kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aldewir uwielbiam takich śmieszków ^^ za herb usiadłbys na kciuku ;D ?
0
Za co Vini wykecial z boiska ?
0
@LOPEZ16 Czyli transfer Coutinho i Dembele to dla Ciebie udany transfer ? To właśnie był początek naszych kłopotów
2
@LOPEZ16 17/18 ilu z nich wypaliło ?
0
@waletpl Fakt otwiera się jutro, ale myślę, że to jedyne rozsądne rozwiązanie, chyba że mają asa w rękawie i zarejestrują Olmo
1
@creativeopinion xd
Myślę, że mlody piłkarz woli jechać na półroczne wakacje i pograć w innym klubie niż siedzieć na trybunach i marnować pół roku ;)
A jeśli chodzi o twoje oburzenie, to właśnie udowodniłeś jakim dzieckiem jestes, na zywo dostałbyś liścia za takie słownictwo i tyle z twojego bulwersowania by było. Twuu pizd...
3
TOP 5 najskuteczniejszych nastolatków w dziesięciu najlepszych ligach w Europie:
Luka Vušković (KVC Westerlo) - 6 bramek,
Lamine Yamal (FC Barcelona) - 5 bramek,
Eliesse Ben Seghir (AS Monaco) - 5 bramek,
Chemsdine Talbi (Club Brugge) - 5 bramek,
Vitor Roque (Real Betis) - 4 bramki.
Warto przypomnieć, że Vušković to środkowy obrońca. Oj będziemy wspominać, że ktoś taki grał w Ekstraklasie.
Źródło; Transfery.inf
5
@SkN Nie ma się czym chwalić, Bóg nie pochwała samogwałtu
0
@Kismeth Na nowy sezon? Myślę,że za bardzo lecisz.
Myślę,że Olmo zostanie w klubie, tylko szkoda, że skoro wiedzieli, że nie dadzą rady go zarejestrować, to nie dali go na wypozyczenie
0
@FCB24 ostatnie spotkanie w wykonaniu Gaviego bardzo przyzwoite
1
W tym wszystkim malutkim plusem jest fakt, że więcej czasu na boisku dostanie Gavi ;)
0
Może coś mnie ominęło, ale czy bramka ATM nie padła po błędzie sędziowskim? Po strzale lewego pilka uderzyła obrońcę ATM a ten dal im rzut wolny i po rozpoczęciu padła bramka.
Mogę się mylić bo oglądałem na telefonie beż dźwięku
1
Mecz ogólnie dobry w naszym wykonaniu, do momentu aż zszedł Gavi.
Casado bardzo fajnie wypada w tym sezonie, ale jak już robi błąd, to zazwyczaj bardzo kosztowny, najgorsze, że pierwsza bramka znów po błędzie sędziego, który dał zacząć ATM od wolnego po tym jak jeden z ich zawodników dostal pilka w glowwe/plecy... ostatnia akcja (która widziałem, ponieważ wyłączyłem mecz) śmierdziała już od samego początku bramka , obrona od początku dala ciała , ustawienie dramat... szkoda ze te błędy nasz tyle kosztują.
Lewy i Raphinha powinni przeprosić kolegów za skuteczność w tym spotkaniu
0
@Szymemdymek Chyba czytałeś zbyt dużo komentarzy, a oglądałeś zbyt mało spotkań;)
0
@JoeSatriani ahhahahaha, serio ? On grał dramatycznie jako DM
0
Czy Raphinha w obecnej formie, to najlepszy piłkarz na świecie? Czy jest waszym zdaniem ktoś w lepszej formie ?
1
@Borneo FDJ jest w podobnej sytuacji i nie kumam czemu ludzie dają czas Gaviemu a Frankiemu już nie ?
0
@Badgirl71 troszkę hipokryzja xd
Nie czepiam się Gaviego, bo ma prawo ( pewnie chodzi o kontuzje)
Natomiast FDJ już musi ^^ a czy przypadkiem obaj panowie nie mieli ciężkich kontuzjo i obaj nie wracaja do gry ? FDJ dalej gra z dyskomfortem cl jest dla mnie głupota
0
@Czerwo64 2005- R10
0
@okiemtypera_lucaxx95 a czemu nikt Messiego nie krytykuje, że nabija staty xd ? Przecież to Liga jak każda inna ;)
0
@LeoMessi1994 Nowym Busim nie, ale Dobrym pomocnkiem na lata już tak ;)
1
Dla mnie kozak, jeden z najlepszych na swojej pozycji, mega by nam pomógł;)
2
Trzeba było być ładnie szurnietym, żeby pomyśleć, że dziadek Tyson, który już w wieku 30 lat po wyjsciu z wiezienia dostawal lanie, nagle pokona młodego chlopaka, który ostatnie lata jest w ciężkim treningu ;)
0
@Faro Lewy ma braki techniczne ? Teraz to Cie zabrało;)
Może Technika nie jest ważna w jakimś Górniku Zabrze, ale nie w Barcelonie, gdzie 9tka odpowiada za cofnięcie się w głąb pola i często za rozegranie piłki
0
@Fermin A chciałbyś żeby Lewy został w klubie ?
0
@Faro Troszkę masz rację, ale z drugiej strony tam były duże braki techniczne
0
@okiemtypera_lucaxx95 akurat Pena w ostatnich spotkaniach wypada całkiem fajnie.
1
@Elvisek obecnie razem z Pedrim jest numerem 1 w pomocy ;D
0
@ProMILs różnica nie jest duża ( jeśli chodzi o %)
1
@BulaKG ja obstawiam koniec wojny na Ukrainie