0

Ciężko się dzisiaj oglada Barce

0

A moim zdaniem wszystko zaczyna się od tego że Raphinha nic nie daje w obronie, dubluje pozycje i później cala formacja się sypie

0

1



Sprzedać go ! A tak serio, Araujo to Top of the Top

0

Z inne beczki

Siemanko, w czerwcu spodziewam się dziecka, mam do was pytanie, czy warto kupować przenośny podgrzewacz mleka ? Czy to po prostu niepotrzebny wymysl?

0

@norbi77 Ale my jesteśmy Barca, tutaj nigdy samo zwycięstwo nie cieszyło, zawsze liczyliśmy na piękny styl, za to Kochamy tą drużynę, przecież możesz kibicować komuś innemu. Prosty przykład, kilka sezonów temu wygrywaliśmy/przepychaliśmy wszystko po 1:0 w kiepskim styly, podobał Ci się ten sezon ?

0

@takisobiektos Trump jest dobrym prezydentem

0

Gavi, Pedri, De Jong, Fermin, Gundogan, Rodri, wszyscy zdrowi. Ale by to pięknie wyglądało w następnym sezonie ;)

1

@krol211 okej Pepa drugiego może już nigdy nie być, ale o nim mówili tak samo

2

@Matheu12 o czym ty mówisz... przecież Barca i tak sobie bardzo dobrze radzi, jak ma czasy które nas kibicow nastały. Mało kto ma tak zdolna młodzież jak my, teraz tylko mądrze pozbyć się kilku piłkarzy, zrobić 1,2 dobre transfery I mamy pakę na lata

0

Ja wolę Greenwooda

2

Sędzia zniszczył mecz” – twierdzi trener Barcelony. „Mbappe powinien dostać czerwoną kartkę” – uważa Wojciech Kowalczyk. „Barcelonie należał się karny” – zauważają eksperci. Tymczasem sędzia Istvan Kovacs mecze Barcelona – PSG prawdopodobnie zagwarantował sobie nominację na Euro 2024.

4

@Comentateiro usuń konto, załóż na RM.pl

Pozdro
VeB

2

@misterio Aguero

1

@Comentateiro Największym?
Myślę że ATM dało bardziej ciała;D

3

Jeśli chodzi o Araujo, to tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi ;)

0

@FCBMati10 krytykować można, ale bez przesady że połowa osób go wyzywa i chce go sprzedawać.

10

A teraz tak na koniec.
80 % ludzi na tej stronie to hipokryci, jeszcze przed meczem byście zrobili algide Araujo, a teraz po jednym błędzie chcecie go sprzedać i ciśnięcie po nim, bardziej niż po Figo.
Ludzie, Barca nie jest gotowa na wygranie LM, mamy bardzo wielu młodych zawodników, których czas dopiero nadchodzi, też miałem olbrzymie nadzieję i jest mi przykro że odpadliśmy, ale wolę.ogladac taka Barcę,.która mimo walki i starań przegrywa , niż Barce która grała 2 ksce temu beż charakteru.

Wierni po Przegranej ! VeB

1

Płacz start ;D
Wracam jutro jak dzieci przestaną płakać;)

0

@Ziemny chory ? Serio chcesz sprzedać araujo xd

0

Jest mi mega przykro, bo serio myślałem, że przejdziemy dalej.
Mimo wszystko jestem Dumny z chłopaków! VeB !

0

Cole Palmer jest NIESAMOWITY

Dzisiaj strzelił CZTERY bramki, tym samym wskakuje na fotel lidera klasyfikacji strzelców Premier League. Dzieli go z Erlingiem Brautem Haalandem (obaj mają na koncie 20 goli).

1

Kibice Barcy: "Vinicius umrzyj "



Troszkę przegięcie.

0

Jeremie Frimpong Klauzula 40 mln, myślicie,że pasowalby na PO do Barcy?

1

@macio_944 Ogólnie Mbappe bardziej pasuje do Barcy niż do Realu, tutaj byłby numerem jeden i cały zespół grałby pod niego, w RM już niekoniecznie tak będzie, Mbappe, Vini, Rodrygo i Bellingham, myślę że każdy z nich będzie chciał być numerem 1.

1

Jak myślicie, czy wygranie LM jest możliwe?
Moim zdaniem tak, jeśli zagramy mądrze i pokonamy PSG , to najprawdopodobniej trafimy na ATM z którym ostatnio gra nam się całkiem dobrze, a w Finale już może wydarzyć się wszystko.

11

W takich momentach tworzy się drużyna.

0

@Roobo Oglądałeś mecz ? Pierwsze minuty to wystarszona Barca borniaca się na swojej połowie, druga połowa, dwie bramki w przeciągu kilku minut, Barca miała dużo szczęścia i przebłysk indywidualności, podkreślam wynik cieszy, ale mecz w naszym wykonaniu średni;)

0

@MesQueUnClub_87
"Okej wynik cieszy"
Moim zdaniem Barca miala wczoraj dużo szczęścia,wynik lepszy od gry, przebłysk kilku indywidualności;)

1

Kurcze, nie rozumiem jak mozna mówić że Barca wczoraj zagrała świetny mecz ? Okej, wynik cieszy, ale moim zdaniem przez dluga część meczu na boisku panował ogromny chaos i strach, były fajne przebłyski, ale prawda jest taka, że gdyby Barca zagrała dobry mecz, to już wczoraj powinniśmy zamknąć ten 2mecz. PSG jest groźne w ataku, ale w obronie to dzieci zagubieni we mgle .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?