0

@aldewir uwielbiam takich śmieszków ^^ za herb usiadłbys na kciuku ;D ?

0

Za co Vini wykecial z boiska ?

0

@LOPEZ16 Czyli transfer Coutinho i Dembele to dla Ciebie udany transfer ? To właśnie był początek naszych kłopotów

2

@LOPEZ16 17/18 ilu z nich wypaliło ?

0

@waletpl Fakt otwiera się jutro, ale myślę, że to jedyne rozsądne rozwiązanie, chyba że mają asa w rękawie i zarejestrują Olmo

1

@creativeopinion xd
Myślę, że mlody piłkarz woli jechać na półroczne wakacje i pograć w innym klubie niż siedzieć na trybunach i marnować pół roku ;)
A jeśli chodzi o twoje oburzenie, to właśnie udowodniłeś jakim dzieckiem jestes, na zywo dostałbyś liścia za takie słownictwo i tyle z twojego bulwersowania by było. Twuu pizd...

3

TOP 5 najskuteczniejszych nastolatków w dziesięciu najlepszych ligach w Europie:

Luka Vušković (KVC Westerlo) - 6 bramek,

Lamine Yamal (FC Barcelona) - 5 bramek,

Eliesse Ben Seghir (AS Monaco) - 5 bramek,

Chemsdine Talbi (Club Brugge) - 5 bramek,

Vitor Roque (Real Betis) - 4 bramki.

Warto przypomnieć, że Vušković to środkowy obrońca. Oj będziemy wspominać, że ktoś taki grał w Ekstraklasie.

Źródło; Transfery.inf

5

@SkN Nie ma się czym chwalić, Bóg nie pochwała samogwałtu

0

@Kismeth Na nowy sezon? Myślę,że za bardzo lecisz.
Myślę,że Olmo zostanie w klubie, tylko szkoda, że skoro wiedzieli, że nie dadzą rady go zarejestrować, to nie dali go na wypozyczenie

0

@FCB24 ostatnie spotkanie w wykonaniu Gaviego bardzo przyzwoite

1

W tym wszystkim malutkim plusem jest fakt, że więcej czasu na boisku dostanie Gavi ;)

0

Może coś mnie ominęło, ale czy bramka ATM nie padła po błędzie sędziowskim? Po strzale lewego pilka uderzyła obrońcę ATM a ten dal im rzut wolny i po rozpoczęciu padła bramka.

Mogę się mylić bo oglądałem na telefonie beż dźwięku

1

Mecz ogólnie dobry w naszym wykonaniu, do momentu aż zszedł Gavi.
Casado bardzo fajnie wypada w tym sezonie, ale jak już robi błąd, to zazwyczaj bardzo kosztowny, najgorsze, że pierwsza bramka znów po błędzie sędziego, który dał zacząć ATM od wolnego po tym jak jeden z ich zawodników dostal pilka w glowwe/plecy... ostatnia akcja (która widziałem, ponieważ wyłączyłem mecz) śmierdziała już od samego początku bramka , obrona od początku dala ciała , ustawienie dramat... szkoda ze te błędy nasz tyle kosztują.


Lewy i Raphinha powinni przeprosić kolegów za skuteczność w tym spotkaniu

0

@Szymemdymek Chyba czytałeś zbyt dużo komentarzy, a oglądałeś zbyt mało spotkań;)

0

@JoeSatriani ahhahahaha, serio ? On grał dramatycznie jako DM

0

Czy Raphinha w obecnej formie, to najlepszy piłkarz na świecie? Czy jest waszym zdaniem ktoś w lepszej formie ?

1

@Borneo FDJ jest w podobnej sytuacji i nie kumam czemu ludzie dają czas Gaviemu a Frankiemu już nie ?

0

@Badgirl71 troszkę hipokryzja xd
Nie czepiam się Gaviego, bo ma prawo ( pewnie chodzi o kontuzje)
Natomiast FDJ już musi ^^ a czy przypadkiem obaj panowie nie mieli ciężkich kontuzjo i obaj nie wracaja do gry ? FDJ dalej gra z dyskomfortem cl jest dla mnie głupota

0

@Czerwo64 2005- R10

0

@okiemtypera_lucaxx95 a czemu nikt Messiego nie krytykuje, że nabija staty xd ? Przecież to Liga jak każda inna ;)

0

@LeoMessi1994 Nowym Busim nie, ale Dobrym pomocnkiem na lata już tak ;)

1

Dla mnie kozak, jeden z najlepszych na swojej pozycji, mega by nam pomógł;)

2

Trzeba było być ładnie szurnietym, żeby pomyśleć, że dziadek Tyson, który już w wieku 30 lat po wyjsciu z wiezienia dostawal lanie, nagle pokona młodego chlopaka, który ostatnie lata jest w ciężkim treningu ;)

0

@Faro Lewy ma braki techniczne ? Teraz to Cie zabrało;)
Może Technika nie jest ważna w jakimś Górniku Zabrze, ale nie w Barcelonie, gdzie 9tka odpowiada za cofnięcie się w głąb pola i często za rozegranie piłki

0

@Fermin A chciałbyś żeby Lewy został w klubie ?

0

@Faro Troszkę masz rację, ale z drugiej strony tam były duże braki techniczne

0

@okiemtypera_lucaxx95 akurat Pena w ostatnich spotkaniach wypada całkiem fajnie.

1

@Elvisek obecnie razem z Pedrim jest numerem 1 w pomocy ;D

0

@ProMILs różnica nie jest duża ( jeśli chodzi o %)

1

@BulaKG ja obstawiam koniec wojny na Ukrainie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?