kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DJ6 Pedri nie ma kondycji ? Chyba wracajacy po kontuzji( co ostatnio jest dość częste) ale tak to zapierniczal za 3ech
0
@DJ6 Pedri gra naprawdę świetnie w odbiorze, myślę że on właśnie może być testowany na pozycji takiego łącznika, coś ala w presezonie Casado
0
Martin Braithwaite zdecydował się opuścić Espanyol Barcelona z powodu złego traktowania go przez zarząd klubu. Teraz zdecydował się KUPIĆ klub i zwolnić obecny zarząd w ramach zemsty!
Dla przypomnienia Braithwaite jest jednym z najbogatszych piłkarzy na świecie. Duńczyk prywatnie jest biznesmenem. Jedna z jego firm zajmująca się nieruchomościami w USA jest warta ponad 250 milionów euro. Oprócz tego jest właścicielem marki odzieżowej, a także wielu restauracji we Francji i Hiszpanii ????
3
Szkoda, że Alvarez poszedł do ATM, a nie do nas ;/
1
@Midast wszystko co piszą gazety to prawda ?
0
@FCB_dimiC W Ajaxie był kozakiem
1
@Messibestplayerintheworld a moim zdaniem Mbappe, Vinicius i Bellingham to zbyt dużo jak na Real, myślę, że zaczną się podziały
0
@Katalończyk 99 Mogliśmy go wypożyczyć i zobaczyć jak będzie się rozwijał, nie oszukujmy się, ale o olmo juz od dawna jest głośno
4
Olmo odchodzi 10 lat temu za darmo, żeby teraz wrócić za jakieś 60.mln pewnie xd
0
Ten teansfer ma sens, tylko jeśli chcemy zarobić jakieś "duże pieniądze" na Gavim lub Pedrim
0
@esem91 witam w klubie ;D
4
Lepiej żeby teraz go sprzedać np za 20 30 mln. Niż żeby odszedł za darmo za rok ;)
1
Czyli co, Marc Bernal nowy Busquets ?
0
@Tuc Lepiej wierzyć w twoje przeczucia ?
1
@BarcaKings965212 że niby Realu ?
Myślę, że zbyt dużo indywidualności i zbyt dużo ego w jednej drużynie, Vini, Mbappei Bellingham są w swoich najlepszych momentach kariery, każdy z nich będzie chciał zostać numerem 1
2
@Midast Piszesz głupoty, akurat kiedy Fati był w gazie to Messi wypadał cieniutko. Fati strzelał bramki z niczego, szkoda chlipaka i tyle. Kontuzje niszczą mu karierę
3
@Lokusekpl ty uważasz inaczej i pewnie musimy ci zaufać.
2
@Rupert_Haubica wtf xd a PSG to nie klub ? Obecnie lepiej stoją na nogach niż Barca
0
@Arden aaaa, ale za to z 15 innych piłkarzy jest już w Barcelonie ;) wierzysz w to co pisza gazety ?
0
https://www.instagram.com/stories/fcbarcelona/3416357131495948850?utm_source=ig_story_item_share&igsh=dW0zYncxZTc2OW9k
Ansu namiesza w tym sezonie, robice screeny
0
@Patry10 a co ma jedno do drugiego ? Pisałeś o kredytach, to ci odpowiedzalem
0
@Patry10 większość klubów bierze kredyty na zakup piłkarzy
0
@Mroziu a Gavi ?
2
@Mavcin1980 Olmo ? Nie wiem jakim ustawieniem chce grać trener. Ale myślę, że nie mamy dla niego miejsca. Najprawdopodobniej zagramy 4231, 9tka ? Nie, skrzydła? Jeśli przyjdzie Nico, to też nie , za napastnikiem? Jeśli wrócą Pedri i Gavi ? Też wątpię. Więc troszkę drogi transfer jak na rezerwowego
0
Panowie, Jakie atrakcje i konkursy na imprezę tematyczna Safari ?
0
@TaleOfUs a to czemu ? Bo odszedł z Barcy która na niego nie stawiała?
2
Thiago jako grający trener ? Xd myślę że dałby jeszcze rade namieszać w naszym skladzie
0
@Firestone a ja bym wolał żeby wrócił do formy, wtedy jestem spokojny o najbliższe sezony
1
@szymonekk
https://www.instagram.com/stories/fcbarcelona/3413405531677822978?utm_source=ig_story_item_share&igsh=N3Qza3N4cmg4dDFh
Ale musisz codziennie obserwować żeby zobaczyć więcej
0
Ansu Fati wyglada naprawdę dobrze na filmikach z treningu