorszy, ale też był świetny...
0
@kuz już nie pier... Fati też był kozakiem swojego czasu,a wykończenie miał top.
4
Przed Euro bylem przeciwny transferowi Nico, a teraz mega chciałbym żeby do nas dołączył.
1
@chavez zależy na co patrzmy, jeśli ogólnie na całą Karierę to tak, ale jeśli chodzi o Prime, to moim zdaniem R10 mocno miesza w top3
7
@Faro zwłaszcza jak chce zabijać naszych w ciemniej ulicy xd
0
@Firestone Ale wiesz, że on nie jest ani 9tka, ani skrzydłowym?
W Benfice grał jako podwieszony Napastnik?
5
@Pyrzo_Barca Co ty za bzdury wygadujesz, bardzo często skrzydłowym robi różnicą, nawet to po ktorej stronie graja.
0
@Firestone a w którym klubie poza Benfica grał na swojej pozycji?
0
Jeśli oddali Desta za darmo, to są głąbami
0
@normasubiektywna mnie osobiście Fati zaskoczył mega, zrzucił zbędne KG i wygląda naprawdę dobrze. Oby namieszał
5
OFICJALNIE: Holenderskie NAC Breda zaprezentowało koszulki na sezon 2024/2025.
Domowe trykoty nawiązują do historii miasta wyzwolonego 29 października 1944 roku spod niemieckiej okupacji przez 1 Dywizję Pancerną pod dowództwem generała Stanisława Maczka i mają na celu złożenie hołdu polskim żołnierzom.
Na koszulkach możemy dostrzec nazwiska poległych w bitwie, napisane w języku polskim podziękowania oraz godło Polski z wizerunkiem orła białego.
Sprzedaż koszulek już od jutra (28/06) od godziny 14:00.