kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kiper09 wrócił dopiero po kontuzji, moim zdaniem dzisiaj dość mocno przeszkadzał mu Raphinha dublując jego pozycje
0
@krol211 porównaj ich grę bez piłki, to jest jakaś przepaść
5
@Faro Mi na telefonie działa normalnie ;)
Ps: Ty też teraz napisałeś komentarz pod "plusiki"
0
FDJ dzisiaj słabiutko
26
Dla mnie Laporta jak najbardziej kadencja na plus;)
0
@tbas a po co Pep wystawił skład z samych wychowanków;D ?
7
@Qbic17 nie grał z Xavim
1
Pena
Balde Garcia Cubarsi Fort
Casado
Gavi Fermin
Olmo Fati Yamal
Może z jakimś słabszym zespołem znów wystawimy 11tke wychowanków;D ?
1
Dla mnie osobiście w tym meczu
Casado > FDJ
1
@kuz Kurcze u mnie przyszło 730 zł, ale za dwa miesiące, więc nie jest źle
0
Olmo na bank pokazał 4;0 :D
0
@pax troszkę racji masz, ale wydaje mi się, że nasi zawodnicy byli zbyt grzecznie dla Realu
0
Gavi właśnie fajnie pokazał charakter, dal sygnał Realowi, że nie mają do nich respektu .
2
https://www.instagram.com/p/DBrcX1OO7NI/?igsh=MWUzYzEyYml6cWZ1NA==
Panowie pozdrowili Real ;D
4:0 haha
1
@Encore Też tak myślę
1
Mam nadzieję, że niektórzy sobie żartują z tym gadaniem, że Yamal powinien dostać ZP xd
Jest świetny, ale to nie był jego rok, byli lepsi.
0
@Adddi nie odlatuj tak mocno
4
@SinMistico Raphinha właśnie jest mega szybki ;D
28
A ja napiszę to samo co po meczu z Bayernem.
Casado Top ! Pan Piłkarz.
3
@Davvd a dla mnie największą różnice robi przygotowanie fizyczne.
5
@Destroyer_of_Worlds
Myślę, że za bardzo niektórzy na tej stronie odlatuja ;) Barca poprawiła swoją grę, gramy dużo bardziej efektownie i efektywnie, jest kilku naprawdę bardzo mocnych zawodników, ale myślę, że to jeszcze nie jest rok w którym zdobędziemy Piekarski Świat.
1
@Litman Jaki to ma sens ? Nie można porównywać roku do roku, a co jeśli w 2025 jakiś zawodnik strzeli 15 bramek a drugi dopiero 7 ? To też napiszesz, że nie zasługuje bo to tylko 15 bramek ?
4
@messi33 mecz z Realem zawsze rządził się swoimi prawami, nigdy nie liczyła się forma danego zespołu przed spotkaniem.
4
@CLS63AMG że spędzi resztę życia zza krat xd
0
@Borneo Od Mbappe w tym momencie można być gorszym?
0
@Eto'o9 R10 a ja myślę, że nie możemy dać grać Realowi w piłkę, musimy kontrolować ich wysoko i szybko i agresywnie odbierać pp stracie
4
@Szklaner Dokładnie, to taka mentalność, nie chodzi o hajsy
0
@Eto'o9 R10 xddd serio ?
0
@Borneo Rodrygo to jeden z najlepszych zawodników na świecie i marnuje się w tym RM
0
@Tomason mi pomogło kupienie bidonu 1l, wiem, że muszę wypić minimum 3 przez cały dzień i tyle, nosisz go przy tyłku i cały czas małymi lykami do przodu