4

@kiper09 wrócił dopiero po kontuzji, moim zdaniem dzisiaj dość mocno przeszkadzał mu Raphinha dublując jego pozycje

0

@krol211 porównaj ich grę bez piłki, to jest jakaś przepaść

5

@Faro Mi na telefonie działa normalnie ;)

Ps: Ty też teraz napisałeś komentarz pod "plusiki"

0

FDJ dzisiaj słabiutko

26

Dla mnie Laporta jak najbardziej kadencja na plus;)

0

@tbas a po co Pep wystawił skład z samych wychowanków;D ?

7

@Qbic17 nie grał z Xavim

1

Pena
Balde Garcia Cubarsi Fort
Casado
Gavi Fermin
Olmo Fati Yamal

Może z jakimś słabszym zespołem znów wystawimy 11tke wychowanków;D ?

1

Dla mnie osobiście w tym meczu
Casado > FDJ

1

@kuz Kurcze u mnie przyszło 730 zł, ale za dwa miesiące, więc nie jest źle

0

Olmo na bank pokazał 4;0 :D

0

@pax troszkę racji masz, ale wydaje mi się, że nasi zawodnicy byli zbyt grzecznie dla Realu

0

Gavi właśnie fajnie pokazał charakter, dal sygnał Realowi, że nie mają do nich respektu .

2

1

@Encore Też tak myślę

1

Mam nadzieję, że niektórzy sobie żartują z tym gadaniem, że Yamal powinien dostać ZP xd
Jest świetny, ale to nie był jego rok, byli lepsi.

0

@Adddi nie odlatuj tak mocno

4

@SinMistico Raphinha właśnie jest mega szybki ;D

28

A ja napiszę to samo co po meczu z Bayernem.
Casado Top ! Pan Piłkarz.

3

@Davvd a dla mnie największą różnice robi przygotowanie fizyczne.

5

@Destroyer_of_Worlds
Myślę, że za bardzo niektórzy na tej stronie odlatuja ;) Barca poprawiła swoją grę, gramy dużo bardziej efektownie i efektywnie, jest kilku naprawdę bardzo mocnych zawodników, ale myślę, że to jeszcze nie jest rok w którym zdobędziemy Piekarski Świat.

1

@Litman Jaki to ma sens ? Nie można porównywać roku do roku, a co jeśli w 2025 jakiś zawodnik strzeli 15 bramek a drugi dopiero 7 ? To też napiszesz, że nie zasługuje bo to tylko 15 bramek ?

4

@messi33 mecz z Realem zawsze rządził się swoimi prawami, nigdy nie liczyła się forma danego zespołu przed spotkaniem.

4

@CLS63AMG że spędzi resztę życia zza krat xd

0

@Borneo Od Mbappe w tym momencie można być gorszym?

0

@Eto'o9 R10 a ja myślę, że nie możemy dać grać Realowi w piłkę, musimy kontrolować ich wysoko i szybko i agresywnie odbierać pp stracie

4

@Szklaner Dokładnie, to taka mentalność, nie chodzi o hajsy

0

@Eto'o9 R10 xddd serio ?

0

@Borneo Rodrygo to jeden z najlepszych zawodników na świecie i marnuje się w tym RM

0

@Tomason mi pomogło kupienie bidonu 1l, wiem, że muszę wypić minimum 3 przez cały dzień i tyle, nosisz go przy tyłku i cały czas małymi lykami do przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?