0

@DJ6 Pedri nie ma kondycji ? Chyba wracajacy po kontuzji( co ostatnio jest dość częste) ale tak to zapierniczal za 3ech

0

@DJ6 Pedri gra naprawdę świetnie w odbiorze, myślę że on właśnie może być testowany na pozycji takiego łącznika, coś ala w presezonie Casado

0

Martin Braithwaite zdecydował się opuścić Espanyol Barcelona z powodu złego traktowania go przez zarząd klubu. Teraz zdecydował się KUPIĆ klub i zwolnić obecny zarząd w ramach zemsty!

Dla przypomnienia Braithwaite jest jednym z najbogatszych piłkarzy na świecie. Duńczyk prywatnie jest biznesmenem. Jedna z jego firm zajmująca się nieruchomościami w USA jest warta ponad 250 milionów euro. Oprócz tego jest właścicielem marki odzieżowej, a także wielu restauracji we Francji i Hiszpanii ????

3

Szkoda, że Alvarez poszedł do ATM, a nie do nas ;/

1

@Midast wszystko co piszą gazety to prawda ?

0

@FCB_dimiC W Ajaxie był kozakiem

1

@Messibestplayerintheworld a moim zdaniem Mbappe, Vinicius i Bellingham to zbyt dużo jak na Real, myślę, że zaczną się podziały

0

@Katalończyk 99 Mogliśmy go wypożyczyć i zobaczyć jak będzie się rozwijał, nie oszukujmy się, ale o olmo juz od dawna jest głośno

4

Olmo odchodzi 10 lat temu za darmo, żeby teraz wrócić za jakieś 60.mln pewnie xd

0

Ten teansfer ma sens, tylko jeśli chcemy zarobić jakieś "duże pieniądze" na Gavim lub Pedrim

0

@esem91 witam w klubie ;D

4

Lepiej żeby teraz go sprzedać np za 20 30 mln. Niż żeby odszedł za darmo za rok ;)

1

Czyli co, Marc Bernal nowy Busquets ?

0

@Tuc Lepiej wierzyć w twoje przeczucia ?

1

@BarcaKings965212 że niby Realu ?
Myślę, że zbyt dużo indywidualności i zbyt dużo ego w jednej drużynie, Vini, Mbappei Bellingham są w swoich najlepszych momentach kariery, każdy z nich będzie chciał zostać numerem 1

2

@Midast Piszesz głupoty, akurat kiedy Fati był w gazie to Messi wypadał cieniutko. Fati strzelał bramki z niczego, szkoda chlipaka i tyle. Kontuzje niszczą mu karierę

3

@Lokusekpl ty uważasz inaczej i pewnie musimy ci zaufać.

2

@Rupert_Haubica wtf xd a PSG to nie klub ? Obecnie lepiej stoją na nogach niż Barca

0

@Arden aaaa, ale za to z 15 innych piłkarzy jest już w Barcelonie ;) wierzysz w to co pisza gazety ?

0

@Patry10 a co ma jedno do drugiego ? Pisałeś o kredytach, to ci odpowiedzalem

0

@Patry10 większość klubów bierze kredyty na zakup piłkarzy

0

@Mroziu a Gavi ?

2

@Mavcin1980 Olmo ? Nie wiem jakim ustawieniem chce grać trener. Ale myślę, że nie mamy dla niego miejsca. Najprawdopodobniej zagramy 4231, 9tka ? Nie, skrzydła? Jeśli przyjdzie Nico, to też nie , za napastnikiem? Jeśli wrócą Pedri i Gavi ? Też wątpię. Więc troszkę drogi transfer jak na rezerwowego

0

Panowie, Jakie atrakcje i konkursy na imprezę tematyczna Safari ?

0

@TaleOfUs a to czemu ? Bo odszedł z Barcy która na niego nie stawiała?

2

Thiago jako grający trener ? Xd myślę że dałby jeszcze rade namieszać w naszym skladzie

0

@Firestone a ja bym wolał żeby wrócił do formy, wtedy jestem spokojny o najbliższe sezony

0

Ansu Fati wyglada naprawdę dobrze na filmikach z treningu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?