kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani i jak mocno
Edit; jeśli chodzi o naderwania to wpływ na to mają różne najmniejsze mankamenty, nawet taki czy zrobi się wylew czy nie
0
@Lola120 Pamiętaj, że ma kontrakt do czerwca 26, więc też musimy ostrożnie prowadzić rozmowy, nikt nie da za niego 200mln skoro za rok może go wziąć za darmo.
A jeśli chodzi o zmianę klubu, to nie zawsze chodzi o miłość lub jej brak, po prostu niektórzy potrzebują zmian w swoim życiu, żeby poczuć znów głód i się rozwijać
3
@Bobo25 Widzę, że wiesz lepiej od niego ;D
Akurat moim zdanie Laporta wycisnął maksimum z obecnej Barcy, jak przychodził to była wizja długich lat bez transferu i żadnego pucharu, mimo wielu kontrowersji, moim zdaniem duży plus
0
@David_Martin Dla mnie jest świetnym obrońcą, ale właśnie nie do końca pasuje do Barcelony
5
Troszkę bzdurę ktoś napisał.
„ponieważ grając w bordowo-granatowej koszulce Lenglet nigdy nie zachwycał”
Początek miał bardzo fajny.
0
Upsss może 60tke dostanie
1
To byłby piękny transfer
2
@aspr1me ty chyba nie kumasz o co w tym wszystkim chodzi xd
0
@LukaszFan ale odkleiłeś xd
Jakbyś oglądał mecze, albo chociaż czytał artykuły, to byś wiedział, że Kounde miał identyczną karę
0
@tbas Szczerze ? Wątpię 40 mln niż 0
2
@Kismeth czytasz artykuły ? Wypożyczenie z opcją obowiązkowego wykupu
0
@CZAJUN_119 a za rok cyk odchodzi za darmo :;D
0
@robsesh To, że są świetni w swoim wieku, nie oznacza, że mają grać wszystko od deski do deski.
0
@Faro Napisałem, że moim zdaniem zostanie. Kolejny który ma problem z czytaniem ?
A teraz napisałem, że jeśli to prawda, że nie chce przedłużyć to zarząd robi dobry ruch. Jak czegoś jeszcze nie kumasz, a na bank nie rozumiesz, to pyta, wytłumaczę Ci
2
@Trojanek23 ty rozumiesz, że jego Kontrakt się kończy ? I jeśli nie chce przedłużyć to odejdzie za darmo ?
7
Nie mogę czytać waszych bzdurnych komentarzy xd
No tak, niech zostanie i odejdzie za darmo w przyszłym roku, albo już w te wakacje za półdarmo
6
Araujo ma kontrakt do 30.06.2026 rok, jeśli to prawda,że chce odejść to zarząd robi świetny ruch z tym wypożyczeniem z obowiązkiem wykupu, w lato już będziemy musieli grać pod jego dyktando, a za rok będzie mógł podpisać kontrakt za darmo, właśnie ten błąd popełnialiśmy w ostatnich latach, że zamiast sprzedawać graczy którzy nie chcą przedłużać kontraktu, to czekaliśmy do samego końca i odchodzi za pół darmo…
A ludzie dalej płaczą i krytykują zarząd, otwórzcie troszkę głowy i zacznijcie myśleć.
1
@19Macio93 cały sezon gramy bez niego xd
1
@Trojanek23 umiesz czytać ? Obowiązkowy wykup !
2
@GigiAmoroso Moim zdaniem Wojtek rozegrał dobry mecz, zero z tyłu i to się liczy
4
@Faro ma w dupie Barcelonę ? Jak mnie śmieszą takie teksty, Araujo nie raz pokazał, że Kocha ten klub , a jeśli odejdzie ? Mówi się trudno, trzeba być mu wdzięcznym za to co robił dla tego klubu i tyle, on musi myśleć też o sobie, jestem ciekaw czy ty byś był tak bardzo wierny klubowi jeśli w innym mógłbyś dostać 2x lepsze warunki.
Ps; chociaż moim zdaniem zostanie w Barcelonie.
0
@ShawnC On przyszedł jako fałszywa 9tka, tam zaczął go wystawiać Guardiola ;)
0
@ShawnC Ferran przychodząc do nas wydawał się okazja, Raphinhe chciały wszystkie największe kluby w Europie, a zdrowy Olmo to topka
0
@LukaszFan a jak spóźni się cała drużyna ? Walkower ?
Wytrzyj łzy i głowa do góry, Wojtek zagrał dobry mecz i to najważniejsze
1
Wujek Laprota znów na 4 łapy.
A ja tylko przypominam jego słowa na początku kadencji; „podczas tej kadencji,będzie podjętych wiele niezrozumiałych ruchów”
Gościu wyprowadza nas z największego gowna w Historii, a ludzie dalej po nim jadą xd
Przypominam, że mieliśmy przez najbliższą dekadę nie zdobyć żadnego trofeum i mieliśmy zapomnieć o jakimś znanym transferze przez najbliższe 5 lat, bo nas nie stać.
Przyszło wiele znanych naziwsk i Barca wraca po woli na dobre tory, dla mnie Laporta wykonał dobrą robotę w trudnym momencie dla klubu, można wiele powiedzieć na jego temat , ale Kocha Barce.
0
@LukaszFan Taka mała różnica, że Pena jest od zawsze w klubie i wpuszczał jednak bramki z niczego
0
Jeśli Wojtek zawsze będzie grał na 0 z tyłu, to niech sobie wyglądają komicznie te jego wybicia ;)
Weźcie pod uwagę, że ma olbrzymią presję jako ten który musi coś udowodnić żeby zostać numerem 1
6
Jakaś Gazeta daje być może plotkę na temat Araujo, a tutaj już wszyscy go wyzywają i krytykują, jeszcze rok temu wszyscy dawali mu opaskę Kapitana xd
Użytkownicy na tej stronie serio są lekko mówiąc szaleni, kilka lat temu był dużo wyższy poziom na stronie
0
Fakt;
Barca wygrała wszystkie spotkania z Wojciechem Szczęsnym w bramce.
Pozdrawiam
0
@Alan_fcbfan gramy z 4to ligowcem ?