0

@Kratos1990 Albo ci ludzie co życie zniszczyli Komendzie ;)

0

@Chada A teraz z innej beczki, to po co twoim zdaniem, wchodzi 23 letnia kobieta z 40 latkiem, znanym i bogatym w klubie w trakcie imprezy do Kibla ? Co twoim zdaniem miała w głowie tam idąc.
Edit
Chciała autograf ? Chciała pogadać? Nie kumam..

1

@Chada
Stary, albo otaczasz się w Patologicznym towarzystwie, albo nie rozumiesz o czym mówię, mam gdzieś czy ja zgwałcił czy nie, tylko dla mnie żadna normalna 23 letnia dziewczyna nie bawi się z 40 latkiem, a tym bardziej nie chodzi z nim do kibla, jeśli twoje zdanie jest inne, to albo jestes patusem, albo 40 letnim zbokiem.

1

@vangoor Ja wyraziłem swoje zdanie, jak dla mnie coś tam było, ale na pewno nie gwałt. A zeznania mógł zmieniać, bo np ma żonę? Może nie chciał żeby wyszła zdrada na światło dzienne

2

@IronSanHybrid a dokładnie co zrobiłeś dzisiaj ? Zaraz zobaczymy czy wymyśliłeś, czy naprawdę trenowales ;D 1000 kcal to nie takie proste ;D

2

Jeśli chodzi o sprawę Alvesa, to jest mi mega szkoda gościa, nie wiem co tam się dokładnie wydarzyło, ale czy jest winny czy też nie, to i tak już został skazany ;)
Nasuwają mi się dwa pytania.
Jaka normalna 23 latka bawi się, tańczy i spędza czas z 40 letnim facetem ? A drugie pytanie, to Po co 23 latka wchodzi z 40 letnim ( z jakim kolwiek) facetem do Toalety ? Są dwie opcje, albo się dymać, albo poprawić po nosie ;)
Powtarzam nie wiem jaka jest prawda, i jeśli Alves coś zrobił, to powinien za to odpowiedzieć, ale gość tak znany i tak bogaty, na którego łaszą się 23 latki. Musialby być skończony debilem, żeby zgwałcić ją w toalecie w klubie... i co nikt nie słyszał? Nie krzyczała?

4

@Lanosss Ogólnie 27 Lat to dobry wiek dla piłkarza, tylko w Fifie to dużo;) gdyby utrzymał wysoki poziom, to przed nim jesCze ponad 5 lat gry ;)

0

@patriczix w tym sezonie miał dobre liczby, szkoda tej głupiej kontuzji

0

@Fcbsoci1980 Alvarez zupełnie inna pozycja

0

@patriczix Ja bym tak szybko się skreślał Fatiego ;)

16

Ja jeszcze liczę na powrót zdrowego Fatiego ; ) Nawet jako rezerwowy robi robotę i stwarza wiele możliwości, może zagrać na skrzydle jak i na 9tce,a ciag na bramkę to on ma ;)

1

Ja bym wolal Inigo Martineza zobaczyć na SPD

0

@lajcior
Czyli opcja numer jeden.

0

@Gracek10 Messi już zakończył Karierę.

2

@lajcior Jeśli robisz sobie żarty to jestes de....Lem, ale jeśli naprawdę masz takie myśli, to czym szybciej idź do lekarza, to nie jest żaden wstyd, może bardzo Ci pomóc.

0

@Visca_barca
Zły przykład, FDJ i Araujo to mlodzi zawodnicy na lata, a cała reszta która wymieniłeś, była już u schyłku swojej kariery ;)

1

@bartekvisca
Moim zdaniem, Barca dala ciała przy darmowym oddawaniu swoich zawodników na których dosłownie chwilę wcześniej mogła zarobić kilkanaście a czasem nawet kilkadziesiąt milionów.

4

@Drozdu7 Myślę że Tiki Taki nie widzieliśmy od paru dobrych lat, nie rozumiem kibicow którzy domagają się zmiany stylu gry, przecież większość nas właśnie za to Pokochała Barcelonę.

2

FC Barcelona's transfers in the Summer:

OUT:
Ferran: €35M
Fati: €35M
Christensen: €45M
Lewandowski: €40M
Roberto: Free
Raphinha: €50M
Romeu: €5M

Total = €210M

IN:
Nico Williams: €40M
Leroy Sané: €50M
Zubimendi: €45M
Cancelo: €25M
De Ligt: €65M

Total = €225M

Make it happen, Don Laporta!
Just a net spending of minus €15M. Realistic?

Pewnie marzenia, ale miałoby to sens

0

@SelloutCrowd na stronie jestes o 6 lat krócej, ale to nie zmienia faktu, że nawet jeśli byś kibicował Barcelonie dłużej niż ja, to tak czy siak denerwują mnie gadki kibiców sukcesu ;)

0

@katalonczyk987 prezesem ;D ?

0

@SelloutCrowd
Sezonowcy tak mają;)
Łatwo kibicować kiedy Barca wygrywa wszystko, ciężej kiedy jest pod górkę;)

8

@MichalRBB Właśnie to dobry moment dla młodych aby napisać historie w Barcelonie

1

@MESSIah16
https://www.facebook.com/reel/1736952090065991?s=yWDuG2&fs=e

Przepraszam, że na fb,ale nie chce mi się szukać na innej platformie, nadal uważasz że Izrael jest taki biedny i pokrzywdzony?

3

@MESSIah16 Chłopie co ty piszesz wgle ...

0

Wracaj jak Najszybciej !

0

@noface Yamal to dal dość mocno ciała dzisiaj

2

Nastały ciężkie czasy dla Kibiców Barcelony, mimo wszystko VeB i kibicujemy dalej.
ATB wygrał zasłużenie;)

0

Co z Ansu Fatim, czytałem że miał pauzować 3 msce, ale ten czas już minął, ma ktoś jakieś informacje na temat Ansu?

0

@626 Co ty za bzdury wypisujesz, wtedy Barca lała wszystkich jak szło, nie potrzebowała pomocy sędziów, a trzeba żyć tym co jest tu i teraz, a skoro nas dymają to musimy o tym mówić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?