kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 oglądasz mecze, czy tylko czytasz komentarze ?
Cadiz - 62 minuty
Celta - 58 minut
Łącznie około 310 minut rozegrał, nie mówię, że to jakoś dużo, ale przez pryzmat tych minut, mnie nie przekonuje.
0
@aspr1me mnie średnio przekonuje
3
Laporta przyszedł w naprawdę ciężkim momencie, pamiętam jak z 2 lata temu wszyscy pisaliśmy, że przed nami ciężkie lata i przez najbliższe 5,6 lat nie przyjdzie do nas żadne duże nazwisko, jednak jakoś ten skład wyglada, już wtedy laporta mówił, że będzie dużo dziwnych i ciężkich do zrozumienia ruchów, więc jego po części można usprawiedliwić, Xavi ? Moim zdaniem jest zbyt posrany, początek mial fajny, było widać pomysł i charyzmę, teraz gra zbyt zachowawczo i często podejmuje głupie decyzję, ale właśnie najwieksze pretensje mam do zawodników... przecież tam jest zero zaangażowania, presing ? Dramat, poruszanie się bez piłki? Dramat. Mentalność? Dramat.
0
@RosjaninBut
Xd dla ciebie to była ofensywma Barca ?
0
Taka rozmowa naszej drużynie się należy.
0
Ofensywna zmiana, wchodzi Romeu
1
Xavi: " z taką gra możemy rywalizować że wszystkimi"
Oni mówią o środku pola ? Nasze skrzydła nie istnieją;)
0
@Encore Jakby coś, to istnieje opcja komentowania, nie dziękuj;)
0
@Garga felix? To gracz atm
0
Real pokazał, że nie zawsze wypożyczenia są najlepsze dla młodych zawodników, patrz Viniego i Rodrygo
0
Kto wygrał LM w roku w którym się urodziłeś/as ?
1995 Ajax
1
Kto się wychował na bajce "Krol lew" ?
0
86 bramek w 34 meczach. Gigant kupił 9-letniego Polaka,Jakuba Borowskiego.
Nowym zawodnikiem Manchesteru City został polski piłkarz. Co prawda nie będzie on występować w seniorskiej ekipie, ale na razie w drużynie do lat... 9.
0
@Elisan12 Gdyby zarabiał mniej, to nawet u nas jako rezerwowy
0
@Gall co ty mówisz, obejrzyj sobie tamte spotkania
0
@Cvzx tyle, że Fati w tym średniaku gra częściej w środku pola niż na skrzydle, tam ma bardzo mocna konkurencję, a nie oszukujmy się, początek sezonu miał fajny, później kontuzja i dupa ;) akurat obecnie ławka to dla niego dobry pstryczek w nos. Właśnie trener daje mu sygnał, że dzięki nazwisku nie będzie grał, nawet mówi o tym w wypowiedziach podczas wywiadu
1
Gdyby Fati był w formie, to wyobraźcie sobie nasze skrzydła, przecież to byłby skład na dekadę
0
@Messisinio Jak zacznie grać to co kiedyś, to jest top of the top
2
@Wizz777 to nie jego wina, to wina zarządu, dla niego to jest krzywda, gdyby miał 4mln to każdym w klubie dałby mu więcej czasu. Mam nadzieję że chlipak pójdzie po rozum do głowy i zgodzi się na zmianę kontraktu na niższy, chociaż wiem że ciężko jest zgodzić się na zmniejszenie wypłaty, a szczerze mówiąc Na ławce Fati da nam więcej niż nasi obecni rezerwowi, tylko musi się dobrze przygotować do sezonu pod względem fizycznym
0
Due to financial regulations, Barcelona might need to make drastic moves in the transfer market this summer. As a result, in recent days, the club has been surrounded by a whirlwind of transfer rumors.
PSG is preparing a huge €200m bid for Barcelona’s 16-year-old super talent Lamine Yamal to replace Mbappé, who is set to leave Paris for Real Madrid. (Le Parisien)
Barcelona is ready to listen to offers for Ronald Araujo this summer, with Manchester United among the clubs showing interest in the defender, valued at around €100m. (Diario Sport)
Bayern is monitoring Frenkie de Jong’s situation at Barcelona, but his salary could be a problem. (Sky Sports Germany)
Bernardo Silva has decided to leave Manchester City this summer. The Portuguese has a €58m release clause in his contract and is eager to join the Catalans. (Diario Sport)
Barcelona is interested in signing Liverpool winger Luis Diaz this summer. (Diario Sport)
Barcelona has targeted Alexander Isak, valued at €100m, as a replacement for 35-year-old Robert Lewandowski. (The Sun)
0
@tbas myślę że Stany lub Arabia
1
Lewego powinniśmy sprzedać póki możemy na nim coś zarobić, dodatkowo od tego sezonu ma zarabiać 16mln ..
6
@Faro a co gdybyśmy kiedyś sprzedali Fatiego za 180 mln do Man utd ?
0
@joloskyy no to gratulacje
0
@joloskyy
@lucca87
No i ? To i tak wyczyn ;) A teraz wasze osiągnięcia?
0
@Blanco16 zainwestuje 100 zł w kablówkę, zamiast na browar i też będzie hulało;D
2
Nico Gonzalez > oriol romeu ?
1
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2024-04-25/61-goli-w-24-meczach-polska-gwiazda-bije-rekordy-w-niemczech/
Mojej siostry chrzestnego córka, a pamiętam jak wszyscy się z niej śmiali za dzieciaka, że "chlopczyca"
0
@Wiking88 Może nie wywalić, ale dawać w/w grać chociaż po 20,30 minut
0
Trening Barcy na ig ? No powiem, że mnie troszkę zaskoczyli, coś innego niż gra w dziadka.